Glavni meni

Novi setovi Pirelli Angel GT i Mishelin Pilot Road 4

Započeo orlovi, 14 Mart, 2017, 14:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

orlovi









Novi setovi.Dimenzije..
Prednje 120/70-17...
Zadnje 180/55-17...
Proizvodnja 2016..
063-8152618... [callme]

140e...Set...

BESPLATNA MONTAZA.kod mene u servisu...

Gavrolini


Jefta

Vise nego povoljna cena bar za set ovih Miselinki. Koristio sam ih i odlicno drze u svim uslovima OSIM kada dohvate belu liniju tu hoce malo da kliznu. Dunlop Roadsmart 2 su drzale i na beloj liniji.

Srecna prodaja

orlovi

Hvala kolega.Nadam se da su cene ok u odnosu zvanicnih distributera.Ako zazivi,bice i drugih dimenzija.Zavisi od interesovanja.U drugoj turi stizu...




eclipse4


orlovi

Pirelli Angel GT progla¹en za najbolju gumu



Nakon nedavno izvedenog komparativnog testa Motorrad magazin proglasio je Pirelli Angel GT za najbolju sport-touring gumu.

Na ovom testu je ocenjivano 6 aktuelnih sport-touring modela vodeæih svetskih proizvoðaèa, svi testirani modeli bili s u dimenzijama 120/70ZR17 i 180/55ZR17, dok je za test kori¹æen motocikl Suzuki Bandit 1250 S.

Struènjaci Motorrad magazina doneli su odluku na osnovu merenja izvr¹enih u suvim i vla¾nim uslovima vo¾nje i po parametrima kao ¹to su:  upravljivost, preciznost, stabilnost u nagibu, grip u nagibu, stabilnost na pravcu, koèenje, du¾ina zaustavnog puta od 100 do 0Km, brzina kruga.

Nakon izvr¹enih merenja i zbiranja svih dobijenih ocena Pirellijev novitet Angel GT progla¹en je za najbolju sport-touring gumu.
Koliko je ubedljiva pobeda Pirellijeve gume Angel GT nad konkurentima pokazuje i èinjenica da je razlika izmeðu Angela i na testu drugoplasirane gume iznosi 7 poena dok razlika izmeðu drugoplasirane i poslednje plasirane gume iznosi 3 poena.

1. Pirelli Angel GT - 222 poena
2. Metzeler Roadtec Z8 Interact - 215 poena
2. Bridgeston T30 - 215 poena
4. Michelin Pilot Road 3 -  212 poena
5. Continental Road Attack 2 - 212 poena
6. Dunlop Roadsmart 2 - 212 poena

Nakon ¹to je od strane presti¾ne nezavisne agencije progla¹en za najdugotrajniju sport-touring gumu i nakon mnogobrojnih pobeda na testovima presti¾nih motorciklistièkih èasopisa ova pobeda na testu

eclipse4


rboban

Ako vozis ture sa sportskim motorom onda je to prava guma, tako kaze sas pom naziv.... Salu na stranu, dobar izbor za gumu, neces pogresiti!
Ride It Like You Stole It

Jefta

Ne znam da li su na testu merili i dugotrajnost guma, ali ja sam uspeo da isteram set Road Smart 2 na 26.000km na Fz1s ili ti Fazeru 1000. Posle sam zamenio za za Pilot Road 4 gde su tvrdili da je cak i dugotrajnija od Road smart 2 mada nisam uspeo da istestiram, presao sam samo 10.000km sa tim drugim setom pa sam prodao motor.

orlovi

Do Sicilije i nazad i jos dobro sam se izvozao i prodao CBR 1000 F sa Pirelli Angel..I sad ponovo montirao nove...Licno,prezadovoljan...

orlovi

Da ne bude...Ako postoji varijanta,dajte neki broj racuna da od svakog seta neki dinar ide i za sajt...Korektno...


mali_zmaj

jin-jang

UFF

Citat: orlovi poslato 15 Mart, 2017, 16:19
Da ne bude...Ako postoji varijanta,dajte neki broj racuna da od svakog seta neki dinar ide i za sajt...Korektno...




http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14026.0.html

Serpente

ovo je dzabe, ja vozim angel GT i platio sam ih pre godinu i po dana 330e set i to je tada bila nabavna, i BRUTALNE gume, definitivno opet njih sledeci put :)
Be the change you want to see in the world!

Serpente

Citat: Jefta poslato 15 Mart, 2017, 15:38
Ne znam da li su na testu merili i dugotrajnost guma, ali ja sam uspeo da isteram set Road Smart 2 na 26.000km na Fz1s ili ti Fazeru 1000. Posle sam zamenio za za Pilot Road 4 gde su tvrdili da je cak i dugotrajnija od Road smart 2 mada nisam uspeo da istestiram, presao sam samo 10.000km sa tim drugim setom pa sam prodao motor.

ja sam gledao test za kilometrazu kazu da su izgurali 25000, ja sam na skoro 10000 vec sa mojima i mislim da ce jos bar toliko moci .
Be the change you want to see in the world!

orlovi

Nadam se a ce ih biti i  dalje..I to po ovoj ceni...Mozda ode gore 10,20e po setu u zavisnosti od carine..Za sad je ta...

Serpente

pa pazi nadam se i ja :D ako bude kad budem uzimao, uzimam :D jbg sad kazem jos imam bar 10000 u njima , koje nadam se i planiram da ubijem ove sezone :D ali da su brutalne zaista jesu, vozio sam i po kisi, vozio sam i na -7 pre 20ak dana, naravno prilagodio voznju uslovima ali nijednom me nisu cimnule do sada. pu pu pu :D
Be the change you want to see in the world!

orlovi

Citat: UFF poslato 16 Mart, 2017, 10:42
Citat: orlovi poslato 15 Mart, 2017, 16:19
Da ne bude...Ako postoji varijanta,dajte neki broj racuna da od svakog seta neki dinar ide i za sajt...Korektno...



Bice uplaceno...Ne znam zasto mi je skinuta plava boja jer sam jedini moto servis na ulasku u Djerdapsku klisuru i uvek sam se nasao nasoj Braci u nevolji.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14026.0.html






Na prvoj slici Amerikanci,na drugoj Madjar je imao havariju a a trecoj Ukrainci u problemu.Svima je pruzena pomoc.,pice i rucak se podrzaumeva i nikom nije naplacen ni jedan dinar..Bajkerski kodeksmi ne dozvoljavada naplatim Braci kojima treba pomoc...Bilo kome treba pomoc,moze da se javi...Hladnog Zajecarca uvek ima...Svratite...

orlovi

Citat: Serpente poslato 16 Mart, 2017, 11:14
pa pazi nadam se i ja :D ako bude kad budem uzimao, uzimam :D jbg sad kazem jos imam bar 10000 u njima , koje nadam se i planiram da ubijem ove sezone :D ali da su brutalne zaista jesu, vozio sam i po kisi, vozio sam i na -7 pre 20ak dana, naravno prilagodio voznju uslovima ali nijednom me nisu cimnule do sada. pu pu pu :D
I ja ih vozim na CBR 1000 F...Odlicne...

UFF

37 strana
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1815;sa=showPosts;start=720
oko 730 tvojih postova na forumu i svi svrhu kupujem-prodajem a to nije sustina ovog foruma, bar ne za vecinu clanova
i niko ne osporava tvoje znanje ili volju da pomognes ali za plava slova nije dovoljno da nesto znas i pomazes uzivo nepoznatima vec clanovima foruma bar nekim savetom u temi u kojoj se jave da imaju problem