Glavni meni

Pomaze Bog

Započeo Cetnik011, 22 Januar, 2017, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cetnik011

Pomaze Bog brace i sestre ... da se predstavim .. Moje ime je Milan , dolazim iz Beograda , 27 godina mator , ozenjen, otac 2 dece ... na zalost trenutno nemam motor zbog finansija .. ali se nadam u bliskoj  buducnosti da cu nesto pazariti .... drago mi je sto i tokom zime se ljudi okupljaju  da caskaju oko svojih ljubimaca ... zato eto i mene da primite kao novog brata .. Mir braco i setre .. svako dobro ..  :)
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

UFF


viper

Bog ti pomogo brate, dobrodo¹ao  [cheers]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Cetnik011

Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

mrle

Bog ti pomogao brate.

ЯЭВОЛУТИОН

sad kad se odbanuje onaj nacionalista DZ pa ga naduva,,,,uuuu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Бог ти помогао Србендо!  [cheers]
Twist of wrist!

ZEKA

Tek æe sad teme o letovanju u Hrvatskoj biti dinamiène :D

mkt


joka

 Èuj, 27 godina mator, nov brat.   [welcome]   [cheers]

Hohštapler

...svi su hard core nacionalisti dok prvi put ne odu negde...
pa onda shvate da i "tamo" ljude boli kurac za sve osim da od¹koluju decu, plate raèune, kupe kola (motor) i ¾ive svoj ¾ivot.

ps.
ja sam patriota ali ne i nacionalista ;)

OT
dobro do¹ao medju manijake :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Flavius Valerius Aurelius

eeeee


Hostapler, + ko vrata.

mali_zmaj

Jel sam ja fino rekao da odavno niko nije spomenuo cetnike,kad se ono jedan pojavi na MM!!   ;D

Welcome!!!
jin-jang

Ivicat

Dobrodosao.

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Januar, 2017, 20:13
..pa onda shvate da i "tamo" ljude boli kurac za sve osim da od¹koluju decu, plate raèune, kupe kola (motor) i ¾ive svoj ¾ivot.


Ok ako su tvoja iskustva takva. Ja se ne bih bas slozio sa tobom. Tako da, tvoja tvrdnja je diskutabilna.

goranvojska

Citat: Ivicat poslato 22 Januar, 2017, 21:30
Dobrodosao.

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Januar, 2017, 20:13
..pa onda shvate da i "tamo" ljude boli kurac za sve osim da od¹koluju decu, plate raèune, kupe kola (motor) i ¾ive svoj ¾ivot.

d dosao.






potvrdjujem hostaplerovu pricu.

Ok ako su tvoja iskustva takva. Ja se ne bih bas slozio sa tobom. Tako da, tvoja tvrdnja je diskutabilna.

goranvojska


Cetnik011

da se niko ne uvredi ... jesam i patriota i nacionalista .... jer na zalost dok mi svenesto pezimo , drugi nam udaraju cajpere .. ko sto se hrvat ponosi svojima  i siptar svojima ,  a mi se kunemo u postenje ,, nemojmo ovo , nemojmo ono ... postadosmo nacionalna manjina u sopstvenoj zemlji .. . :D da ne serem za prvi put ... hvala lepo svima
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

eclipse4


eclipse4

Citat: Cetnik011 poslato 23 Januar, 2017, 00:56
da se niko ne uvredi ... jesam i patriota i nacionalista .... jer na zalost dok mi svenesto pezimo , drugi nam udaraju cajpere .. ko sto se hrvat ponosi svojima  i siptar svojima ,  a mi se kunemo u postenje ,, nemojmo ovo , nemojmo ono ... postadosmo nacionalna manjina u sopstvenoj zemlji .. . :D da ne serem za prvi put ... hvala lepo svima

s tobom cemo na celo na ovog pickoustog da krenemo kad dodje vreme  ;D ;D

Cetnik011

Tek æe sad teme o letovanju u Hrvatskoj biti dinamiène :D

uvek vruca tema  u bilo kojoj doba godine  :D
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