Glavni meni

Moto susret - Zajecar , 28.,29. i 30.jul - MC Triumph Zajecar

Započeo Darko, 11 Februar, 2017, 01:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


U Zajeèaru  se u periodu od 28. jula do 30. jula 2017. godine odr¾ava dvadesetprvi po redu moto skup u organizaciji MK Triumph.

Oèekuje se zanimljiv program, akrobacije, tradicionalne bajkerske igre, kao i defile uèesnika ulicama grada.
Za dobru atmosferu biæe zadu¾eno dosta rock bendova!


htedoh s tim u vezi da vam kazem... ako neko od manijaka hoce da ode dole i poseti ovaj skup , neka mi se javi , mogu da ponudim prenociste i sigurnost za motor ..
mozda nije lose i da se javi ko bi isao ovde , pa da organizujem preko dana neki kotlic , rostilj i zajebanciju ...
( neki znaju , od prosle godine )

dakle , jedna od sigurnijih varijanti je da se dodje do mene , parkira motor i onda pesaka ode do skupa da bi se uzivalo u picu

ako bude dosta ljudi , postoji mogucnost da razapnem veliki sator u dvoriste za prenociste..

sve u svemu , sto se tice tog skupa , sa drugare sa foruma je potreban samo benzin do dole , sve ostalo je moja briga ...

Inace , skup je ogroman , bude oko 2.000 motora


Posto sam , relativno uspeo prosle godine da budem dobar domacin ( bar tako kazu moji gosti ) , ove godine cu opet ponuditi sve isto od prosle ...

Ko je propustio temu , evo kako nam je bilo prosle godine

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,21862.40.html

Tako stoje stvari , na vreme sam vam javio , pa lagano ... mozda se jave ucesnici od prosle godine pa da prenesu utiske , da ne bude da sam subjektivan ...

Ziveli i srecan praznik :)



VR 46

Пријављујем се први, Дарко и његови су одлични домаћини и ово се не пропушта...  [cheers]
Twist of wrist!

Darko

Sve znas ...

Ruta ista , ista meta , isto odstojanje ...

Tu je i kum , najavio se vec na FB ...

Bice opako :)

Jefta

Nadam se da cu ovaj put biti slobodan za taj vikend da mogu da banem!

Darko

nemoj da se nadas  , nego da te racunamo  !!!

ako treba , dodjes kod mene na VMA  , na primer 27.jula i ja ti dam potvrdu da si dao krv i imas 3 dana slobodno na poslu ;)

rutu cemo na tamo najverovatnije istu ...

! No longer available

mali_zmaj

jin-jang

OKi

Citat: Darko poslato 11 Februar, 2017, 01:17

...Tako stoje stvari , na vreme sam vam javio , pa lagano ... mozda se jave ucesnici od prosle godine pa da prenesu utiske , da ne bude da sam subjektivan ...
Citat: OKi poslato 30 Jul, 2016, 21:40
Gostoprimstvo kako èovek samo pozeleti mo¾e, kako od Darka, tako i od njegove familije ! Hvala Darko  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
[kralj] [kralj] [kralj]
Ako poslu¾i zdravlje eto mene JOPET, da Vas obidjem i pozdravim  ;D . Naravno ne praznih ruku, DOKTORE , moj  :P  [thumb_up]

stilgar

nedelju dana pre Zajcara je MC White Angels u Paracinu pa ako budem u tazbini mozda naletim da vas obidjem :)

Darko

Naravno - dobrodosao :)

Ovog puta cu moci da obezbedim 5 krevetskih smestaja , i dosta mesta za satore , pa cemo , ako bude dama , da im damo krevet. Kupatilo , klopa , kupujem prasence , pa dok mi pijuckamo pivce , ono ce da se okrece pored nas...

Obezbedjeno mesto u garazi za milion motora ;)

Darko

Idemo jedan po jedan update ...

28 jula svira Medicine band i Sveti gral
29 jula svira Sveti gral i jedan bend iz Bugarske

-mesta za spavanje u krevetima popunjena  , za sada ..


Giga Kle


Darko

Ooooo , moze moze ... gledaj da to vrlo verovatno , predje u siguricu ...

Samo izvolte

Darko

dakle ,priblizilo se ..

ja i par drugara krecemo u petak 28,07, iz BG-a , Dunavskom magistralom za Zajecar...

organizaciju necu da pisem , ali ako je neko voljan da se vozi sa nama - bilo bi dobro da znamo...

povratak u nedelju - Cestobrodica, Rtanj i ostale dzidza badze  ;)


Darko


milomir22

Mozda se desi da banem sutra oko 2-3 popodne i vracam se kuci kasno uvece (posle ponoci ;D) ako nadjem nekog suvozaca, imali sta od programa tad ili krece tek oko 6-7?

Idem Kg-Ja-Cu-Pn-Za, pa ako ima nekog iz Jagodine ili nekog drugog grada usput, a hoce drustvo u voznji, neka se javi ovde.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Darko

Pa eno ti program na slici :)

Dodji do mene , ima nas ovde nekolicina ...




I jedan koji je pao za slobodu :)

milomir22

Otprilike stizem na rucak na skupu, taman oko 14h, ako budem kojim slucajem solo, javljam se da se nadjemo negde, ili na skupu, ili kod tebe.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Giga Kle


Jefta