Glavni meni

Yamaha XT 600 2kf - Na Prodaju

Započeo Ilicbrother, 19 Decembar, 2016, 21:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

nije problem muska ruka
nego ovi evropljani sto se
su fino idepilirani ko neke
djevojke ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

Ma ne trebaju mi koferi nego gledam motor.
Imam 21 veæ, al bi neki lak¹i da teram po d¾ombe.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 20 Decembar, 2016, 15:39
Ma ne trebaju mi koferi nego gledam motor.
Imam 21 veæ, al bi neki lak¹i da teram po d¾ombe.
Hoces xr? On je dosta laksi i od ovog.

Taraba

Nema akumulator inaèe bi gledao i njega.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

lord_oblivion

Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 15:27
Citat: Ilicbrother poslato 20 Decembar, 2016, 01:12
Ali ne moze rukom posto je agregat zategnut i kompresija odlicna!

Veruj da mo¾e, samo je pitanje kako je name¹ten dekompresor. Kad on otvori, otpor ma¹ine mo¾e da savlada svaka "mu¹ka" ruka.

2kf je ubedljivo najbolji XT za off. Odlièno ve¹anje (drugaèiji je zadnji amortizer od drugih modela), kurbla je iz raja iza¹la, uvek pali ako ima i trunku struje.

Je li ovo bila Ugèeva?
Sem kad je ubode¹ u kolotrag od traktora u ¹umetini tako da se i fuzasteri sklope i da ti treba periskop da vidi¹ gde si  ;D ;D ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 20 Decembar, 2016, 15:57
Nema akumulator inaèe bi gledao i njega.
Pa zar to nije samo jedna stvar manje o kojoj treba da mislis :)

misa-pei

Citat: lord_oblivion poslato 20 Decembar, 2016, 15:58
Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 15:27
Citat: Ilicbrother poslato 20 Decembar, 2016, 01:12
Ali ne moze rukom posto je agregat zategnut i kompresija odlicna!

Veruj da mo¾e, samo je pitanje kako je name¹ten dekompresor. Kad on otvori, otpor ma¹ine mo¾e da savlada svaka "mu¹ka" ruka.

2kf je ubedljivo najbolji XT za off. Odlièno ve¹anje (drugaèiji je zadnji amortizer od drugih modela), kurbla je iz raja iza¹la, uvek pali ako ima i trunku struje.

Je li ovo bila Ugèeva?
Sem kad je ubode¹ u kolotrag od traktora u ¹umetini tako da se i fuzasteri sklope i da ti treba periskop da vidi¹ gde si  ;D ;D ;D

Dobro, ekstremni sluèaj, ali znam i èoveka koji se ceo dan jebavao po jarugama, na kraju je ACC ispustio du¹u, a on se izvukao samo zahvaljujuæi kurbli. Ali, za kurblu nije na odmet imati koji decimetar :D vi¹e od mene.

Ali, da mi tog dana ne bi Ace Paraæinca, jo¹ bih sedeo u onoj vukojebini :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

Citat: Gavrolini poslato 20 Decembar, 2016, 16:17
Citat: Taraba poslato 20 Decembar, 2016, 15:57
Nema akumulator inaèe bi gledao i njega.
Pa zar to nije samo jedna stvar manje o kojoj treba da mislis :)

Pa nije. Rade svetla i kad ne radi motor, mo¾e¹ puni¹ sva¹ta ne¹to (navigaciju, telefon).
Jedina mana je tih 2kg vi¹e. Trt... smr¹aæu dva kg.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole

Zamisljam kako na minusu ustajem sanjiv i treba da ga kurblam npr... palio ja cak i na gurku svako jutro i to dosta dugo dok nisam kupio aku ali jer sam morao... kurbla... hvala, ali ne hvala :) E kod kivija mi se svidja to sto ima i aku i kurblu, odavno na njemu uopste i nemam akumulator ali ne zato sto je volim nego jer ga slabo vozim(nije upaljen vise od godinu dana uopste) , pali na kurblu i teraj al kulturnije je cvaknuti samo dugme... najbolje kombinacija, tj i jedno i drugo po mom misljenju za te tipove motora...

