Glavni meni

Sjenièki sir - punomasni, prvoklasni

Započeo Flojd, 04 Decembar, 2016, 21:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Nemoj sad da mi ru¹i¹ sne¹ka da je toliko zajebat :D

CBRR1


Flojd

450 dinara ali prodaje se samo cela kantica.

Lazic

Juèe sam na poslu pravio namaz uz dodatak ljute paprike i belog luka... :o ;D ®ao mi je ¹to nisam im'o malo maslinovog ulja...

Flojd

Svrati da ti malo po¹kropim taj tvoj urnebes oriðinale dalmatincem, hladno ceðenim devièanskim...   

Lazic


mareskin

Citat: Flojd poslato 26 Novembar, 2018, 18:21
Hvala drugari, drago mi je da vam se dopada! Preporuèujem redovno merenje krvnog pritiska... :P

Da se uortaèimo i da prodaje¹ moje aparate za merenje pritiska uz sir? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


CBRR1

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2018, 09:10
Juèe sam na poslu pravio namaz uz dodatak ljute paprike i belog luka... :o ;D ®ao mi je ¹to nisam im'o malo maslinovog ulja...

Pretvorices se u sir..  :D

CBRR1


Glava Dole

Citat: Flojd poslato 22 Novembar, 2018, 15:52
Neki znaju, neki su mo¾da zaboravili ali sjenièka delicija je sve vreme tu...Cena je ista - 2700, kantice su iste - oko 6kg.
Laziæ za pravo èudo ne baca fotke na temu, ne znam ¹ta mu je, pa æu ja da se pozabavim njegovim hobijem, èisto malo radi zazubica ostatku ekipe [hello] :


Zeljkamp

Citat: CBRR1 poslato 29 Novembar, 2018, 21:11
koliko kg je cela kantica?
Probaj da nadjes nekoga pa podelite kanticu na pola. Evo, Lazic je rekao da nema vise sira i siguran sam da ce uzetu tu polovinu ali da ti platis sve. ;D
TwinZ Auto & Moto

UFF


balcan girl

uff bi mogao da ode po kanticu al da ne pojede sav dok ne dodjem :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Zeljkamp poslato 30 Novembar, 2018, 00:20
Citat: CBRR1 poslato 29 Novembar, 2018, 21:11
koliko kg je cela kantica?
Probaj da nadjes nekoga pa podelite kanticu na pola. Evo, Lazic je rekao da nema vise sira i siguran sam da ce uzetu tu polovinu ali da ti platis sve. ;D
Laziæ veæ uveliko pro¾dire drugu kanticu... :D Pola pojede moja majka sama... :o ;D


@Miki:
Oko 6 kila :-*

UFF

ovo kao da nije isti sir koji sam uzeo u prvoj turi
tad je bio masan i mekan u vodi, ovaj suv i kiseo, pece po jeziku skoro, prokuvacu sutra vodu sa soli i dodati ali ne verujem da je samo do nedostatka vode, cini li se jos nekom isto ko je uzimao na samom pocetku?

Lazic

Moguæe da ga malo treba isprati...

UFF

evo jos sam 2017 primetio razliku u odnosu na 2016


Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2017, 01:41
nego kazu pre bio bolji, suvlji, sad nekako mekan ko dekin a niko nece da napise javno u temi

Flojd o cemu se radi?

ili sam ja  [ludak]

[neampojma] cu dodam vodicu pa da vidimo da li utice na ukus

Lazic

Ka¹ika soli na pola litra vode pa posle par dana promeni¹ pa proba¹...

Lazza

Stigao sir, jedini zajeb sto je stigao na poslu tako da do kuce tesko da ce sta da ostane :)

mislim da je generalno malo mladji ali perverzija ukus. Kojekake fete i govnete ne mogu ni da primirisu ovome  - bukvalno :)
I may be dumb, but I'm not stupid.