Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: icatenej poslato 13 April, 2017, 10:34
JOJ ¹to volem kad ispadnem u pravu :D :D :D

http://www.blic.rs/vesti/politika/policija-rasvetlili-smo-slucaj-glasacki-listici-stampani-na-kucnom-stampacu/svx42vq

Odluèio sam da postanem Tarabiæ. Jel' treba nekome ne¹to da se predvidi (za simboliènu naknadu)? Politièka predviðanja delim besplatno...  [cheers]

A inace sve sto napisu u novinama je istina..
[rofl]

Lone Wolf

Uðem u kuhinju a baba ostavila Pink TV. Vesti u 10.
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!

Prva vest od 3 minuta kako neka troglava hidra napada izabranog nam pedera i sad izgleda jo¹ neki se pridru¾ili pa je vi¹eglava hidra jo¹ glavatija.
A sledeæa vest kako se izabrani peder i posle 21 dana nezapamæenje kampanje u Kuriru jo¹ uvek ne da i ne popu¹ta....
Koja bolest!
Onda kako je posle titove smrti ovo najveæi skup ovde to sutra ¹to æe ono biti inaugurisano...
Pa neko veèe a i svaki monolog-intervju: pljuvanje i diskreditovanje svake reèi i misli koja je protiv lika i dela liènog... U¾as.
Ne ¾ivim u Srbiji ali doðem... Gledam ovo sa strane i ne da lièi nego je jo¹ i gore od Kima tamo iz Koreje a i Nemaèke 1930-ih.
Auuuuu!
Не може рај на земљи.

Major


Kostić

taj nikad ne mo¾e da bude kao jedan Tito. i nikada neæe da bude kao Tito. mo¾e samo sam sebe da la¾e i da sanja. zato je i besan na narod... jer narod zna da je postojao samo jedan Tito.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 22 Jun, 2017, 13:47
taj nikad ne mo¾e da bude kao jedan Tito. i nikada neæe da bude kao Tito. mo¾e samo sam sebe da la¾e i da sanja. zato je i besan na narod... jer narod zna da je postojao samo jedan Tito.

Narod je glup i ispranog mozga - vi¹e od pola starijih i gotovo sve mlaðe koje pita¹, ako i znaju ko je bio Tito, reæi æe da je bio diktator, neprijatelj Srba... da "nas je najvi¹e unazadio..."

Lepo je èika Orvel napisao: "ko kontroli¹e sada¹njost, kontroli¹e i pro¹lost... ko kontroli¹e pro¹lost, kontroli¹e i buduænost."  ili tako nekako.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Lone Wolf poslato 22 Jun, 2017, 11:54
Uðem u kuhinju a baba ostavila Pink TV. Vesti u 10.
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!

Prva vest od 3 minuta kako neka troglava hidra napada izabranog nam pedera i sad izgleda jo¹ neki se pridru¾ili pa je vi¹eglava hidra jo¹ glavatija.
A sledeæa vest kako se izabrani peder i posle 21 dana nezapamæenje kampanje u Kuriru jo¹ uvek ne da i ne popu¹ta....
Koja bolest!
Onda kako je posle titove smrti ovo najveæi skup ovde to sutra ¹to æe ono biti inaugurisano...
Pa neko veèe a i svaki monolog-intervju: pljuvanje i diskreditovanje svake reèi i misli koja je protiv lika i dela liènog... U¾as.
Ne ¾ivim u Srbiji ali doðem... Gledam ovo sa strane i ne da lièi nego je jo¹ i gore od Kima tamo iz Koreje a i Nemaèke 1930-ih.
Auuuuu!

Zato ja ne gledam vesti i u listi kanala su mi 99,99% samo kanali na kojima ni teoretski ne mogu da naiðem na njega.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

tito je bio jedna masonska dzukela. Kao i kralj pre njega. Dzukele su i svi posle. Sto masonske, sto obicne. Razlika je sto je tito bio sposobna dzukela. Mrzim ih sve, i mrzim ovog posle Vucica. Blanko mrzim, moze mi se.

Major


DebeliZmaj

Citat: farbach poslato 22 Jun, 2017, 14:56
tito je bio jedna masonska dzukela. Kao i kralj pre njega. Dzukele su i svi posle. Sto masonske, sto obicne. Razlika je sto je tito bio sposobna dzukela. Mrzim ih sve, i mrzim ovog posle Vucica. Blanko mrzim, moze mi se.

dok ti ne dodju poreski organi i traze paragon blok za svaki farbani ram bicikla, i slichno ...
onda ce biti ... Ziveo veliki vodja i sta treba farbam brze, bolje, jache AV boje .. !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach

Ponavljas jedno isto. Ja ne farbam nikom nista. Svako ko me je nazvao u poslednjih par godina se uverio u to. Savet moze, farbanje ne moze. Farbam sebi, deci i iz hira. Ko sumnja moze da proveri.