DebeliZmaj

probo jedno kurblu i zamalo nisam zaginuo ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Ispravan motor pali na 1. ili 2. kurblu bio vruc ili stajao mesec dana. E sad sto neki ne znaju da kurblaju ili im motori nisu ispravni to je druga prica ali obicno je ovo prvo.

DebeliZmaj

zar nije kulturnije jedno click i radi ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

lord_oblivion

Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 16:21
Citat: lord_oblivion poslato 20 Decembar, 2016, 15:58
Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 15:27
Citat: Ilicbrother poslato 20 Decembar, 2016, 01:12
Ali ne moze rukom posto je agregat zategnut i kompresija odlicna!

Veruj da mo¾e, samo je pitanje kako je name¹ten dekompresor. Kad on otvori, otpor ma¹ine mo¾e da savlada svaka "mu¹ka" ruka.

2kf je ubedljivo najbolji XT za off. Odlièno ve¹anje (drugaèiji je zadnji amortizer od drugih modela), kurbla je iz raja iza¹la, uvek pali ako ima i trunku struje.

Je li ovo bila Ugèeva?
Sem kad je ubode¹ u kolotrag od traktora u ¹umetini tako da se i fuzasteri sklope i da ti treba periskop da vidi¹ gde si  ;D ;D ;D

Dobro, ekstremni sluèaj, ali znam i èoveka koji se ceo dan jebavao po jarugama, na kraju je ACC ispustio du¹u, a on se izvukao samo zahvaljujuæi kurbli. Ali, za kurblu nije na odmet imati koji decimetar :D vi¹e od mene.

Ali, da mi tog dana ne bi Ace Paraæinca, jo¹ bih sedeo u onoj vukojebini :D :D :D :D
Naravno, Bradonjo  [thumb_up]
Ali imati i jedno i drugo je dobitna kombinacija.

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Decembar, 2016, 17:21
probo jedno kurblu i zamalo nisam zaginuo ..

Neiskusno, neiskusno  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

lord: na prolece eto me na casova obuke....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ilicbrother

Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 15:27
Citat: Ilicbrother poslato 20 Decembar, 2016, 01:12
Ali ne moze rukom posto je agregat zategnut i kompresija odlicna!

Veruj da mo¾e, samo je pitanje kako je name¹ten dekompresor. Kad on otvori, otpor ma¹ine mo¾e da savlada svaka "mu¹ka" ruka.

2kf je ubedljivo najbolji XT za off. Odlièno ve¹anje (drugaèiji je zadnji amortizer od drugih modela), kurbla je iz raja iza¹la, uvek pali ako ima i trunku struje.

Je li ovo bila Ugèeva?

Jeste Ugceva, pa je ja vozio par godina i sada ceka sledeceg vlasnika. :)

Ilicbrother


misa-pei

Motor s pedigreom :). Odlièna je bila kod Ugca, verujem da je sad jo¹ bolja. Sreæna prodaja!
Država je najveći neprijatelj naroda

stilgar

Citat: Taraba poslato 20 Decembar, 2016, 16:32
Citat: Gavrolini poslato 20 Decembar, 2016, 16:17
Citat: Taraba poslato 20 Decembar, 2016, 15:57
Nema akumulator inaèe bi gledao i njega.
Pa zar to nije samo jedna stvar manje o kojoj treba da mislis :)

Pa nije. Rade svetla i kad ne radi motor, mo¾e¹ puni¹ sva¹ta ne¹to (navigaciju, telefon).
Jedina mana je tih 2kg vi¹e. Trt... smr¹aæu dva kg.

pitaj Rev-a on zna moju hondu, on je menjo plocice, disk, paknove, pogonski lanac ulje filter itd. ima i kurblu i alnaser, malu masku za off i oklope za put. :) pa ako se odlucis zovi dogovoricemo se.