Glavni meni

Oruzje

Započeo Boban_m, 14 Februar, 2017, 23:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Za sada izgleda super,jos samo da krene u slobodnu prodaju...,i prodje malo testova da se vidi pouzdanost!!?
jin-jang

Boban_m

Ce uvrstimo u kolekciju kad se pojavi.

nesic1

nego imal' nesto na poklon

UFF

oso u kurac boban amerikanac
ja se vec nerviram sto sa mogao da kupim jos par novih pistolja za porez koji sam se naplacao drzavi za posedovanje poslednje skoro dve decenije
a ni upotrebio ga nisam, pa za sta onda placam  [sutirakamen]

alo, nek dodje neko da mi preti i da pokusa da me rokne uzivo ili prodajem prangiju (bar ovu legalnu)  [rofl]

milomir22

Problem je sto nece niko da je kupi. Koleginica prodaje zastavin revolver u kalibru 357 magnum, ostao joj od muza, nece ga niko ni dzabe. Sad se razmislja da ga pokloni mupu, samo da ne placa porez, 30-35 evra godisnje, a godina cas prodje, a realno ne sluzi nicemu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

ja rekao da cu pre da mu obrusim broj da ga konzerviram, stavim u nauljene krpe i hermeticku kutiju pa zakopam za ne daj boze plan B
i krenu svi da mi seru kako cu da najebem jer ne mozes ti da lazes pandure, oni znaju da ti ga nisu ukrali itd
znaju bre oni KURAC, a i nije bitno sta znaju vec sta mogu da dokazu, a ja kazem da su mi ukrali prangiju i prijavio sam da je vise nemam nit zelim na to vise da placam porez, a na njima je da dokazu da lazem, srecno, trebace vam

Lazic

Citat: UFF poslato 23 April, 2019, 23:01
alo, nek dodje neko da mi preti i da pokusa da me rokne uzivo ili prodajem prangiju (bar ovu legalnu)  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Pa jbt... ;D

nesic1

sad valjda vazi ono po novom, moras u sef pa ako ti ukrali dolaze da vrse uvidjaj, ono obijena vrata i obijen sef, ako ne onda 150.000din kazna

UFF

pa nisu mi obili, nisam ga ni vadio godinu dana, tek sad provalih da mi je ukraden, ne znam ni kad, a pravio sam u poslednjih godinu dana 50 zurki sa po 50 ljudi svaki put, ne secam se vise ni kako se zovu, eto jebiga izgleda se uvukao neki zlonamerni gost obijac sefova

i oboje znamo da serem i da mi je bulja prica ali kako ce da dokazu da nije tacna? sta ce da me plase ko ulicnog dilera? da pokusaju da mi prete ili da me biju mozda?

Gavrolini

Jednostavno sef moras da drzis zakljucan. Ako ti je nestalo oruzije a nije obijen opet tebi kazna buraz.

Lazic

Koliko je manje cimanja sa nelegalnim oru¾jem...




















































Dok te ne nahvataju...

Boban_m

Citat: UFF poslato 23 April, 2019, 23:01
oso u kurac boban amerikanac
Srdacni pozdravi iz kurca. Stigao mali.

20190424-142548" border="0

bobbra

Da kazem i ja nesto o tom pitanju jer mi je drugar bivsi nacelnik supa za oruzje hteo i ja ovo sto i UFF izgubio ukrali mi i slicno.

Kad odes u SUP iprijavis  ovo obili mi ukrali pa i da dokazes  sledecih nekoliko godina placas i dalje porez na oruzje kao da ga imas.

Za ovo sto mi sada imamo dozvolu za posedovanje a ne nosenje  obuka, lekarsko uverenje, uverenje da nisi ratni zlocinac , da nisi osudjivan cca oko 15 000 din po pistolju.  Ja 2 kom oko 25 000 din  po godini  porez da bi drzao oruzje u kuci.
Pitam ja ovog mog drugara jesu bre normalni ne daj  boze neke frke  da imamo cime da se branimo.Kaze budalo pa oni hoce da nas razoruzaju tacno znaju koliko ima oruzja ali ih muci ovo neprijavljeno  ovi nasi samo ispunjavaju  zahteve spolja.
Ko sta ima po podrumima  nek cuva ko oci u glavi .

