Glavni meni

Opet Suzuki GSX 750F

Započeo jevta, 29 Novembar, 2016, 11:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Ja vozio crnu al 600...smejao mi se UFF,kaze neuspeo pokusaj bebi Hayabuse...  [rofl] slabasna malo,750 mnogo bolje ide,neprejebiv agregat  [thumb_up]

Dukags

Samo da potrvrdim da  znam da je motor bio u odliènom stanju i pre farbanja, odr¾avan bolje nego ¹to zahteva kao i pre vremena. Vo¾en bez divljanja. Ono mo¾da bi ga on i vozio nego uvek ide sa suprugom pa se to samo vozi turistièki. Svaka preporuka za stanje motocikla.

jevta


jevta


DebeliZmaj

Citat: Dukags poslato 02 Decembar, 2016, 08:54
Samo da potrvrdim da  znam da je motor bio u odliènom stanju i pre farbanja, odr¾avan bolje nego ¹to zahteva kao i pre vremena. Vo¾en bez divljanja. Ono mo¾da bi ga on i vozio nego uvek ide sa suprugom pa se to samo vozi turistièki. Svaka preporuka za stanje motocikla.

ma sav je politicki korektan protiv politickih tema itd :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jevta


jevta

Posle vi¹e od dva meseca stajanja morao sam èak tri puta da stisnem ono dugme za palenje da li je to u redu  [neampojma] [neampojma]

rboban

Nije, moj nakon vise meseci stajanja je upalio na dva stiskanja... tako da spusti cenu jos!
Ride It Like You Stole It

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Novembar, 2016, 21:05
Stvarno nisam hteo da pljujem po motoru, meni se te krmaèe sviðaju iako nisu dopadljive. A kolor ¹ema mi je ubola oko jer ne mogu nikako da svarim belo-crnu kombinaciju. ;D Jebi ga, nema racionalnog obja¹njenja ali je tako.
Jebala nas Zvezda... :P ;D :-*


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 16 Januar, 2017, 17:42
Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Novembar, 2016, 21:05
Stvarno nisam hteo da pljujem po motoru, meni se te krmaèe sviðaju iako nisu dopadljive. A kolor ¹ema mi je ubola oko jer ne mogu nikako da svarim belo-crnu kombinaciju. ;D Jebi ga, nema racionalnog obja¹njenja ali je tako.
Jebala nas Zvezda... :P ;D :-*
Da je crveno bela sahovnica smetalo bi vam na nacionalnoj osnovi...ciganjska posla...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

'Ajde struènjak u "onu" temu da objasni¹ neke stvari, a ne ovde. :P

jevta


Grof

Stigo joj djuvegija iz Yamahe ? .... ili se na¹ao neki da je kapari¹e?

*zeka*

Jel stiglo u garazu sta novo?

jevta

Nije jo¹ stigla yamaha èekam ovih dana. Suzuki je jo¹ kod mene dok vreme ne dozvoli da se otera.
Javiæe se verujem i novi vlasnik

UFF


Ivan1979

 [yahoo] [yahoo] [yahoo]   aha  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Meni se svidja, u prirodi je lepsi  ;D
Nista sto sam vozio nikada nije bilo tako cistio  [rofl]


Grof

Èestitam dobar si motor kupio :)

rboban

Cestitam i jednom i drugom kolegi!!!! :)
Ride It Like You Stole It