Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2018, 19:46
.... A ja opet imam pik na komunjare/¹e¹eljevce/julovce/vuline i ostalu gamad...

To je tvoje pravo i ne secam se da sam ti ga ja ikada osporio.
Ali, zasto bi to na koga ti imas pik, na bilo koji nacin mene obavezivalo i uticalo na moje misljenje?


petar357

Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 11:28
Citat: UFF poslato 03 April, 2018, 11:17

ili aj u politicare pa nam promenite sudbinu nema niceg od proseravanja na internetu

a mogli bismo.
Hoæemo da napravimo grupu graðana i izaðemo na izbore?
Ja sam ozbiljan.

Pa imali ste vec Belog u tom fazonu.
Da ne trazim sad postove sa hvalospevima u ovoj temi, Ave Beli, Samo jako itd...
Ni on vam nije dugo potrajao. Ove godine je, za cudo, smetao opoziciji.

A ja vam jos tada objasnjavao o cemu se radi, ali ne, vi navalili Ave Beli, pa Ave Beli. Ok, moze da se proba, Ave Mrle.... sto da ne? Vazno je imati plan...  [rofl]

Lone Wolf

Ti ima¹ svoj stav i mi¹ljenje ili ti je cilj provokacija foruma¹a po svaku cenu?
Odredi se, iako je forum prilièno opu¹ten, nije mesto za provokacije i ciljanu negativnu energiju.
Не може рај на земљи.

mrle

Citat: petar357 poslato 04 April, 2018, 08:50
Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 11:28
Citat: UFF poslato 03 April, 2018, 11:17

ili aj u politicare pa nam promenite sudbinu nema niceg od proseravanja na internetu

a mogli bismo.
Hoæemo da napravimo grupu graðana i izaðemo na izbore?
Ja sam ozbiljan.

Pa imali ste vec Belog u tom fazonu.
Da ne trazim sad postove sa hvalospevima u ovoj temi, Ave Beli, Samo jako itd...
Ni on vam nije dugo potrajao. Ove godine je, za cudo, smetao opoziciji.

A ja vam jos tada objasnjavao o cemu se radi, ali ne, vi navalili Ave Beli, pa Ave Beli. Ok, moze da se proba, Ave Mrle.... sto da ne? Vazno je imati plan...  [rofl]


naði mi gde hvalim belog.

Lazic

Citat: petar357 poslato 04 April, 2018, 08:40
Citat: Laziæ poslato 02 April, 2018, 19:46
.... A ja opet imam pik na komunjare/¹e¹eljevce/julovce/vuline i ostalu gamad...

To je tvoje pravo i ne secam se da sam ti ga ja ikada osporio.
Ali, zasto bi to na koga ti imas pik, na bilo koji nacin mene obavezivalo i uticalo na moje misljenje?


Taman posla da to treba da utièe na tvoje mi¹ljenje... Dodu¹e takoðe mislim da bi svako normalan trebalo da ima pik na gore navedene, al' to je opet samo moje mi¹ljenje... Ne bi av uzjahao vlast da mi valjamo... Tj, veæina...

petar357


Sad skoro da se i slazemo bar u ovome, o uticaju naseg misljenja na druge.
Ako si primetio, ja nikada nisam pljuvao po tvom misljenju, nego sam samo iznosio svoje. Obrnuto, nije bio isti slucaj.

Lazic

Naravno da æu da kritikujem mi¹ljenje koje ne kritikuje olo¹e i zlikovce... To je svaèija moralna obaveza...

Nika

Ko pa¾ljivo proèita Perine postove (neostra¹æeno), zaèudiæe koliko u stvari i nema drugaèije mi¹ljenje od ostalih (nisam proèitao svaki njegov post pa ne smem da tvrdim, ali svaki kojiisam ja proèitao je samo pljuvao opoticiju i iznosio da pored takve opozicije nije ni èudo ¹to je AV na vlasti. Sla¾em se.)

monsterbnt

#1408
Pera konstantno brani lik i delo kao i odluke njegovih gnomova.... Nikad ga nije pljunuo ma koliko besmisleni bili postupci velikog vodje. Ne brani ga otvoreno samo odma prebaci na to kako opozicija ne valja...
Smrt SVIMA!!!!

aæimo

©ta je starije, koko¹ka ili jaje?

Ko ih ¹ljivi obojicu, ¾ivot je kratak.

Lazic

Ja ne bi, ali av nam uspe¹no krati ¾ivote...

Biker-Boy

Niko normalan ne podrzava vucica i njegove kompanjone,
samo ljudi koji su se licno okoristili i oni koji se nadaju da ce da se okoriste ga podrzavaju,
i tu bi dodao jos par hiljada priglupih naivcina kojima su uspeli da isperu ono malo mozga sto imaju.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Moram da te upoznam sa bratom... Nekada... Da vidi¹ primer kontra evolucije...

mkt

jel bre jel to nesto poskupeo infostan
stiglo mi 800 kinti preko nego prosli mesec