Glavni meni

nas Joka imao udes :(

Započeo bigsheki, 03 April, 2017, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

boki68

uvek nasmejan i spreman da pomogne ....................

Hohštapler

Nikad nikom lo¹u reè, psovku, uvredio, ni¹ta...
Buækao je sa nama somove (novo meso) i pomagao nesebièno savetima za dolivanje kompresije, i to je max ¹to je on nekog zajebavao na forumu...

Ja na ¾alost u petak nikako ne mogu u 11h biti u Tordi zbog posla, a ako se bude skupljao novac za "cveæe" raèunajte na mene.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Na¾alost na terenu sam u Kru¹evcu, nisam siguran da æu moæi da dodjem.Odaæu mu poèast na moj naèin.

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 10 April, 2017, 19:18
i to je max ¹to je on nekog zajebavao na forumu...


ja bih to nazvao "zezanje" :(

UFF

Citat: bigsheki poslato 10 April, 2017, 17:33




kakav je to uvek umeren i kulturan gospodin covek bio  :(

FANTOM

    Upoznao sam coveka, a i bio u februaru na druzenju. Jako fin i kulturan , umeren covek. Nadam se da je sada na nekom boljem mestu. Evo sad u nedelju ode 5 ljudi na motorima. Sta je sa ovim aprilom ne znam i prosle godine isto bilo . Prosto mi se ne seda na motor kad vidim sta se desava . Definitivno ova desavanja ce uticati da smanjim gas i opreznije teram . Nek mu je vecna slava .

Major


Nadalina

Tuga... Iskreno saucesce porodici i prijateljima... Kao sto Uff rece, Joka je uvek bio pravi gospodin.
Dzukela u podznaku

Dukags

Ne znam ¹ta da napi¹em, ode fin èovek, slava mu, a nama osta gorko u ustima, pa ti sad vozi motor i u¾ivaj...
Mnogo ru¾nog ovih dana za moto svet.

DraganPavlicevic

Sada kada se znaju detalji Jokine sahrane, ¹ta je sa dogovorom da se ide u Tordu?Lepo bi bilo da se oprostimo od takvog druga i prijatelja. Kako sam ostao bez motora, i¹ao bih kolima. Bilo bi lepo da se ode motorima, naravno. Ja æu poku¹ati da iznajmim motor (ne samo zbog toga veæ i zbog odlaska u Titel), ali u svakom sluèaju i¹ao bih autom.

bigsheki

drugari ja bi isao u petak da mu odam pocast,ako bi jos neko isao moze da se javi pa da sacekam kod perleza da idemo zajedno

UFF

pitao sam ali mi nista nije javljeno a ne zelim da idem nepozvan, mozda u subotu posle druzenja kad porodica vec obavi sve u miru ako je to njihova zelja

bora63

 Drugari, mada je sve vec uglavnom poznato i znamo detalje, preneo bih poruku koju sam dobio od Dijane.
"Sahrana ce biti na tordjanskom groblju u 11 h u petak.svima javljam da urma ne ostaje na groblje nego ce biti vraceno kuci tako da cvece nebi trebalo da se uzima,nego da se te pare namenjeno za cvece to da doniraju Mariji..."
Posto sam na terenu i nemam svoj prevoz ovde gledat cu da se nekako izorganizujem i ako je ikako moguce dodjem do Torde i oprostim od drugara.

boki68

danas u 11h na lokalnom Tordjanskom groblju oprostio sam se od najveceg prijatelja Joke( za mene Bate) Joka je kremiran , po njegovoj zelji . vecna mu slava , JBato nikada te nemogu zaboraviti, ostaces mi vecno u najlepsoj uspomeni.

Kostić

neka mu je veèna slava  [flashing]

UFF

Uplatih upravo novac za naseg Joku koju si manijaci skupili na druzenju u Titelu
Za one koji zele da uplate nesto takodje a nisu bili u Titelu tu je broj racuna

http://image.prntscr.com/image/798f923d2a6a4cb8a20079dec722b6a8.png

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ovih dana mi je ba¹ puno bio u glavi... Malo malo, neki snimak sa dru¾enja... :(

https://www.youtube.com/channel/UCFmAY721dg8jBqc1xfDoWpQ


bigsheki

i ja sam ga spomenuo u trebinju,nije mi se desilo da sam nekom manje puta sreo a da sam vise puta pomislio na tu osobu :(

UFF