Glavni meni

Brojac brzina ( indikator stepena prenosa )

Započeo PECA BMW, 22 Novembar, 2016, 01:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Milion puta mi se desilo da zablentavim u visokim brzinama, nije frka dok se skroz ne zaustavi¹, a ni tada nije neka drama... Samo ¹alta¹... ;D

jevta

Citat: Andreja poslato 03 Decembar, 2016, 00:33
Kapiram poèetnike da imaju ovaj pokazivaè ali mi vi niste jasni, koj æe vam ðavo tolika zajebancija oko gluposti. Mislim, ne osporavam, svako ima svoje veselje al ne vidim svrhu.

Vozi¹ po gradu 40-50 i da¹ gas on neæe da ubrza ko svet po¹to si mator i izlapeo ne zna¹ u kojoj si brzini pogleda¹ uh vidi 6 ¹alta¹ 4 ni¾e i gas [rofl] [rofl] [rofl]
Ili pak samo doda¹ jo¹ malo gasa i opet si meðu najbr¾ima

FJCharlie

desi se i iskusnijima da nemaju blagog pojma u kojoj su brzini, primera radi uvek trazim 7mu, pogotovo od kako sam okratio prenos.
a jednom sam se tako ujebao da ne znam kako nisam pao, sa jedno 90 iz druge u prvu... druze lek za probavu nema bolji

PECA BMW

Citat: FJCharlie poslato 03 Decembar, 2016, 21:32
desi se i iskusnijima da nemaju blagog pojma u kojoj su brzini, primera radi uvek trazim 7mu, pogotovo od kako sam okratio prenos.
a jednom sam se tako ujebao da ne znam kako nisam pao, sa jedno 90 iz druge u prvu... druze lek za probavu nema bolji

tako i ja uvek na proslom motoru trazio 6 brzinu , jos kod mene prema " 6 " brzini ima pun hod pa tripuje jos vise ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dr32

I ja mislim da ovo nije lose imati, samo ako je pouzdano.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic

Citat: FJCharlie poslato 03 Decembar, 2016, 21:32
desi se i iskusnijima da nemaju blagog pojma u kojoj su brzini, primera radi uvek trazim 7mu, pogotovo od kako sam okratio prenos.
a jednom sam se tako ujebao da ne znam kako nisam pao, sa jedno 90 iz druge u prvu... druze lek za probavu nema bolji
Kao ja kad sam stavio agregat iz er-5 u kle, pa mi brzine kontra... :o Dok se nisam navikao, bilo je par, vi¹e od par situacija da ti se gomno zipuje u matematièku taèku... ;D

nano


Glava Dole

Jes pa da mu se opet zipuje govno dok se ne navikne, neka ;D

DebeliZmaj

oslonish se na brojach
i stigurno sjurish iz vishe u nizu priv
vecoj brzini, jer si se opustio jelda
ima brojach brzina ... a ono kinesko govno
od par eura... moze i da pogresi ...

:) ajd mozda gresim
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: nano poslato 04 Decembar, 2016, 22:53
Ne moze da se okrene poluga kontra?
Mo¾e, al' mora da se otvori blok, pa nisam dao Alji znanom i kao dihtung majstor... :D

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Decembar, 2016, 03:15
oslonish se na brojach
i stigurno sjurish iz vishe u nizu priv
vecoj brzini, jer si se opustio jelda
ima brojach brzina ... a ono kinesko govno
od par eura... moze i da pogresi ...

:) ajd mozda gresim


Meni ovo vi¹e izgleda kao zanimljiv dodatak motoru. Mo¾e lepo da izgleda, a nije lo¹e kao podsetnik.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

FJCharlie

na gsxfu sam ga pravio, bio je vezan za selektor pa nije bilo mesta za gresku, da ne znam sta da uradis pokazace ti pravu brojku. a ovo na magnet pravo da ti kazem ne znam kako radi.
ima GIpro i healtech koji su sigurno bolji i precizniji ali i kostaju.

nano

Healtech sam gledao da uzmem za RSV, jedini razlog mi je QS nikad nisam probao motor sa istim. Al ono sto sam video na yt msm da bi bilo  [yahoo]



Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2016, 10:42
Mo¾e, al' mora da se otvori blok, pa nisam dao Alji znanom i kao dihtung majstor... :D

Koje cimanje, a i sad mos da kazes da imas menjac kao motogp :D

nesic1


Lazic

Citat: nano poslato 05 Decembar, 2016, 13:05
Healtech sam gledao da uzmem za RSV, jedini razlog mi je QS nikad nisam probao motor sa istim. Al ono sto sam video na yt msm da bi bilo  [yahoo]



Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2016, 10:42
Mo¾e, al' mora da se otvori blok, pa nisam dao Alji znanom i kao dihtung majstor... :D

Koje cimanje, a i sad mos da kazes da imas menjac kao motogp :D
Navikao sam, kao i sa volanom na desnoj strani, posle nekog vremena, isti ðavo... :D