Glavni meni

Gel za sediste , gde naci ?

Započeo PECA BMW, 19 Mart, 2017, 01:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Major poslato 25 Maj, 2017, 17:12
Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2017, 10:35
Jok, vr¹njak... :o [panic]

?
Nesto nema tu logike.. jedino ako je gel radioaktivan  [panic]
Ma bre, nije problem u gelu nego generalno u biciklistièkim sedi¹tima... ;D Malo trolujem... ;D

Major

Idi bre bas si me bacio u rebus :D

Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1

ima u svakom gradu likova koji seku sundjere.Za razne tapacirere......Zadnjih par godina seku i memo penu.Nadjeete nekog i malo mu iskukate za neki otpad dovoljan  za sediste .Konkretno ja cu sebi naci za kao neku sedalicu preko sedièta odole vezanu da ne mrda.Navlaku vam opet sa¹ije ¾ena ili neko za ¹to manje para i eto udobnosti na duzem putu

aæimo

Memori pena nije dobra za sediste. Ona reaguje na toplotu i duzim sedenjem ili veæom spoljnom temperaturom postane kao ¾vaka, dok je u suprotnom jako tvrda.

sasa ns 1

¹ta onda postoji a da nije gel ili obièan sundjer za nas kojima treba samo jednom godisnje

PECA BMW

imas u Louis-u one navlake za sediste , sto sa gelom sto na naduvavanje i slicno  , meni je recimo ovcija vuna na sedistu bila jako dobra navlaka !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: aæimo poslato 18 Januar, 2018, 00:53
Memori pena nije dobra za sediste. Ona reaguje na toplotu i duzim sedenjem ili veæom spoljnom temperaturom postane kao ¾vaka, dok je u suprotnom jako tvrda.
K'o da nikad niste bili deca... Svakog proleæa prvih par vo¾nji bicikla boli bulja kao posle dve nedelje u pritvoru i onda proðe... Vozite svaki dan i nema problema... ;D

aæimo


Lazic

Ni Laziæ èesto nije Laziæ... ;D :-*

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

oslobodite se bola,nemorate patiti

Kanarinac

Imaju oni jastuci punjeni zrnom heljde ili tako nesto, mozda nece da zulja i kad se sedne :D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

imam dobru ljutenicu za njega....ima da pobije hemoroide i ostale humanoide.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ako ga izleèi od av kupujem sve ¹to ima¹...

sasa ns 1

idem ulicom i vidim radnju za otrtropedska pomagala.Stanem ptam za gel.Imaju u tablama  ne¹to oko 80-80 cm nisam siguran.Cena oko 16000 .I to nisam siguran uglavnom ne¹to mnogo i neisplativo

Lazic