Glavni meni

Dynojet Power Commander

Započeo Bojan, 04 Decembar, 2016, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Bojan poslato 12 Decembar, 2016, 14:03
@slanino ne odustajes  [doh] za stelovanje kod kola javio net njuz ili srbin info?  [clapp]
a sta stelujes kod motora???  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Khm, na mom motoru je starinski far sa H4 sijalicom, orijentacija soèiva je za vo¾nju desnom stranom, tj isto ima rupu u snopu ka kontra smeru, kapiram da ne mo¾e da bude isti engleski far, tj mora da bude soèivo kao u ogledalu...

nano

#41
Drugaciji su farovi za zemlje gde se vozi levom stranom, sasvim normalno, i takvi se tamo i isporucuju motori. Nema podesavanja... Nalupetali se za sve pare.

Glava Dole

mozda je drugaciji, kazem, ne znam... ali podesavanja ima u svakom slucaju...

Hattrick

Ima sitnih podesavanja, ali su farovi realno fizicki drugaciji, u uglu sociva itd, nema trika da se engleski farovi montiraju na kontinentalne automobile, i da se samo stelovanjem dobiju svetlosni snopovi koji odgovaraju evropskim normama.

ЯЭВОЛУТИОН


Citat: Bojan poslato 10 Decembar, 2016, 21:59
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2016, 19:46
isto to rade i nemci....u zavisnosti od strane po kojoj vozis auto se steluje,,,englezi desni volan a evropa levi....samo se za trke steluje u zavisnosti kojih krivina ima vise i kakve su krivine....os da ti potanko objasnim problematiku....naskar se vozi u desno...desni krug....i automobli us offset za desnu krivinu..
A izvini kako se to steluje, pojasni zivo me zanima?


neki put i ti ispadnes pametan pa se primis..da autonomas nije pokidao najlon ja bi upecao soma...a objavio bi njuz net..ili kurur....svejedno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11