Glavni meni

Moto susret - Zajecar , 28.,29. i 30.jul - MC Triumph Zajecar

Započeo Darko, 11 Februar, 2017, 01:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4


milomir22

Hteo sam da se zahvalim Darku i njegovima na gostoprimstvu i druzenju (ljudi su me ugostili kao najrodjenijeg, a da mi nikada pre oci nisu videli), upoznao sam Zajecar iz jedne lepe perspektive, moto skup ogroman. Lepo druzenje i fenomenalan put, sve u svemu, proveo sam se kao Bog!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Darko

Hahaha , hvala tebra hvala ...
Sad znas gde sam , sta sam , pa sledece godine opet :)

A reci , peglanje Cestobrodice u 3 ujutru ?!?
Boles - level pro ;)

milomir22

Malopre me zove Vlada, stali kod izlaza na autoput u Paracinu, odusevljen, kaze boljim i brzim putem u zivotu nije prosao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

OKi

Sve pohvale za Darkovu familiju, a i za njega naravno. Svratio sam na kratko da ga pozdravim . Prijatne uspomene imam od pro¹le godine .
Darko   [clapp] [clapp] [thumb_up]
[kralj]

Darko

evo , slazemo slike i klipove da podelimo dogodovstine iz 2017-e 

Darko

evo da ne mracim mnogo sa nekim putopisima i ostalim stvarima , izabrao sam neke slike , cisto onako











































i video klip sa defilea

! No longer available

Darko


Darko


Glava Dole

Kolko sam na forumu a nisam ni znao da taj pregled postoji [rofl]

Darko

pokusavam da ispratim neki dogadjaj na forumu , pa sam usao da vidim ... kad , izlete mi ovo ...

UFF


viper

Te¹ki prestupnici.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko


Lazic

Moj kolega bi te u zatvor bacio... :o [facepalm]

Onda sam mu objasnio kako sam komentarisao neèiji status u krivini izmeðu Valjeva i Ljubovije a u sledeæoj odgovorio na D¾imikinu poruku... :o To be¹e poslednji dan Bobana iz Bratunca u Bratuncu... Oko bo¾iæa 2014-te... :D

Ko ne mo¾e da telefonira i fejsbuèi dok krivinari, ne treba ni d'ima dozvolu... Nikad... :D