Glavni meni

LED sijalice za far

Započeo PECA BMW, 26 Februar, 2017, 01:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Meni su one prve delovale kao da ima jednu za dugo i jednu za oboreno svetlo, ali 10x10mm :o Ove su male ali na svakoj strani po 4 za dugo i 4 za oboreno... :D

bigbad86

E te sto imaju 4 kockice za dugo 4 za kratko ocu da uzmem. I da imaju dve strane.

Lazic


zagadjenje

Stigle i meni one za rikverc. Zamenih veèeras na brzaka, usput i sredio parking senzore. Nisam testirao u nekom mraku, ali ispod bandere primeti se kad rade, a kad ne :) I blje¹te mnogo vi¹e nego obiène.





Tjuning bud¾ing

bigbad86

Jel to 33SMD ili 66SMD?

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

bigbad86


Lazic

Moje pale brisaè pozadi èak i kad nije u rikvercu... ;D

Glava Dole

E tu je kineska magija vec urodila plodom  [rofl]

Lazic

 :o  [rofl] [rofl] [rofl]

Moram da probam da zakaèim jednu obiènu makar svetlela u gepeku da vidim da li je to zbog nedostatka otpora vlakna... Nego slabo palim auto, jo¹ slabije noæu... :D

Gvozden

Stavio sam LED na tanjiracu... Svetli kao dan, nego moraju farovi da se spustaju. Cak sam i staklo menjao na desnom da ne bude kontra rasipanje.
MAlo su ti ventilatori zajeb, to ce da rikne prvo..

perlx

Prvo pocnu da zuje, dosta pre nego sto odumru.

Lazic

Nekako sam navikao da podmazujem zujeæe ventilatore... :D

Pop

Citat: Laziæ poslato 24 April, 2018, 09:59
Jesi probao po magli?

Pa, posto ih vec bar 2 godine vozam, vozao sam i po magli sigurno, koliko me pamcenje sluzi, OK mi je iskustvo bilo... Ne secam se detalja iskreno ;)

"Грме танки џефердари..."


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Mislio sam da sam samo ja sklerotièan... :o ;D

Elem, ksenoni probijaju kroz maglu kao da je nema, oboreno/dugo, svejedno... Jako æu se smoriti ako se led ne pona¹a isto... Mada opet, ne vozi se svaki dan po magli... :D

bigbad86

Inace sad sam vozio kola do BG i vracao se nazad kolima van grada prvi put od kada sam stavio LED na duga. Pa ono je HAOS kako svetli. Za LED od 12 eura ja sam PREZADOVOLJAN.

Lazic

#176
Ja ne mogu da im naðem poziciju da sam zadovoljan, jebalo me ¹telovanje visine snopa na dugme... :D

Mo¾da sam samo previ¹e navikao na ksenone pa mi ovo i nije mnogo bolje... :D


bigbad86

Da da, kratko dobro, al onda dugo ne vallja :D

Lazic

Preksinoæ se vraæao iz tazbine po mraku autoputem, nisam do sad du¾e vozio po mraku, mo¾e da se ubode, al' ili mi kratka prekratka ili se bune oni ¹to dolaze u susret... Ali opet, autoput nije pravo okru¾enje za test jer ti stalno neko svetli u lice...

Znam samo da kad neko ostavi duga pa mu ja pustim, odma' spu¹ta... :D

bigbad86