Glavni meni

Ja sam u radu uzivao 7 meseci.. Nadam se da cete i vi..

Započeo WOLVERINE, 27 Februar, 2011, 19:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE




      Mesto zadovoljstva je Skadarsko jezeru u periodu od 03. 05. 2002 do 18. 12. 2002.  Boravili smo u hotelu Ljubovic u Podgorice a radove izvodili na uscu Morace u Skadar i na samom Skadru.
     
Sto se tice radova odnosili su se na izgradnju scenografije i setova za snimanje Italijanskog filma



                                                    " CANTANDO DITRO I PARAVENTI "  




        U reziji cuvenog Italijanskog rezisera  ERMANNO OLMI .

        Za scenografiju su se pobrinuli, sa Italijanske strane  Luigi Marchione

        a sa nase strane veliki covek i gospodin NEMANJA PETROVIC .

       Od glavnih uloga za nas veliki Bud Spencer ili Carlo Pedersoli .





      Ja sam sa svojim ljudima bio zaduzen za izradu celokupne scenografije, setova za snimanje i scenskih postavki, na celu sa mojim Ocem Draganom.
E sad evo malo pozutelih  fotografija, koje nisam bas hronoloski poredjao. Danas sam nasao za shodno da ih skeniram i sacuvam u arhivu svoje porodice...   Nadam se da cete uzivati a bice tu i neka prica posto je bilo dosta lepih trenutaka i puno anegdota...






























          Nastavice se...........

WOLVERINE



   Na ovoj slice ( sleva na desno ) su jedni od glavnih ljudi ove produkcije.



Dragan Kacarevic moj otac, Ermanno Olmi reditelj, Alessandro Calosci  izvrsni producent i Slopodan Pavicevic producent nase ekipe...
   











  E, a na poledjini ove fotografije se nalezi posveta mom ocu na ulozenom trudu i angazovanju na ovom projektu...










    E pa da nastavimo dalje, sa lepim predelima Skadarskog jezera i setovima za snimanje, u izgradnji.









Na ovoj slici je moj otac i Italijanski scenograf..........




























               Nastavice se..........

farbach

Nesto bih napisao, a ne znam sta, zatecen sam. To mi je bio deciji san, da napravim gusarski brod.

WOLVERINE

Citat: farbach poslato 27 Februar, 2011, 22:13
Nesto bih napisao, a ne znam sta, zatecen sam. To mi je bio deciji san, da napravim gusarski brod.



Da.....   stvarno lepo iskustvo.

          Mi smo imali za zadatak da napravimo tri korita duzine 78 metara i sirine 25 metara. I da plove naravno.  :D  E sad, svakom od ta tri korita je trebalo napraviti po tri postavke, takoda kada se zavrse snimanje i montaza filma se pojavi 9 razlicitih plovila... ;)








Jedan deo ekipe scenskih majstora, Italijani i mi....















   Ovaj set se vidi u snimku u prvom postu teme.












        Nastavice se......






WOLVERINE



























                La prima nave a vapore          


                                                                                     Nastavice se..................

JankoR

E da smo imalo pametni mogla se od ovih brodova napravit atrakcija na jezeru, fine slike i sigurno interesantan poduhvat. poz

Cale


UFF

Jbt sazidaste celo selo i omanju flotu...
Neki niskobudzetni film :)

kawa ninja


Odlicna tema pogotovo u ovo zimsko vreme ...steta sto su fotke mutne i ne mogu se najbolje videti boje  prirode u okolimi ...mada nema veze ako imas jos postavljaj da uzivamo ... [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

WOLVERINE

Citat: NikGold poslato 27 Februar, 2011, 23:11
E da smo imalo pametni mogla se od ovih brodova napravit atrakcija na jezeru, fine slike i sigurno interesantan poduhvat. poz

Brodovi i jesu ostali na jezeru,, kupio ih jedan gospodin sa Plavnice, tamo su usidreni.

WOLVERINE




    Evo jos malo fotografija.........















                 BIG BOSS














Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

serbduck

 
  Ovo sam vec video, ali ovako skenirane i okacene fotografije su mnogo bolje.

  Sta da kazem?

  Zdravo ti zavidim.

Odlicno!

[clapp] [clapp] [clapp]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!


UFF

Voli covek camce i uziva u farbanju izgleda
evo ja ga danas opet navatao kako "uziva"

WOLVERINE


Pa posto jos nisam kupio prevoz za kopno bar na vodi da uzivam.............  [cheers]


ЯЭВОЛУТИОН

picko jedna, ako vec nisi moga da zavrsis da glumim gusara u filmu, moga si bra da mi namestis neku glumicu...ili bar statistkinju....dzabe sam vezbao onoliko italijanski....si, si, fumaro mio kaco,,,,i to
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ti se bre Darko ni¹ta nisi promenio za 10 godina...:D Dobro, malo si se ugojio, ali to je to, isti... Nego, jel taj set mogao da se vidi sa puta ka Petrovcu...? Ne¹to mi se èini da se seæam, bio sam poèetkom jula te godine u Beèiæima, pro¹ao i na tamo i nazad...[hello]

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 16 Januar, 2013, 18:35
picko jedna, ako vec nisi moga da zavrsis da glumim gusara u filmu, moga si bra da mi namestis neku glumicu...ili bar statistkinju....dzabe sam vezbao onoliko italijanski....si, si, fumaro mio kaco,,,,i to
[rofl] [rofl] [rofl] apri aaahhh apriaaa ti amo mio cure.ahahaha
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM