Glavni meni

Prva pomoc za motor

Započeo PECA BMW, 14 Novembar, 2016, 12:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ko jos stvarno fizicki ide na tehniki jbt?

ALO BRE ZIVITE U SRBISTANU KAKAV TEHNICKI KOJI QRAC?  [rofl]

to bi bilo kao da odete u egipat i kad vas taxista pokupi da vas vozi do plaze vi ga pitate da li je platio kaznu na prolazak na crveno svetlo na semaforu kad ga je slikala kamera

kakva kamera?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



srbistan kao i egipat ima mane ali ima i prednosti a to je samo jedna od njih

Ostoja

A jok, ja ovde nikoga ne poznajem, svratio sam sluèajno i ni sluèajno ne podr¾avam ove kriminalce i prekr¹ioce raznih zakona i ne podr¾avam to ¹to drugima dele savete da i oni kr¹e gorepomenute razne zakone...


[ljubav] ;D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

jbg imam prijatelja srbina instruktora ronjenja koji je otisao i zivo u usa tj u ny koju deceniju zaradio par stotina hiljada eura i na kraju nije ostao tamo, nije se vratio ni ovamo, sad zivi u hurghadi kaze niogde nije opustenije negho tamo sto se tice zakona, kazni, poreza itd i on je zakljucio da mu je posle cistog mora i lepog vremena sledeci najvazniji kriterijum kad bira gde ce da zivi

Hattrick

Citat: banevuk poslato 15 Novembar, 2016, 14:01
Jel nekome ikad pandur tra¾io prvu pomoæ na uvid ?? Mo¾da mene ne diraju zbog fluo prsluka mada sam se ponovio i sa kacigom  [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

Kazu ako se obuces kao Japanska maloletnica, ni za dozvolu ne pitaju.  :)

Lazic

Auuu Bane ¹ta ti je rek'ooooo... ;D

banevuk

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2016, 14:57
Auuu Bane ¹ta ti je rek'ooooo... ;D
Mo¾da je èovek u pravu. Gej-¹e su uvek bile IN .................... meni prsluk vr¹i pos'o   ;D   ;D   ;D

Lazic


bikerkiza

Ne treba se za ebavati sa prvom pomoæi, ljudi, pa ne ko¹ta ona sto dukata,,- kazne su velike,,a poèeli su da kontroli¹u vozaèe,, odnese¹ svoju staru i zameni¹ uz doplatu za novu sa fri¹kim datumom,, svuda po gradu u auto shopovima ih menjaju...
[/

banevuk

Јуче заменио 690 кинти

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

PECA BMW

el ima neko pecat "datumar" na kratko mi treba ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


Glava Dole


srbac

Za BMW R1200RT  trazili onu veliku prvu pomoc, pitamo zbog èega oni ka¾u pa ako ide na B kategoriju onda treba velika p.p.
Sreæa da je drugar imao B. 😨🚔

Andreja

Ja to nemam gde da turim a ako padnem, postoje dve varijante, ili su povrede minorne pa neæu ni otvarati prvu pomoæ ili sam debelo zasr'o pa mi prva pomoæ pomoæi neæe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Pa nije to samo za tebe, mozda naletis na neku prsatu plavusu na enduraci kako jezdi po brdima i ona padne i polomi sisu, a ti se niotkuda stvoris i zakrpis joj to :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

UPOZORENJE - CRNI HUMOR SLEDI

Ma jok, pustim je d'umre pa je jebem dok je vruæa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

A posle je metnes u frizider, da se ne pokvari, da ostane friska, pa je posle vadis po potrebi xD
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

I dogrevas u rerni po potrebi da se ne smrzne pisolino [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2017, 23:41
Pa nije to samo za tebe, mozda naletis na neku prsatu plavusu na enduraci kako jezdi po brdima i ona padne i polomi sisu, a ti se niotkuda stvoris i zakrpis joj to :)
za tu rupu sto treba da zakrpi prva pomoc mu ne treba....ni za drugu rupu a bogami ni za trecu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11