Glavni meni

eeeep

Započeo jowica, 20 Februar, 2017, 22:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jowica

Pozdrav Manijaci ja sam Jovica izMol-a sam selo u Backoj imam 30 god. znaci XxX :P  zaposlen u lokalnoj kablovskoj televiziji jasem  [kauboj]  Suzanu DR650RSE dozvolu imam nesto manje od godinu dana :)
ispricau vam ukratko i kako sam postao bajker  [pop] sve je pocelo negde u martu 2016 brat i ja gledali oglase za camce hteli smo na leto da pravimo kamp pa da budemo potpuni i tako dok smo razgledali camce zalutamo i na motore, eto ti cuda brat odmah nadje njegvu prvu ljubav Gilera Arizona od kako ga  je prodao nije imao motor uspomene naviru  dobra cena lomi se dal da zove nema dovoljno para i tu krece sou otisli videli motor snaso se bata za lovu kupio motor  [ljubav] i to je bilo to nista od camca sad i ja moram kupiti motor  ne moze se bata sam vozati   [rofl] u susednom selu nadjem Sprint Pulser otisao probao odmah mi se svideo  i doteram ga kuci e sad problem je imam motor al nemam dozvolu :D brzo sam polozio  negde u maju mada mi je delovalo kao da polazem vec pola godine, e sad kineza sam prerastao i resio da predjem na nesto vece  [kauboj]  vrteo sam oglase daaaanima i noooocima zaljubim se ja u Suzanu  dovedem je kuci i nisam se pokajao odvela je mene i brata do Grcke i nazad bez ikakvih problema imam na njoj vec oko 5000km
a manijak sam postao zahvaljujuci  balcan girl  koja mi je priskocila u pomoc   [cheers]  jer je admin verovatno negde na slavi vec treci dan :D [dunce]

Hohštapler

...pretpostavimo zajedno sa taèkom i zarezom sa tvoje tastare... vratiæe se veæ jednog dana...
;)

dobro do¹ao na MM ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

M :D :D :D dobrodosao medj manijake :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

slavim kuci svaki dan

jbg slabo me placaju za ovaj posao pa nisam azuran


dobrodosao  [cheers]

eclipse4