Glavni meni

LED sijalice za far

Započeo PECA BMW, 26 Februar, 2017, 01:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Black Adder


bigbad86

Ahahah imam i te, ja zaboravio da sam ih narucio jos odavno. To mi je mozda za nekog kineza ili tako nekog ko ima stvarno katastrofa pozicija. Meni su te neupotrebljive, ni za kola nia za motor nisu mogle da ostvare kontakt kako treba... Uzeo sam valjda pogresno leziste. Svakako su jace " zarulje "

bigbad86

Stigle sa Aliexpresa dvopolne za poziciju/stopaljku. Sutra javljam sta i kako.

bigbad86

Izgledaju ok.
! No longer available
Ono sto je cudno, menjao sam jednu po jednu i ako stavim jednu LED i jednu obicnu, LED nece da radi. Mislio sam da je pokvarena Mora obe da se stave. Oce sama jedna LED da radi ali nece u kombinaciji sa obicnom?

Poljanac92

Je l' daju vise svetlosti od obicnih? :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Lazic


bigbad86

Citat: Ukii poslato 13 Februar, 2018, 15:23
Je l' daju vise svetlosti od obicnih? :D
Mislim da su potpuno iste. Samo sto se kontrast pravi instant, plus sto manje vuku struje. Sad da sam uzeo bele diode mozda bi svetlele jace ali bi mi stopaljka bila rozikasta. Mada ipak mislim da je pozicija za nijansu jaca. Uzimao sam zbog manje potrosnje, ne zbog svetlosti.

A ti Lazicu si ugradio to, kako radi?

lord_oblivion

Citat: bigbad86 poslato 12 Februar, 2018, 22:45
Stigle sa Aliexpresa dvopolne za poziciju/stopaljku. Sutra javljam sta i kako.
Daj link.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Ugradio mada ki¹na noæ nije ba¹ za test, uglavnom svetle za nijansu bolje(subjektivno po ki¹i) od ksenona i nema vi¹e rasipanja... Plus manja potro¹nja struje i sigurno drastièno manje grejanje... Nisam preterano odu¹evljen dugim svetlom, ali moram da proverim da li dioda za dugo malo ulazi ispod pleha u faru, onaj ¹to izgleda kao kapica... Na motoru nema taj pleh pa æu odmah znati da l' da ga vadim... Ne ulikah paralelno ksenon i led ali definitivno svetli jaèe...


UFF

ma svetle kurac, svetlece jednog dana ali taj dan jos nije dosao

i ti ledovi i xenoni u tim matorim motorima ko kad stave xenon u juga isti qrac

da pozelis da smo u EU ako ni zbog cega drugog onda bar zbog toga

Glava Dole

fali tebi jedna prava zena da ti lupi par samara i izbaci te iz sobe kad nesto zaseres, mnogo si isfrustriran... aj bube al sad ti i sijalice smetaju? :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@Uff:
Slikaæu kad krenem u akciju... :D
Definitivno bolje svetli nego ksenon, a na kolima imam relativno moderne farove... A mator far ne kleu svetli odlièno i sa obiènim sijalicama, sa ksenonom vrhunski... :D

UFF

sa krenonom vrhunski rasipa jer nemas socivo vec izrezbareno staklo

a milose ti nadji zenu koja ce da te samara i izbacuje, ja vec imam pravu zenu ali ne moze da me izbaci kad je moja kuca jbg

Lazic

E èudna stvar, na kleu uop¹te ne rasipa, al' na pikasu prilièno... Skroz nelogièno...

Ostoja

Pa KLE je moderna ma¹ina...

;)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bigbad86

Japan VS France. Nema rasprave.

Lazic

Da al' Japanac ima far iz 70-ih sa soèivom na staklu, ¹to ka¾e Uff izrezbareno staklo, a Francuz sa kraja 90-ih koji bi trebalo da je znatno bolji...

UFF


bigbad86

Japansko govno je i dalje bolje od Francuske torte :D

ON Topic: Sad sam narucio LED sa 66 dioda (ona je sa 33)