Glavni meni

Garaze za motor tipa uradi sam

Započeo Darko, 19 Mart, 2017, 17:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Zadnjih dana razmisljam o kupovini garaze ( generalno garaze za auto ) , pa tako pretraga ode u smeru "za motor" , pa polako ode u smeru , posto imam parking mesto za motor - "uradi sam -garaza"...

Nadjoh ovako nesto medju slikama na googlu..

Sta mislite , koliko moze ugrubo da izadje para ovakva garaza?

Neka ovo bude tema za ideje i uradi sam garaze , mozda nekom koristi :)










Kanarinac

Pre svega toga,raspitaj se da li ce zardinjerija da te drka. Brz obzira da li je privatan parking ili ne

Darko

Uredio sam ja to sve u mom komsiluku ... nema drkanja ...

A i jeste privatno dvoriste zgrade

Kanarinac

Proveri 2 puta, da se ne desi da moras da rasklapas. Nema veze ako e komsije ne diraju, nekom zardinjercu moze da bude dosadno. Mada kapiramda se ne penju uz onu uzbrdicu :)

UFF

izmeris koliko kutija koje debljine i kog profila ide, izracunas koliko lima pa odes u jeep comerce da pitas za cene i onda pokazes slike nekom bravaru pa pitas koliko trazi za ruke

samo ako je onaj kruzic jedina ventilacija koliko ce stepeni da bude unutra kad ta limena kutija bude na suncu ceo dan a napolju recimo 35 stepeni ?

Darko

Kanarinac - verovao ili ne , kad je bilo ovo oko parkinga , popese se dva puta , cak jednom pisali kaznu komsiji za parkiranje . Treci put kad su dosli , zove me komsija da mi kaze da su dosli . A ja bio dole , u radio byke ... odmah smo seli na motore fazon, nas 15 , uleteli gore na parking , rekli im da ako ih vidimo u ulici jos jednom nece se dobro zavrsiti i od tada ih nema... svakako , pisali su kazne za parkiranje na ulici a ovo bi ja stavio bas na parking , tamo gde si bio onomad. Za tu nema problema , vlasnik parkinga je fizicko lice....

Uffe - pa moze ovo i od leksana , moze da bude i otvoreno leti ... moze sta oces ... :) otkud znam

VR 46

Даре, па Влада (Црвени ТДМ) што је био са нама код тебе у Зајечару, ради као профи заваривач, попричај са њим око гараже и прављења исте.
Twist of wrist!

Darko

Znam , pao mi je na pamet ...

I tasta mogu da iscimam da odradi pa da montiram ja ovde...

Na primer postavim prvo samo zadnji deo garaze , taman da se komsiluk malo navikne :) :) :) ... i onda posle mesec dva samo dodam ova vrata i cao ;)

Dutchman

odesh u Jeep kod panchevca pokazes crtez i lik ti na licu mesta kaze koliko treba materijala i koliko da ti zavari ... u principu su 50% jeftiniji od svakog prosechnog bravara

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11