Glavni meni

LED sijalice za far

Započeo PECA BMW, 26 Februar, 2017, 01:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Mislim da je Hoh¹tapler na takve kao ti mislio... :D Gej mobil sa ledovima svetli vrlo precizno i nesmetajuæe... :D


@Milo¹96:
Èitam ja tako kako led povlaèi veliku struju, al' ¹ta da ka¾em, nemam snage... :D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 17 Mart, 2018, 16:46
Mislim da je Hoh¹tapler na takve kao ti mislio... :D Gej mobil sa ledovima svetli vrlo precizno i nesmetajuæe... :D


@Milo¹96:
Èitam ja tako kako led povlaèi veliku struju, al' ¹ta da ka¾em, nemam snage... :D

pre neki dan sam sam bas bio u takvoj situaciji , takodje nisam imao snage niti volje ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Citat: bigbad86 poslato 13 Februar, 2018, 14:02
Izgledaju ok.
! No longer available
Ono sto je cudno, menjao sam jednu po jednu i ako stavim jednu LED i jednu obicnu, LED nece da radi. Mislio sam da je pokvarena Mora obe da se stave. Oce sama jedna LED da radi ali nece u kombinaciji sa obicnom?

Sad sam narucio sa 66 LEDova :D

Inace za sve koji ne prate redovno Aliexpress, za 4 dana je akcija, bice kompleti za FAR za po 9-12 eura sa besplatnom postarinom. I to da kazemo band name kineske.
https://www.aliexpress.com/item/Car-Light-S2-H4-H7-H1-COB-LED-Headlight-Bulbs-H11-H13-12V-9005-9006-H3/32820866180.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.W9KIIX
https://www.aliexpress.com/item/Oslamp-H4-LED-Car-Headlight-Bulb-Hi-Lo-Beam-Auto-Headlamp-72W-8000LM-COB-Led-Headlights/32698331999.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.W9KIIX
Ova je bez ventilatora
https://www.aliexpress.com/item/NIGHTEYE-H4-9003-HB2-50W-8000LM-White-6500K-CSP-LED-Fog-Lamp-Bulb-Auto-Car-Headlight/32746783126.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.W9KIIX


Ja cu ove OSLAMP da narucim, imaju preko 15 000 recenzija, a i dosta njih iz Srbije gde se vide tablice, tako da znam da su prave ocene.

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 24 Mart, 2018, 12:11
...sad sam narucio sa 66 LEDova :D ...


Auuu rodjace, pa sad kad ti to pri paljenju povuce 66 kilovata izgore ti motor ki licna :)

bigbad86

Kad kazem kompleti za far, mislim za kola, znaci dva komada. Za motor to dodje da imate rezervnu ;)

Glava Dole

Brate znam, sta meni mrtav ozbiljan objasnjavas [rofl] Ironisem zbog sasinog posta... pogledaj prethodnu stranu ;)

bigbad86

Ma nisam se tebio uopste obratio, samo dopunjujem svoj post ;) Mogao sam EDIT doduse al sam lenja baraba :D

aæimo

Mlado je june pa se zaleæe. Pora¹æe i na¹ mali veseljak pa æe vidimo èija glava mora dole.

bigbad86

Mislim da na nasu Opel Zafiru nece moci LED na kratko zato sto sijalica ne ide direktno u far kao kod vecine vozila pa ona zica sto zakljucava nego ima neku plasticnu budzu koja joj pomaze da se zavrtanjem zabravi za far.
! No longer available


mareskin


Meni je stigla ova. Nisam je jo¹ probao. Skinuo sam aku sa motora i hladno je u gara¾i.
Imam bi-xenon, ali reko da probam i ovu kako sija. Neæe se baci :D

https://www.aliexpress.com/item/2015-New-32W-H4-LED-Motorcycle-Headlight-Bulbs-3000LM-Headlamp-High-Low-Conversion-Beam-Driving-Headlamp/32484921727.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.T5UmVc
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Postavi snimak obavezno ;)

mareskin


Hoæu. I mene interesuje kako æe da izgleda.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Obavezno slikaj prvo sa ksenonom...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2018, 20:35
Obavezno slikaj prvo sa ksenonom...

Hoæu. I mene interesuje da li æe biti jaèe svetlo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Kod mene nije bilo... Bar po danu... Èek da naðem slike...



ksenon

led



castor

Zavisi od "sijalice" i dioda na istoj. Nisu sve iste. Oko 3/4 modela daje u najbolju ruku istu kolièinu svjetla kao i Xenon, ali vi¹e od halogene sijalice. Problem je ¹to one ¹to daju vi¹e svjetla od Xenona, isto tako i ko¹taju... Barem ono ¹to sam ja do sada vidio po netu, da se ogranièim odmah.
It's the ride that matters, not the bike…

zagadjenje

Citat: bigbad86 poslato 26 Mart, 2018, 14:23
Mislim da na nasu Opel Zafiru nece moci LED na kratko zato sto sijalica ne ide direktno u far kao kod vecine vozila pa ona zica sto zakljucava nego ima neku plasticnu budzu koja joj pomaze da se zavrtanjem zabravi za far.
! No longer available



Slièan problem ja na korsi. Ima fasung u koji ide sijalica pa se to uvrne u far. Ali postoje adapteri za to pa uz pomoæ njih mo¾e. Ne znam kako je za zafiru
Tjuning bud¾ing

bigbad86

Nasao sam za Corsu, Astru G, Astru H, Zafiru B ali nigde da nadjem ovakav dubok za Zafiru A.

bigbad86


Lazic

Stigle mi sijalice... :D Ka¾e Milo¹ da je ta za rikverc saèuvaj bo¾e... :D