Glavni meni

Potreban donor - reseno

Započeo Charuga, 01 April, 2017, 13:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Manijaci pomozite.....

moj br. 0659888995

Zavod za transfuzinu krvi
Svetog Save 39
Ispod Hrama Svetog Save je ulica.
Javite se Gloriji Blagojevic
Za  ispitivanje uzorka za donaciju.
Od 8 h do 19 h svakoga dana
Subotom od 8 h do 14 h
Moze da se jede i pije normalno .Nisu potrebni specijalni uslovi .
Da se naglasi da je za Stefana Vukajlovica , da bi se uzeli odmah u rad jer su reagensi nabavljeni od nase strane. U slucaju da se neko pogodi minimum 9/10 (daj boze) bice pogodan da donira kostanu srz ... u tom slucaju bicu mu vecno zahvalan i nagradicu ga minimum sa 2000 eura. Prosledi ovu informaciju svakome ko je voljan da pomogne. Situacija je veoma kriticna i nije ostalo jos mnogo vremena operacija od pre par meseca nije bila uspesna posto nismo imali pogodnog donora ... inace ako neko pita , boluje od raka kostane srzi i bori se njim vec 18 meseci.

durmitor2000

U ponedeljak cu otici na ispitivanje. A Vama u svakom sluèaju puno sreæe u potrazi.

Ostoja

Dao uzorke odavno, B-, ako se gaða, zvaæe.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Dao bog da se gaða, lova NARAVNO NE DOLAZI U OBZIR.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

VR 46

Јел може сутра да се да крв?
Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ja sam A+ al sam los donor za to jer veæ imam tumor jbg, na operaciji sam u maju opet.... :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Charuga

Citat: VR 46 link=topic=22789.mquote author=VR 46 link=topic=22789.msg775374#msg775374 date=1491084166]
Јел може сутра да се да крв?
Moze HVALA

Charuga


Charuga

Citat: balcan girl poslato 02 April, 2017, 04:26
ja sam A+ al sam los donor za to jer veæ imam tumor jbg, na operaciji sam u maju opet.... :(

Hvala ti od srca...i ovaj post puno znaci...

Lazic

I ja æu otiæi sutra, pomene¹ li pare baciæu fatvu na tebe... :-*

Grof

AB rh+ .... imam nas par samo da se dogovorimo da sednemo u jedan auto da dojemo iz provincije u veliki grad.....

Grof

Informacija za sve koji nisu iz BG u veæim gradovima se isto mo¾e dati krv da se uzme uzorak...

durmitor2000

Ajmo ljudi ne ko¹ta vas ni¹ta a nekome znaèi. Sad sam bio i popuni se formular i da se krv u malu epruvetu sve gotovo za 10 minuta. U Beogradu veæ bilo oko 20 ljudi u Zavodu za Stefana.

mi¹ko_kolo

I ja se malopre vratio iz Zavoda. Mo¾da smo se mimoi¹li za par minuta.
A poruka za Èarugu i preko foruma: man' se para i nagrade. Niko odavde nije oti¹ao u Zavod zbog toga.

durmitor2000

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 April, 2017, 14:59
I ja se malopre vratio iz Zavoda. Mo¾da smo se mimoi¹li za par minuta.
A poruka za Èarugu i preko foruma: man' se para i nagrade. Niko odavde nije oti¹ao u Zavod zbog toga.
Mislim da sam ja ustajao pored one devojke kad su tebi rekli da preðes na moje mesto :)

mi¹ko_kolo


Ostoja

Dr. Glorija Blagojeviæ je u Institutu do 15 èasova ali ni posle nije problem, svi su upuæeni u sluèaj (i vrlo prijatno iznenaðeni odzivom, ne znaju oni ¹ta su Manijaci.....)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Grof

Ho¹tapler i ja odradili u Novom Sadu.... daj bo¾e da neki od nas odgovara :)

Charuga

Molio bih sve koji su bili da se samo prijave ovde ili meni....da napisem i razlog....
Svi testovi se placaju i to papreno....juce su nam uzeli za dva momka iz Crne Gore 65.000 din....strani drzavljani....za nas je jevtinije ali opet deru....
Svi ti podaci idu u medjunarodni registar davalaca.....
Da neko neshvati pogresno...treba nam evidencija iz razumljivih razloga....
Sramota je da se ovi testovi uopste i placaju.....
I HVALA VAM SVIMA  KOJI POMAZETE..... NAGRADA NIJE PROBLEM....BITNO JE DA NADJEMO DONORA...A AKO SVE BUDE KAKO TREBA.....NAPRAVICEMO I MANIJACKU ZURKU....