Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2018, 18:50
Petre, ne zajebavaj...  Ne¹to drugo razmi¹ljam, koliko mo¾e da se vidi, samo ti.... i  Dominik ste od celog foruma "politièki neistomi¹ljenici", koji æete kurac ovde?


Kako to mislis... ne zajebavaj? Pa zar ovo nije zajebantski forum?

A to, koji cu kurac ovde? Pa ne smetate vi meni iako smo, kako kazes, politicki neistomisljenici. Naprotiv, cak mi je i zanimljivo.  ;D



mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Jeste 2010-te kad su bili ¾uti koje nisam voleo je bio zajebantski forum i niko nije pominjao politiku, ja najmanje... Nije bilo razloga... Ovi nam jeba¹e majku i oca... A ja opet imam pik na komunjare/¹e¹eljevce/julovce/vuline i ostalu gamad...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: petar sendvièar poslato 02 April, 2018, 14:00

Meni je samo smesna histerija politickih neistomisljenika. Pa ne mogu da odolim da ne napisem po neki post i da gledam kako izlecu odgovoti kao ljute osice iz gnezda, u nemocnom besu.



Licno, ne vidim sta je to pre 2012. bilo bas toliko dobro, a posle 2012. postalo bas toliko lose, tako da iz svog ugla procenjujem sta se radi dobro a sta se radi lose. Sad, sto se to ne uklapa u neciji politicki stereotip da je ama bas sve lose, mene bas zabole...



Citat: petar sendvièar poslato 02 April, 2018, 19:43

A to, koji cu kurac ovde? Pa ne smetate vi meni iako smo, kako kazes, politicki neistomisljenici. Naprotiv, cak mi je i zanimljivo.  ;D

Ja ovde vidim da je neki Petar u¾ivao u histeriji politièkih neistomi¹ljenjika, a onda taj isti Petar ka¾e da sam ja rekao politièki neistomi¹ljenici... Tipièno sps/jul/srs/sns pona¹anje...



I da, ama ba¹ sve je lo¹e i gore nego ikad, sunovraæujemo se br¾e bolje jaèe, Ni¹lije protestvuju danima, ti po¹to prati¹ samo zvaniènu politiku verovatno nisi ni svestan ¹ta je sledeæi korak posle otimanja aerodroma... Isto ¹to i sa Kosovom, strancima na tacni...

Vratio sam ti nik, ali samo dok me ne spodapdne histerija i nemoæan bes... :P

UFF

cime se vi bavite jbt
i jos rapravljate sa petrom

taj visak slobodnog vremena mozete pametnije da potrosite
ili aj u politicare pa nam promenite sudbinu nema niceg od proseravanja na internetu

mrle

Citat: UFF poslato 03 April, 2018, 11:17

ili aj u politicare pa nam promenite sudbinu nema niceg od proseravanja na internetu

a mogli bismo.
Hoæemo da napravimo grupu graðana i izaðemo na izbore?
Ja sam ozbiljan.

Lazic

Zna¹ kako bi popili sve moguæe etikete od ovog glupog naroda...

UFF

pa ja se vec spremao za kampanju proe par godina, evo i propagandni materijal spreman za stampu [rofl]

sjebo nas beli sad bi ispali plagijatori ali qrave i drogu treba legalizovati, em ko zeli da koristi da bude siguran em da drzava zaradjuje pa manje da nas reketira sa registracijama, porezima i kaznama

ko glasa za nas moze da ga duva  [rofl]

http://s31.postimg.org/sy40srii3/29da45x.gif


Lazic


megaidiot

Citat: UFF poslato 03 April, 2018, 12:33
sjebo nas beli sad bi ispali plagijatori ali qrave i drogu treba legalizovati, em ko zeli da koristi da bude siguran em da drzava zaradjuje pa manje da nas reketira sa registracijama, porezima i kaznama
ko glasa za nas moze da ga duva  [rofl]


Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 11:28
Hoæemo da napravimo grupu graðana i izaðemo na izbore?
Ja sam ozbiljan.
evo ja cu bit direktor.

ozbiljno, ideja je na mestu, mozda je bolje paravojna formacija. [rofl]

mrle


megaidiot

ili bez fotelje, ti najbolje prolaze.

Ostoja

Graðevina je moja, nadam se...

[yahoo] [yahoo]
Ili koridori..
[thumb_up] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mrle


Hattrick


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Boban_m

Zamisli kako ona zvoca...  ;D

Conti-Moto

Citat: Lone Wolf poslato 03 April, 2018, 21:44
Meni Zorana M.

Moze, ali u paketu sa Brnabièkom.
... i onda ti Brnabiè mazne Zoranu i kresne je.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Novo !!!
Conti ROAD !!