DebeliZmaj

nije bitno da li si ti farbao
nego dal oni procene da jesi
i izdaju ti resenje o prekrsaju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach

Mora da me uhvati sa motorom koji sam ofarbao. Nema tu procene, nego musterija ,motor i ja. Od tri fale dva. Na osnovu cega da procene?

Lazic

Pusti debelog, ljubomoran je i na komarce... :o ;D




Citat: farbach poslato 22 Jun, 2017, 14:56
tito je bio jedna masonska dzukela. Kao i kralj pre njega. Dzukele su i svi posle. Sto masonske, sto obicne. Razlika je sto je tito bio sposobna dzukela. Mrzim ih sve, i mrzim ovog posle Vucica. Blanko mrzim, moze mi se.
Znam da se èesto ne sla¾emo, ali ovo je 100% taèno... :-*

Kostić

d¾ukela ili ne, èoek je bio kralj. kod njega je Radnièka Klasa ¾ivela. sad je mrtva, a ostaci su u ravni sa Kunta Kintom iz one stare serije, ko se seæa ...

prema tome, Broz je za mene bio Bog.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 22 Jun, 2017, 17:10
d¾ukela ili ne, èoek je bio kralj. kod njega je Radnièka Klasa ¾ivela. sad je mrtva, a ostaci su u ravni sa Kunta Kintom iz one stare serije, ko se seæa ...

prema tome, Broz je za mene bio Bog.

Nije ni¹ta nakrao sebi i svojima. Ako je radio za nekog, ne verujem da je ba¹ iz èiste zlobe, samo da napakosti narodu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

moj æale bio ¹ofer, keva obièan radnik u kovnici. i¹o redovno namore, jeo, pio, imo svoj auto u osnovnoj ¹koli.... ne treba mi niko da mi ka¾e ko je i ¹ta je bio Broz.


bio je Bog. amin.

DebeliZmaj

kosta66 sve je to bilo na kredite koje i
danas vracamo ... taj suludi stil zivota da
shljakerska klasa moze svake godine na more ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

istina. generali zadu¾ivali za kuæe i stanove, zemljicu i lep ¾ivot. radnici su radili za platu. ti zna¹ ko se i kako zadu¾ivo i ko vraæa, m? da se Tito vrati, mene da stavi za ministra pravde, da te po¹aljem na goli otok. ostavi se radnièke klase, u¾ivaj u onom ¹to ti je Broz omoguæio.

DebeliZmaj

ma da...
serem vam se ja na tu vasu radnicku klasu
da ste ista vredeli ne bi vam fabrike otisle
tako brzo u cabar ... pravili ste vecinom lose
proizvode koji nisu mogli se bore sa konkurencijom
i prolazili su samo na zatvorenom trzistu ...

ti posto si nezaposlen koliko ? 10 godina ? pa ti treba izgubish pravo glasa....
koji kurac da se pitash za ista kad nisi radno sposoban ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2017, 17:29
kosta66 sve je to bilo na kredite koje i
danas vracamo ... taj suludi stil zivota da
shljakerska klasa moze svake godine na more ...


Najèe¹æe ponovljena la¾.
Nije bilo "sve na kredite". Kao propalica klinac kad se navuèe na dop, pa proda stan koji je æale otplatio na kredit, onda klo¹ari i kenja kako "jesmo ¾iveli, ali sve je to bilo na kredu..."

Krediti jesu dobijeni. Bilo je i proma¹aja sa investicijama, ne malo. Opet: zemlja dignuta iz pepela. Industrijalizovana. Èak i u odnosu na stanje pre ratnih razaranja - izgraðena gomila stvari. Infrastruktura, energetika, ¹kole bolnice. Na kraju, ne i najmanje va¾no, fabrike i kompanije koje su uspe¹no i pozitivno poslovale - (i) za izvoz.
Dakle, postojao je kapacitet da se kredit otplati.

Sad smo u jo¹ veæem dugu, ali i da nam daju najveæi kredit, ma da nam poklone milijarde, niti ima sa èim, niti ima vi¹e ko da pravi proizvodnju koja æe biti konkurentna. Sa izuzetkom IT grane.

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen