Glavni meni

Airoh i HJC kacige na prodaju

Započeo feelgod, 04 April, 2017, 14:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

Pozdrav,

Naime posto sam kupio druge kacige (Nolan N104 sa komunikacijama :) ) ove idu na dobos.

-Prva na prodaju je Airoh Force Bela kaciga sa integrisanim naocarima, velicina L 59-60cm sa pripadajucom futrolom bez kutije i racuna.
Kaciga je nosena skoro dve sezone ali za to vreme sam ukupno presao manje od 2000km tako da nije izrabljena.
Nikada nije nosena bez podkape i sto se ostecenja tice ima ih po skoljci od pozadi a ostecenja su nastala uglavnom od kofera i jednom je Coe ispustila iz ruke.
Unutrasnjost i vizir su besprekorni i naravno svi lufteri i naocare rade bez ikakvih problema.

Cena 50E








-Druga na prodaju je HJC FG-15 Mat Crna kaciga, velicina L 59-60cm sa pripadajucom futrolom bez kutije i racuna.
Kaciga je nosena svega 10ak puta jer je bila za suvozaca i uvek je nosena sa podkapom.
Sto se ostecenja tice ima jedno ostecenje na bradi koje se vidi na slici od pada sa rezervoara motora (sreca bila je u futroli pa nije gore prosla).
Unutrasnjost i vizir su besprekorni i naravno svi lufteri rade bez ikakvih problema.

Cena 65E










Koga zanima da kupi obe moze za 100E bez cenkanja.

Sta god vas zanima PP, Tema ili na telefon 062/21-40-60

feelgod


Lazic

Jebi se :) Vièi ako odustane rezervant... :D

feelgod

Javljam naravno, ako ode imas ovu drugu novija je i bolja ali nema naocare a za tebe cena moze da bude bolja :).

Lazic

#4
Ma volim flip up... Nekad sam ih voleo da mogu da bacam peglu bez skidanja kacige, sad samo zbog pu¹enja i nemoranja da se skine na pumpi/kiosku/pièkaranja vozaèa kola... ;D :-*

Ali u pravu si, i hjc je doobra... :D :-*

feelgod

Airoh nije flip up nego cista full face samo sa ocalama :)

Ja zato i fasujem Nolanke, ne bih ove ni menjao da su flip up.

Lazic

Vid' stvarno... :D Æorav kreten... Ondak æemo da se dogovorimo... :-*

feelgod

Samo uzi a pare kada imas i ja sam se tako nekako dogovorio :)

Lazic


feelgod

Bela otisla, a Crna ceka Lazica.
:-* [srce] :-* [srce]

mrle


feelgod

Otisla kod Lazica, zatvara se radnja.

Lazic

Kad neæe breg Muhamedu... ;D

@Mrle:
Malopre sam je probao, mala bi ti bila...