Glavni meni

Da li Debeli Zmaj zasluzuje ban ili ne?

Započeo Joker, 14 Decembar, 2016, 22:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

upravo je uvredio uffa nazivajuci pravila pederskim.....zna se ko ovde pise pravila....dakle kosta kaze da je uff peder jer su  pravla njegova.....mislim da zasluzuje ban....
ili kosta da iznese dokaze za navedene tvrdnje ili da se banuje zbog uvrede.....trece nema....u stvari ima...moze i uff da prizna....da jeste....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

da dodje kod mene obrijan i namirisan da skine gace i da se naguzi pa da saznamo istinu

Lone Wolf

Jooooo....
Motomanijak-  to znaèi gospodin.
Malo ¾e¹æi ali ipak gospodin.
Не може рај на земљи.

FANTOM

   Od banovanja dodjosmo do jebacine  [rofl] [rofl] [rofl] e vala sve mi znamo da izvrnemo . Lepo rekoh zivno forum  [cheers] [watching]

Lone Wolf

Ovo stra¹no.
Ja sam decu u drugu sobu odveo...
Не може рај на земљи.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Treba da nam pi¹e 18+... Mada u Kostiæevom sluèaju treba da pi¹e 52+... :o ;D






Kostiæ sve zna samo n'ume da proèita oba pravila foruma... :o [facepalm] Ni u jednom od njih ne pi¹e da ne sme da se kenja po av i par botova...  I nisam botove èuo da se ¾ale kad ih nazivam pièkama...

eclipse4

nisi cuo jer ne pricaju oni samo daju minuseve jebo ih cuntylips u dupe

Kostić

#207
nisam ja reko da je peder, nego da su pravila pederska, kao i svaka pravila koje propisuje ikoja vlas. a bulju æu dam ¹to da neæu. samo ima zube. ako odgrize patku nemo posle opet drvlje i kamenje na mene.

e, 19 komada. kakav sam ja sebi car.

bajdvej nije derpe garant. to znam sigurno. voli pièketinu. jedino ako je bi, al to ne znam pa ne tvrdim ni¹ta. æizla, ubo sam te malo u srce, a? ne brigaj, ni ja ne volem tvog voljenog voðu, samo sam izneo primer i oblike uvreda koje se dele. pa sad, jebiga. a to ¹to ti se ne suprotstavljaju, pa il se pla¹e za ¾ivot da ih ne posere¹ il im nisi interesantan, tj mo¾da ljudi nisu nobles nivo, pa æute. ustvari oni i nisu nobles nivo ti si nam obajsnio da su tumaè ordinari.

mali_zmaj

Mislim da DZ cita ovo i valja se po podu od smjeha!!  I opet manijacki zavrsismo sa nekom jeb..inom,ili sa cetnicima..,trece nema!!!
jin-jang

eclipse4

pa naravno da cita,zar si i verovao u drugacije ???

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 20 Januar, 2018, 19:33
Mislim da DZ cita ovo i valja se po podu od smjeha!!  I opet manijacki zavrsismo sa nekom jeb..inom,ili sa cetnicima..,trece nema!!!
ima, zaboravio si ustase  :D :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick


Splinter

Небитни пролазник

Ostoja

Zmaje Zmaje, znam da iz potaje vreba¹...
Èita on ovo, 100 %..
[thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Citat: Ostoja poslato 21 Januar, 2018, 15:39
Zmaje Zmaje, znam da iz potaje vreba¹...
Èita on ovo, 100 %..
[thumb_up]

Ostoja, utefteren si [rofl]

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Splinter

Citat: Ostoja poslato 21 Januar, 2018, 15:39
Zmaje Zmaje, znam da iz potaje vreba¹...
Èita on ovo, 100 %..
[thumb_up]

Ма јок, не чита  . . . .  [rofl]
Небитни пролазник

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Splinter

Небитни пролазник