Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

bravo za ovaj crveni lepak !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Ironican si ili mislis u pravom smislu te reci?

Jer ja razmisljam da li da ga stavim... bojim se da ne uhvati previse jako pa pocupa navoje prilikom odvijanja... tako sam pocupao i ova dva(nije bilo lepka ali sam ih od ruke ranije verovatno nesto jace stegao i samo su ispali zajedno sa srafom, a sta bi tek bilo da je bilo lepka)...

A titel i cacak... ako u srbiji imamos amo jedan titel to je 200 i kusur kilometra... dalje nego bg- cacak.. a i oko 15og sam u SDu :) Ali ako upali neko slavlje mora d ase organizuje u svakom slucaju... videcemo kad :) Zavrtanje rukava ne prihvatam :)

PECA BMW

Crveni lepak je da vise nikad ne odvijes srafove , a plavi je da ih nekad odvijes ali uz dooobro zagrevanje srafa .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Da, pitao me hocu li trajni ili privremeni, ja reko trajni, reko da se osecam sigurnije kad ga zavrnem u crveno... a posle malo razmislio... i ipak ja necu da stavljam nikakav... od ruke lagano i to mu je sto mu je :) Il cu da ga stegnem dovoljno jako da prokliza pa opet skidam glavu il dovoljno slabo da se razleti na 12K, blokira radilicu i jescete zito... videcemo epilog  [watching] ;D [rofl]

Lazic

O Bg do Titela pola sata vo¾nje...

Glava Dole

Pa da, al s cackom veze nema... od cacka do BGa 170 preko ibarske ili 210 preko auto-puta, pa onda jos tih pola sata do titela, suprotan pravac...


Lazic

Kakav bre Novi Sad, si lud ??? A i ti bi mogao na Kovin pa sporednim putevima lagaano... :D

Glava Dole

Ma tu putanju je automatski prvo izbacio... nije bitno, bitno da veze s cackom nema, drugi kraj srbije maltene :)

Lazic


Glava Dole

Pa nego... cacak je za moje pojmove inostranstvo, drugi kraj planete [rofl] Avantura je ici bilo gde odavde [rofl]

Lazic


Lazza

Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2017, 10:20
Opasna kilometra¾a... ;D

Biciklom predjem toliko za dan...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic


rboban

Preko KOVINA nemoj nikako... Nikada!!!
Ride It Like You Stole It

friziderdzija

¹to ne preko kovina....da ga ne zadr¾e tamo???

Lazic

Ja volim d'idem preko Kovina... :D

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2017, 09:53
O Bg do Titela pola sata vo¾nje...
AviJonom ili ako Kosta vozi  :D

Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2017, 13:14
Ja volim d'idem preko Kovina... :D
Pa kad si imun  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Pro¹log Aprila od Zmaja do pumpe na ulazu u Titel najvi¹e 25 minuta, preko mosta u Zemunu. Malo o¹trija vo¾nja, nigde preko 150, u proseku oko 100-120-130... ;D

A da sam imun znam... ;D

DebeliZmaj

pa kad si vec sve pokupovao uzmi i mali kilo kljuch...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Lazicu - pa kad je predvodio Huricane kome nije radio kilometar-sat ... kad sam ga pitao u Titelu sto smo zurili toliko covek rece :"sto smo zurili , ono laganica , isao sam otprilike oko 100,120"
Ja gledam i ne verujem sta mi covek prica , na mom satu nisam spustio ispod 140,150...

Ali , opet , mislim da nismo stigli toliko brzo , preterao si ...

Pogotovo smo smo se gubili s vremena na vreme ..

Ako pricamo o istom dogadjaju... onda kad UFF polomi kljuc , jel to ?