Glavni meni

Honda Dominator

Započeo milos ghost, 23 Mart, 2017, 17:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

http://s33.postimg.org/hu763wjn3/20160530_134321.jpg

Zato sam ja skinuo dodatnu opremu kad sam prodavao motor . Ko da da za Yamahu 5000

brkic87

Jel to onaj sto moze da leti? :D

DebeliZmaj

ako ista oglas
je podstakao
dosta humora ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

©umi Zmajèek

Ovom Domingu bese prosle gonine u Junu - Julu crkao menjac u Rumuniji (Grad Resica ako se dobro secam).. :D Isao sam MZ-om kod brace Rumuna na skup kada sam sreo par motora iz Despotovca medju nima i ovaj, rekose mi kako sam pravi "bajker" idem sa MZ na turu od samo 600km(sam).. :D  A njima se ovaj zakucao u "trecoj" i nece dalje.. :D

Bili su neki Motociklisti sa Maksi skuter-om, novi TransAlp BMW x 2 i Dominator(kvarinator).. :D


Умей жит

Lazic

Citat: ©umi Zmajèek poslato 16 April, 2017, 20:12
Ovom Domingu bese prosle gonine u Junu - Julu crkao menjac u Rumuniji (Grad Resica ako se dobro secam).. :D Isao sam MZ-om kod brace Rumuna na skup kada sam sreo par motora iz Despotovca medju nima i ovaj, rekose mi kako sam pravi "bajker" idem sa MZ na turu od samo 600km(sam).. :D  A njima se ovaj zakucao u "trecoj" i nece dalje.. :D

Bili su neki Motociklisti sa Maksi skuter-om, novi TransAlp BMW x 2 i Dominator(kvarinator).. :D
[facepalm]



Citat: DebeliZmaj poslato 25 Mart, 2017, 11:52
ako ista oglas
je podstakao
dosta humora ...

I dobije¹ zahvalnicu od Orla koji ignori¹e ceo forum... :o ;D

©umi Zmajèek

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2017, 20:20
[facepalm]


Jbg kad dobro pamtim.. :D  i tad je imao 37.000km.. : [klanjam_se] [rofl]

Posto sam krenuo oko 10h na voznju kad sam stigao u gore pomenuti grad trebalo je da promenim lovu, pa sam video 5 motora 4 sa DE tablama reko de idu ovi nemci.,,   [rofl]  [rofl]  [rofl] i 1 BG,  pa reko ovog cu da upitam di ima najbolji kurs..  [thumb_up]


Умей жит

Lazic

Kapiram da je sredio menjaè posle... I lamele ako ga je vozio samo treæom... :D A mo¾da ga nije ni vozio od tada, obzirom na kilometra¾u... :D

©umi Zmajèek

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2017, 20:33
Kapiram da je sredio menjaè posle... I lamele ako ga je vozio samo treæom... :D A mo¾da ga nije ni vozio od tada, obzirom na kilometra¾u... :D

Dogurali ga nazad.. :D Realno zato je i cena tolika, znas koliko kosta servis za Hondu.. :D

Salu na stranu stigao sam ih opet jedno sat vremena kasnije..  [pomazi_me]


Умей жит

DebeliZmaj

Citat
I dobije¹ zahvalnicu od Orla koji ignori¹e ceo forum... :o ;D


nesto su me svi redom poskidaki sa ignore liste ... bila pre duza lista ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: ©umi Zmajèek poslato 16 April, 2017, 20:36
Citat: Laziæ poslato 16 April, 2017, 20:33
Kapiram da je sredio menjaè posle... I lamele ako ga je vozio samo treæom... :D A mo¾da ga nije ni vozio od tada, obzirom na kilometra¾u... :D

Dogurali ga nazad.. :D Realno zato je i cena tolika, znas koliko kosta servis za Hondu.. :D

Salu na stranu stigao sam ih opet jedno sat vremena kasnije..  [pomazi_me]
Vozio ga treæom... ??? ;D

©umi Zmajèek



Умей жит

Lazic

Pa dobro, verovatno nije spr¾io agregat... ;D