Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Pa ¹ta sve Debeli radi, ova nije...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


UFF

tema sranje realno
politika na forumu
nema veze sto je moto, izvor je razloga za svdju, uvrede i banovanje sto znaci vise posla za mene a zbog te zle namere bih trebao preventivno da ga banujem

Ostoja

Jadan Debeli, hahahaha, niko za njega nema razumevanja.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Ima Uff vi¹e nego ¹to bi trebalo... :D

balcan girl

sto za svadjanje? pa bre ovo je isto ko da sedis u kafani pa bistris politiku :D :D :D svasta èujes :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2016, 00:21
tema sranje realno
politika na forumu
nema veze sto je moto, izvor je razloga za svdju, uvrede i banovanje sto znaci vise posla za mene a zbog te zle namere bih trebao preventivno da ga banujem

[watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2016, 00:21
tema sranje realno
politika na forumu
nema veze sto je moto, izvor je razloga za svdju, uvrede i banovanje sto znaci vise posla za mene a zbog te zle namere bih trebao preventivno da ga banujem

Eh, kad bi postojao neki naèin da onaj ko ne ¾eli da prati neku temu mo¾e da NE UÐE U TEMU I NE ÈITA JE :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

zauzima se "prostor",nepotrebno..
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


Lazic


mrle

i huriken ga pomenu u negativnom kontekstu u drugoj temi i vidim dobi minus...

Hurricane

..ni¹ta negativno, to je èak ¹tavi¹e bilo maksimalno pozitivno, dobili èovek i njegova slaba taèka izbore, ne kapiram èime sam koga i ¹ta uvredio

time, takoðe ni graðani ni seljani nisu u negativnom kontekstu pomenuti..


jednostavno, do¹lo vreme ne sme ni da se pomene nikako...  [neampojma]


gledaj sad ovo:






Glava Dole

Gorim od zelje da ti dam plus al prvo cekam botovski minus [rofl]

DebeliZmaj

#115
 [watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Minus ili ne, Vuèiæ je odvratna pojava, i to ne sad, nego od kad ga znam, a tome ima 22 godine... Nikad nisam oèekivao da je moguæe da ga bilo ko izabere za bilo ¹ta... Pokvaren je kao ¹upalj zub, pizda, kukavica, olo¹, ima dijagnoze za ludnicu, genetski isprdak, nesposoban da zameni sijalicu, pa je ipak nekako postao premijer... I razmno¾io se, jebote!!!

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 20 Decembar, 2016, 14:19
Minus ili ne, Vuèiæ je odvratna pojava, i to ne sad, nego od kad ga znam, a tome ima 22 godine... Nikad nisam oèekivao da je moguæe da ga bilo ko izabere za bilo ¹ta... Pokvaren je kao ¹upalj zub, pizda, kukavica, olo¹, ima dijagnoze za ludnicu, genetski isprdak, nesposoban da zameni sijalicu, pa je ipak nekako postao premijer... I razmno¾io se, jebote!!!

Propaganda je èudo. Kolega Eclipse, koji nije glup èovek, je kupio prièu i glasao svojevremeno. Kako tek reaguju polupismeni bolidi s pola mozga?

Znam ih nekoliko koji su glasali za SNS na pretposlednjim izborima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

I za mog brata sam mislio da nije glup èovek... Pomraèenje je bar vrlo brzo uvideo da se zajebao...