Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2017, 18:56
Citat: Gavrolini poslato 26 April, 2017, 21:19
U kuglani? Nije sigurno
Prvi roðendan bre u Skadarliji, kad je bila frka oko prostora jer je do¹lo previ¹e ljudi, pa neki tamo ©apèani izvisili za vip lo¾u, morali da se me¹aju sa kmetovima... :P :-*
u sunce ti...al imas pamcenje  :o

Gavrolini

#361
Prvo smo bili u kuglani nekoj u pancevu pa onda u nekom kaficu nekog mk kluba koliko se secam. A to lazicu sto pricas je bio drugi rodjendan. I nije doslo previse manijaka nego se ispostavilo da manijaci nemaju svoj prostor nego je vece bilo kao i svako drugo u tom klubu. I ne da se izvisilo za sedenje nego i da stanes si morao da se uguras. Ili sam ja nesto lose istripovao. Ali se secam da smo bre jednom bili u nekoj kuglani i nekom mk klubu i mislim da imaju neke i slike odatle

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 27 April, 2017, 20:48
Prvo smo bili u kuglani nekoj u pancevu pa onda u nekom kaficu nekog mk kluba koliko se secam. A to lazicu sto pricas je bio drugi rodjendan. I nije doslo previse manijaka nego se ispostavilo da manijaci nemaju svoj prostor nego je vece bilo kao i svako drugo u tom klubu. I ne da se izvisilo za sedenje nego i da stanes si morao da se uguras. Ili sam ja nesto lose istripovao. Ali se secam da smo bre jednom bili u nekoj kuglani i nekom mk klubu i mislim da imaju neke i slike odatle
jes vala a i neko je dosao tada vozom ako se dobro secam..neko ko nije medju nama,nazalost

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

balcan girl

prvi rodjus je bio u skadarliji, pa na adi, pa kod arhangela, pa na adi, hmmm, a druzenja su bila svud redom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 27 April, 2017, 20:48
Prvo smo bili u kuglani nekoj u pancevu pa onda u nekom kaficu nekog mk kluba koliko se secam. A to lazicu sto pricas je bio drugi rodjendan. I nije doslo previse manijaka nego se ispostavilo da manijaci nemaju svoj prostor nego je vece bilo kao i svako drugo u tom klubu. I ne da se izvisilo za sedenje nego i da stanes si morao da se uguras. Ili sam ja nesto lose istripovao. Ali se secam da smo bre jednom bili u nekoj kuglani i nekom mk klubu i mislim da imaju neke i slike odatle
Prvi roðendan je bio u Skadarliji 15. oktobra 2011-te... Breeee... ;D Ono izmeðu su bila dru¾enja kao i sad... A u kuglani i posle Blue Moonu smo se prvi put spakovali 29-30. decembra 2010-te... Breeee... ;D :-*


@Mige:
Naroèito pamtim lepe dogaðaje... Èak i kad nema mesta za sedenje... ;D :-*

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

©ta sam napisao kog datuma je bio prvi roðendan...? :D

DebeliZmaj

``naprvom MM druzenju nije bio ...
bio sam prisutan ... ``

ne nismo bili prvo u kuglani :)
pre toga je bilo prvo okupljanje MM ekipe
mozda nisi bio pozvan .. to je druga tematika
al eto ti svedoka pa ih pitaj ...

dakle ne rodjendan ... nego spontano nicim izazvano
okupljanje .. tad upoznah ljilju i misu pei, cak sta vishe
vracali smo se peske zajedno istim putem jer im je tetka
u mojoj ulici stacionirana ...bila je tema razgovora kako
sam nasao trenutni posao i cime se oni bave, ono prevodi
itd... :))  to je bilo pre zvanicnog MM rodjendana itd.. al
dobro .. ja sam prolupaoooo pa se ne secam ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Seæa¹ se odlièno. Tad si osvojio Ljilju i od onda hoæe oèi da vidi svakome ko ka¾e ne¹to lo¹e za tebe. :)
Država je najveći neprijatelj naroda

ljilja-pei

Tada sam upoznala pravog Zmaja! ;) Bio je u opticaju i neki kafiæ u Kraljice Marije, ispod Vuka, zar ne?
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

Tad nisam bio... Bio sam na sledeæem na Ta¹u...

DebeliZmaj

pei: zvao se Tramvaj ...
lazic: ... a a a ... dakle vidis da jos uvek arhiviram sve :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

nemate pojma, prvo mm okupljanje je bilo samo za osnivace (i jednog zenskog admina)

ljilja-pei

Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2017, 21:39
pei: zvao se Tramvaj ...
lazic: ... a a a ... dakle vidis da jos uvek arhiviram sve :)


Nismo tada bili zajedno u Tramvaju, on je na uglu sa Ruzveltovom, a ovo je bilo malo dalje, prema vi¹oj...

A na Ta¹u je bila "Kornjaèa", bili smo nekoliko puta. Bilo je zabranjeno pu¹enje, pa smo d¾ed¾ali napolju... :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

Tih dana su zabranili pu¹enje u sportskim objektima, a Kornjaèa je katastarski pripadala Ta¹u... :o Inaèe na prvom dru¾enju u Kornjaèi na kome sam bio je jo¹ moglo da se pu¹i unutra... ;D Kad smo D¾ambo i ja umakali bananice u pivo... :o ;D




@Uff:
Niko i ne prièa o va¹im predporoðajnim dru¾enjima... ;D



UFF

ako se dobro secam pored nadaline bio je i dzimika, sszgoa smo kasnije zvali

Nadalina

Obilicev Venac, sedeli u nekom kafici na spratu - u cosku! ;D

Dogovorili se da cemo da pravimo interni forum, da bude samo za ekipu, isto vece ili u toku drugog dana vec bilo ne znam ni ja koliko cpanova. ;D

Good old days!!!
Dzukela u podznaku

misa-pei

Citat: Nadalina poslato 29 April, 2017, 11:21
Obilicev Venac, sedeli u nekom kafici na spratu - u cosku! ;D

Dogovorili se da cemo da pravimo interni forum, da bude samo za ekipu, isto vece ili u toku drugog dana vec bilo ne znam ni ja koliko cpanova. ;D

Good old days!!!

Odmah do¹li samo najbli¾i :D :D :D . Familija, tako reæi.
Država je najveći neprijatelj naroda