Glavni meni

Prvo manijacko okupljanje - 2017-e

Započeo Darko, 28 Januar, 2017, 19:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ma sta da se ne cimam. Ili cu je zvati sutra ( mada je trulo malo da sad trazim neku lovu nazad ) , ali bar da zna. A kad se vidimo dacu vam parice. Taman posla. Mada , skoro sam siguran da nisu oni to namerno , dobrice su bas ...

A i vi bre , ko da se ne poznajete ili ste se videli prvi put tamo, pa niste pricali ko ce da plati , a zajedno ste dosli hahha kraljevi :)

Kostić

#201
a jeste bilo malo nepravilnosi u naplati, al jebe¹ to sve, va¾no je da je dru¾enje bilo super.

off topic . kosta ;D

pre tri meseca isto mesto mu¹terijin auto zakaèi kombi, isto je bio cirke. ja sam u poslednje vreme oboleo od raznih strahova. ¹ta se sve izde¹avalo pro¹le godine ljudima, pa ja ne znam. ima mesec dana i vi¹e da motor dr¾im na parkingu da ga neko ne odnese, jer ovde u selu ljudi jednostavno voze uz sam iviènjak, penju se na trotoar, prave razne lomove, a stajao je uz onaj znak. stalno sam strepeo da ga ne odnese autobus i na kraju zabo u parking a za kom¹ije me zabole kurac nek me tu¾e imam i ja pravo na parking ;D i onda ga neko ojadi za sve pare. na dana¹nje vreme vozila treba dr¾ati negde na livadi jedno dvaes metara od ulice.... jedan je skoro izvadio auto iz prakinga, drugi udario pa mu motor ispao na ulicu a auto oti¹o u dvori¹te, ubio semafor na kontra strani posle tries metara, na dva toèka i osto naopako. ovo je dans sve ludo. al nije cirka kriva. krivi su mobilni telefoni. ja ovog deèka pet puta pitam, da li si telefonirao, on preskaèe temu. na kraju kad smo ostali sami, ka¾e jesam, brat mi je oti¹ao na put, a nije se javio pa sam brinuo. znaèi - mobilni telefon, a ne alkohol. iako je bio cirke. sad je najebo zbog alkohola i ¹to je i¹o 60 gde je ogranièeno 40, a za mobilni nikom ni¹ta. svi to znaju, svi ga dr¾e i sve je vi¹e udesa zbog nevidljive stvarèice. to ne valja.   motor mi kriv ko kifla.

Hohštapler

Ne telefoniranje - Kucanje poruka dok voze!!   viber! Jebo bi im majku majèinu!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Darko poslato 05 Februar, 2017, 04:00
Cekaj bre , onda nije sve ok !
Zvacu ja sutra Snezu da vidim o cemu se radi . Koje su to fore ?!?

Zato je bila bolja varijanta - narucis - platis i cao
ajde bre ne zezaj.pa i njihova deca jedu cokoladu.zaboravi.
potpuno nebitna stvar.
bitno da smo se lepo druzili.
ovo sam napisao samo da vidis koliko je bilo ok da niko nije na to gledao.
nemoj da cimas ljude badava,

FANTOM

    Ja sam svoja dva piva posteno platio . Ako mi je neko platio pre mene hvala mu  [cheers] [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

#205
ps. za brata iz ISISa (ko je ostao do kraja dru¾enja zna o èemu govorim :D )
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

boki68

izvinjavam se citam temu i postove i garantujem sve sto sam popili smo odmah placali kako Joka i ja tako i ovi ljudi sa Konjarnka sto smo sedeli , klopu nismo okusili samo zbog mesta jer ga je bilo ali i to nije problem kako mi Vojvodjani kazemo kada gosti nisu besni sve je ok. Tako da sa nase strane duga 100% nista nije ostalo .

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Februar, 2017, 09:35
Ne telefoniranje - Kucanje poruka dok voze!!   viber! Jebo bi im majku majèinu!

Ja ne mogu da verujem ¹ta pi¹ete, ok, uveo bih da kad se pola¾e se to radi dok se kuca poruka, jer jedino tako mo¾e da se u startu zna ko mo¾e da vozi a ko je retardiran... od 1998 telefoniram, ¹aljem poruke, poslednju deceniju komentari¹em statuse, ¹erujem, lajkujem, odgovaram, jedem, pijem, pu¹im, najgore ¹to mi se desilo je da sam jednom opalio auspuf u visok iviènjak iduæi u rikverc 2 na sat... Ko ne mo¾e da radi ni¹ta drugo dok vozi je jebeno retardiran za vo¾nju i taèka... La¾em, jednom sam zamalo pao dok sam kucao poruku jer sam naleteo na ¾eleznièke ¹ine pod malim uglom, a dr¾ao korman jednom rukom, ali samo sam ga pustio skroz i motor se smirio...

UFF


Kostić

laziæu, sve si u pravu. ovaj deèko, da nije dr¾ao telefon, ne bi sluèajno nevideo gde vozi i napravio udes. eto, njemu se desilo samo jednom. ne jedi bre govna, za akohol sam saglasan sa tobom, za mobilni preteruje¹.

mali_zmaj

Ma Lazic pere,pegla,p...,  ;)   mislim htjeo sam reci multifunkcionalan je,pa misli da su svi takvi....,nekima treba zabraniti da voze,a kamoli da voze i telefoniraju u isto vrijeme...  Nije svako sposoban da telefonira i vozi istovremeno,jbg...
jin-jang

makinjo

U jbt koliko cesto ulazim na forum nisam ni video ovo  >:(  :'(  :'(

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Odrodio si se sine Maki,kad ti deka to kaze.....    ;)
jin-jang

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Februar, 2017, 12:35
ps. za brata iz ISISa (ko je ostao do kraja dru¾enja zna o èemu govorim :D )
(video)

[rofl]  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 05 Februar, 2017, 20:15
laziæu, sve si u pravu. ovaj deèko, da nije dr¾ao telefon, ne bi sluèajno nevideo gde vozi i napravio udes. eto, njemu se desilo samo jednom. ne jedi bre govna, za akohol sam saglasan sa tobom, za mobilni preteruje¹.
Znaèi retardiran je za vo¾nju, taèka... I tad kad sam zamalo pao zbog kucanja poruke, po¹to nisam pao, zavr¹io sam i poslao poruku...

Kostić

nisi ti najebo nikad i ne daj bo¾e da ti se desi. ja æu da slavim to veèe ko roðendan. mogo je da me skine da me majka ne prepozna. ne zna¹ kakav je oseæaj kad na tebe naleti auto a ti ne mo¾e¹ ni¹ta jer on ne vidi, napravi onaka lom i ima¹ sreæu da te ne ubije. ja  pla¹im se i da hodam po trotoaru da neko na zabode auto i zgnjeèi me ko trulu bananu. sva¹ta sam vide u ¾ivotu, al se de¹avalo drugima. da sam ne daj bo¾e sedeo na motoru sad bi jeo ¾ito. a mi ispred gara¾e inaèe sedimo ¹etamo jel, gledamo pièke

Lazic

Na svu sreæu da ste bili u gluvo doba pa nije bilo pièaka...

bigsheki

zao mi sto nisam bio informisan,dosao bi i ja da sam znao.

Lazic


Boban_m

i + dimni signali sto si slao...dzaba