Glavni meni

Oruzje

Započeo Boban_m, 14 Februar, 2017, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

To se zove ekonomska diferencijacija.

Bojan

Citat: stilgar poslato 20 Februar, 2017, 02:03
i meni se jedino to i svidja. cuvas i branis svoje do kraja. I to sa potezanjem i upotrebom nisam znao, al bez obzira na to sranje je. Sta se desava kad likovima iz tih sumnjivih cetvrti pukne film pa zadju malo u vase cetvrti?

Vec su poceli, malo malo prave probe na javnim mestima To kad se desi svi nasi ce da se vrate i da uzivaju u nasim blagodetima.
Volio bih videti ove nase nakurcene na policiju kako se tamo isto tako ponasaju.

furija

Nije vatreno ali je vazdusno
Norica spider 4.5 330ms



UFF

imamo temu za to :)

Boban_m

Provalih dobru streljanu u komsiluku. Igras video igrice, ali sa pravim oruzjem. Kud god se okrenes neka mamipara.

! No longer available

Lazic

Ovo je sjajno... :D

UFF

docekacemo i mi... NIKAD

bucko

Evo jutros kod nas se poubijase neki navijaci u parku na Miljakovcu,pucnjava u 3D,pravi metci ,sto posto realno,medju decom,organsko.Ovo u amerikama sve vestacko i na struju a mi unplugged.

Hattrick

I ko je pobedio ?  :)

Hurricane

..kaubojci naravno

bucko

U pitanju je veciti derbi,svi se uzdaju u revans

Boban_m

Nagovorio sam ortaka Milosa da uzme ovaj:

https://grabagun.com/eaa-corp-wit-9mm-16rd-4-5-bl-char.html

Trebao bi stici do petka. U subotu idemo na one video igrice da rokamo zombije ruskom municijom.

zVuk

The owner of this website (grabagun.com) has banned the country or region your IP address is in (RS) from accessing this website.
Ko se ljuti, uleti mu kruti


Lazic

Citat: Boban_m poslato 01 Mart, 2017, 07:09
Nagovorio sam ortaka Milosa da uzme ovaj:

https://grabagun.com/eaa-corp-wit-9mm-16rd-4-5-bl-char.html

Trebao bi stici do petka. U subotu idemo na one video igrice da rokamo zombije ruskom municijom.
Ve¾bajte, trebaæe vam... ;D

Boban_m

I ti ces kume, samo sutra ;D

Lazic


BOKYBOY


Boban_m

Prekjuce stigla i Losmijeva kubura: T-120 i Tanfoglio Witness

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/twins_zpsfrjqduss.jpg

Juce odosmo do streljane da trosimo dzebanu i isprobamo Witness. Prethodno smo svratili do prodavnice i kupili 300 kom neke Winchester municije sa celicnom caurom. I tu je bio zajeb. Tamo gdje smo mislili da idemo, ne daju da se puca sa takvom municijom. Caura mora biti ili od mesinga ili aluminijuma. Nemam pojma zasto. I tako se vratismo u onu prvu streljanu u kojoj sam pucao prije par sedmica, oni ne pitaju nista.

Witness ima ram od polimera, pa nema obloge rucica. Vjerovatno zato ima i tanji rukohvat nego na T-120, sto nije najbolje odgovaralo za moju ovecu saku. Losmi puca kao Laki iz Maratonaca, pa sam ja uzeo da testiram preciznost. Malo pljucka ispod zamisljene tacke, ali nije los kad se to uzme u obzir. Generalno, ako je okidac tezi, pistolj ima tendenciju da gadja dole i lijevo jer ga pucac tako navlaci prstom. Dugme za izbacivanje okvira je malo izrazenije i to mi je grebalo palac kad sam pucao. Losmiju se desilo 3 puta kod repetiranja da mu zatvarac ostane u zadnjem polozaju. Cini mi se da je feeder (onaj jezicak na pocetku cijevi koji uvod metak u cijev) malo visoko u odnosu na polozaj metka u okviru, ali meni se nije desilo ni jednom, pa sam mu rekao da repetira muski a ne da ga mazi. Mislim da sa boljim okvirom ne bi imao tih problema. Inace, moji MegGar okviri pasuju i u njegov pistolj, kao i bilo koji od CZ75B.

Cini mi se da sto vise pucam sa mojim pistoljem da je sve bolji a okidac laksi. Kao sto napisa neki lik na review, "gun is scary accurate". U nesto brzim ritmu pucanja na oko 8 metara grupisem metke u krug od 4-5 cm. Moram se sprijateljiti sa nekim rednekom iz Evergladesa da rokamo napolju na njegovom imanju, zatvorena streljana prestaje da bude zanimljiva.


Hattrick

Iako su cene tu negde, tvoj pistolj je za klasu bolji.