I jedna poucna prica lopov upao u gajbu deda ga izresetao  a ovo je  dedina izjava u supu.
Cuo sam neke sumnjive zvuke u kuci.Uplasio sam se i otisao u susednu sobu da uzmem pistolj iz zakljucane fijoke .Otisao sam u drugu sobu i uzeo municiju koja je takodje bila zakljucana .Napunio sam pistolji sisao u prizemlje.Primetio sam  provalnika kako drzi neko secivo u ruci video sam odbljesak seciva.Repetirao sam pistolj i povikao stoj.Provalnik je krenuo ka meni sa secivom u ruci i ja sam povikao stoj pucacu i opalio metak u vazduh.On je nastavio i dalje  da ide ka meni i ja sam u strahu opalio u njega .Od straha  ne znam koliko sam metaka ispalio u njega .Kad je pao ja sam jedva od straha  pozvao policiju .
Panduri se slatko ismejali i pustili dedu sve po ps  bilo sudjenje reda radi ali deda oslobodjen jer nije prekoracio nuznu odbranu.

Sta je stvarno bilo deda ga izresetao na 1 onda opalio u plafon  stavio mu svoj kuhinjski noz u ruku i onda zvao muriju.

Pozdrav i pamet u glavu a dupe uza zid .Ovih dana cu da okacim slike mog magnuma i cz imam lepe drske cisto da se pohvalim .





Boban_m

Citat: bobbra poslato 25 April, 2019, 00:48
Kad odes u SUP iprijavis  ovo obili mi ukrali pa i da dokazes  sledecih nekoliko godina placas i dalje porez na oruzje kao da ga imas.
Ovo je pravni nonsens i ako stvatno tako rade, to je za ustavni sud.

Lazic

Gotovo, za 5 godina si zaboravio gde si proveo 40... :o ;D


Boban_m

Mali G2C je game changer, Taurus jebe kevu. I demonstrira efikasnu marketinsku strategiju. Dosad si na trzistu imao izbor od $350 pa gore za iole pristojan pistolj za skriveno nosenje (sub-compact), i to uglavnom kapaciteta 6-8 komada. Ovi sa 10-12 su preko $500 (Glok 26 ili 43, Sig P365). Prethodna gen Taurus PT111 Millenium G2 je bila od $300 do 250, zavisi od toga kad si kupovao. I onda Taurus otvori centralu ukljucujuci kontrolu kvaliteta u Majamiju i oni kazu "aha, to je situacija na trzistu, sad cemo da to promijenimo". Izbace sledecu generaciju, rebrendiraju u G2C, skresu troskove gdje god su mogli, sem kvalteta. Nema vise plasticne kutije, prodajemo u kartonskoj. Nema vise dozivotna garancija, sad je godinu dana, I sl i ponude ga trzistu za ispod $200 Na sve to ti kazu ako kupis G2C placamo ti rucak, akcija traje do kraja maja . To je onih $25 rebate koje pominje ovaj bosancero iz klipa. U mom slusaju $30 jer je stainless steel verzija nesto skuplja od crnog. Rezultat: opsta pomama. Ljudi kupuju po 2-3 ;D. Odgledao sam sate videa prije nego sto sam kupio i niko nema neke znacajnije zamjerke.  Neki su vec sprasili 4000 komada bez ikakvih problema. Ako ne bude kise idemo sin i ja za vikend da se provozamo motorima do streljane na otvorenom koju sam otkrio na netu nedavno, da vidimo o cemu se tu radi.

mali_zmaj

Dru¾e u raju na zemlji ti ¾ivi¹!!
jin-jang

Lazic

Peder nijedan... :D

El Jefe


Маните те дечије фазоне
Друштво за заштиту од животиња