Glavni meni

Oprez

Započeo freepartyman, 03 Decembar, 2016, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

ZA SVE VOZAÈE.
Od veèeras kreæe akcija radarske kontrole noæu. Stiglo je iz Norve¹ke 30 radara sa IC zracima koji mere brzinu i noæu i po magli. Kreæe i patrola pet civilnih presretaèa ©koda SUPERB koji æe se vozati po ulicama i po lokalnim putevima a alko test æe biti raðen svakom vozaèu kojeg zaustave.Skoda superb  380konja 3200kubika benzin 28000 eur vredna tehnika u svojim branicima ima 12 kamera koje te uslikaju po najvecoj magli kao da si u letnjem danu. Prati tri odlazece trake i tri dolazece trake i to u mestu bez kretanja, svako prekoracenje brzine odmah u komp salje i opasno je ako se kreces tipa iz Pa ka Bg a presretac superba iz Bg ka Pa i u tom momenti vozis na deonici koja je 50ogranicena, ti vozis 60 pri mimoilazenju slikace te !!! [policaja] 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

idanijel

i ja dobih tu poruku od prijatelja danas istu.

UFF

ne idem nigde
mogu me povuku za qrac samo

slikali me presretaci vec dva puta, prva zastarela a i druga ce uskoro

hvala za info ali te fore kamera nocu po magali snima kao da je dan to ostavi za americke filmove jer to ni kod njih jos ne postoji  [rofl]
a ta poruka je pustena od strane mupa koji su dobili radar koji snima nocu komada jedan

eclipse4

bas bih voleo da vidim kako snima kamera nocu u mraku i u magli....lici mi na jos jednu bajku iz pickoustinog rukava....nevidljivi avioni ahahaha

serbduck

I meni zvuci kao bajka.
Kako uopste radi taj nocni radar? Kako slika  tablicu kad su upaljeni farovi?
Nista mi tu nije jasno... [neampojma]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Conti-Moto

Pièkousta tehnika.
Novo !!!
Conti ROAD !!

sremac

¹koda ima auto od 380 konja? na¹i imaju radare ¹to snimaju po magli ? ma hajte molim vas
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

280 konja ima najjaèi Superb, 3.6 V6.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Pa i Skala 55 ima toliko konja a policijska verzija oko 80. Kao da je to uopste bitno.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

brate kakvih kamera ima eeeeeeeeee

PECA BMW

Zadnjih 10-tak dana svako jutro u Jagodini izmedju 7 i 10h dva radara operisu po gradu na udarnim lokacijama i kamuflirani su debelo .
Prolazim bajsom svako jutro pored njih i vidim ih , garant biju preko 100 kazni dnevno jer stoje u zoni vrtica i skole ,

Kraj je godine a 13-ta plata i Vucicev pozitivni bilans moraju da se zarade .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Ma nije sarkazam Andreja. Cinjenica je da su motori u policijskim vozilima cesto fabricki tjunirani, ali to nije vazno. Kad se upali rotacija iza ledja, najmanje je bitno sta je tom autu pod haubom. Ono sto je vazno je da se stalno stavlja akcenat (a bogami i budzetska sredstva) na represiju a malo toga na stvarno povecanje bezbednosti u saobracaju. Prije svega mislim na sve one crne tacke i lose raskrsnice koje stalno odnose zivote.

Hurricane

Citat: Boban_m poslato 03 Decembar, 2016, 01:45
Ma nije sarkazam Andreja. Cinjenica je da su motori u policijskim vozilima cesto fabricki tjunirani, ali to nije vazno. Kad se upali rotacija iza ledja, najmanje je bitno sta je tom autu pod haubom.

..tada je bitno samo ono u gaæama, i pomalo u glavi..

Mik

Samo mi nije jasno da je ovo UFF ozbiljno shvatio!  :) [rofl]
(Ali mi je freeparty ko brat blizanac, zdrav mi bio, uplasio sam se za sekundu, posle proslo !  :) [rofl])
[rofl]

Sad cu malo da serem (sa trudom da to bude u maniru "poucnih "Alvirovica):

Smanjite brzinu na trista, potrosice vam se rezervni tocak.  :)


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]









Citat: Boban_m poslato 03 Decembar, 2016, 01:45
Ma nije sarkazam Andreja. Cinjenica je da su motori u policijskim vozilima cesto fabricki tjunirani, ali to nije vazno. Kad se upali rotacija iza ledja, najmanje je bitno sta je tom autu pod haubom. Ono sto je vazno je da se stalno stavlja akcenat (a bogami i budzetska sredstva) na represiju a malo toga na stvarno povecanje bezbednosti u saobracaju. Prije svega mislim na sve one crne tacke i lose raskrsnice koje stalno odnose zivote.
Vozim 22 godine, ne¹to od èega najvi¹e pizdim vezano za saobraæaj je upravo to, prièaju o bezbednosti, a misle na bud¾et... Na¾alost nismo jedini... Jebe se njima za zdravlje raje...

Hurricane

...samo, ja upravo u zadnjih sat vremena videh 2 nove Oktavije po gradu, ali neprikrivene veæ sve u fulu sa rotacijama..

Gavrolini

A koji bi se kurac strecao da li snima po magli kad tad i da hocu me mogu da prekoracim brzinu?!  Nocu ne vozim, noc je za spavanje. Meni su i dalje najopasniji ovi obicni sto snimaju danju po lepom vremenu.

ikomline

koliko brinu o deci

kazna za vo¾nju deteta bez specijalnog sedi¹ta je 120.000 dinara
a onda vam skener za dete zaka¾u za novembar 2017te

nano