Glavni meni

pozdrav svima

Započeo nik 72, 24 Februar, 2017, 23:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nik 72

Zovem se Nikola, zivim u Bg 1972 g. Davnih 80 tih sam imao apn 4 a psp sam polozio u 8 razredu ( u vojvodini u to vreme smo u osnovnoj skoli imali casove voznje i testove ) ne znam kako to danas funkcionise, uglavnom posle pauze u voznji motora od xxx g. dosao sam do gpz 500. Jos samo da polozim A i nadam se da se negde vidimo......

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dragana friz

Dobro dosao  [cheers]
Ja isto polagala PSP u skoli  :) Cale mi zabranio da vozim automatika njegovog bez toga, keva pizdela secam se  :D sta ce joj motor bre, ima autobus da ide u skolu ko sve normalne devojcice  [rofl] [rofl] [rofl]

mali_zmaj

jin-jang

Biker-Boy

Dobro nam dosao kolega Kawasakista
I feel the need..... the need for speed !!!

nik 72

Hvala bolje vas nasao :)

balcan girl

M :D :D :D dragana sta li ti sad kaze keva kad zna da se druzis sa mnom :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 25 Februar, 2017, 21:42
M :D :D :D dragana sta li ti sad kaze keva kad zna da se druzis sa mnom :D :D :D :D :P

Nema pojma, ne pricaju vec par meseci  :)

balcan girl

nije taèno :D :D znam da me pozdravila pre par dana :D samo je pitanje kako me pozdravila :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

Kevica moja,znas kako te lepo pozdravila  [rofl] [rofl] [rofl] Kaze divna devojka samo je pola ne razumem sta prica  [rofl] [rofl] [rofl]

joka

 Dobro do¹ao   [welcome]   [cheers]

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dragana friz poslato 26 Februar, 2017, 09:07
Kevica moja,znas kako te lepo pozdravila  [rofl] [rofl] [rofl] Kaze divna devojka samo je pola ne razumem sta prica  [rofl] [rofl] [rofl]
niko nju ne raume pola

....pivo.......pivo.....hahahaha....pivo......

otprilke
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Dobrodo¹ao meðu manijake
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

nik 72

Hvala bolje vas nasao ;)