Glavni meni

18. Moto GP Valensija, ©panija 2016

Započeo Darko, 12 Novembar, 2016, 14:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

@Ho¹tapler

Janone i Sic ko braca rodjena - stetocine!

I iskreno mi zao sto Jajone ide u Suzuki, upropasice ga, tu stetu Suzuki ne moze da plati.


Mik

Citat: hurricane poslato 30 Novembar, 2016, 02:27
[clapp]
Bravo Mièe kralju, odlièna analiza!


Nego se pitam ¹ta je sa mnom sada, sve sam razumeo Mika.. [neampojma]



Hvala za hvalu, al' ...

Al' ako sam odvalio sebi rame (dozivotno) pavsi sa bicikla, pa i nisam za pohvale!

(A da, (ili btw) pio si vodku  :))



petar357

Citat: Mik poslato 30 Novembar, 2016, 02:23
@motoklasik

Pise da si pocetnik, pa ces vremenom (k'o i svi nauciti).

Dakle zidovi su nas ubedili da je najvece blago novac, pa se ni sport ne odvaja od toga. (O zidovima citaj negde drugde.)

Janoneove "suze" su placene! (O takvim stvarima je Stoner pricao sta ne treba, pa vise nece...! Ne daju mu!)

Ducati je izvanredna firma samo da se maznu pare, a licno cu uzivati u tome jer ce ovaj put to da se strovali po svapskoj kesi! Lorenco prelazi u Ducati jer tamo ima "Djidji vezu" i opeljesice Audi! Aj' zapitaj se kako se to u poslednjoj trci u sezoni Lorenco seti da ume da vozi?

Rosijev odlazak iz Honde: u Hondi su tripovali, zajebavali Doohana, po istoj strategiji zajebavali Rossija. Rossi ih ostavlja, oni daju izjavu "vozaci su kao sijalice, kad jedna crkne zamenis je drugom", a onda im Rossi jebe mater 10 godina!

Aktuelna bruka je Michelin! Svi su dobro placeni da ne kukaju na to, a onda "dodje u goste" vozac iz superbajka (Hayden) da kaze "ne znam sta sa tim". "Sa Pirelli-jevom prednjom gumom moze da se radi, sa ovom je nemoguce".

Itd.

Ne znam da li je Dorna obesmisljavala, Michelin jeste!

Itd.

Kako mora da je dosadan zivot coveku koji sve zna.

Sta god da vidi ili cuje, on vec zna sta stoji iza toga i zasto se to dogadja. Za njega nema iznenadjenja, zna on sve sta se u kojoj kuhinji kuva...I sta se iza brda valja...I u kom grmu lezi zec...

Zna pouzdano da su Janoneu platili da mu zasuze oci. Verovatno zna i koliko i u kojoj valuti.

Zna i sta se i o cemu Stoner izlanuo, pa ga, eno, oterali da peca i da cuti.

Zna, naravno, koju vezu je Lorenco imao u Dukatiju.
Zna i za njihovu zaveru da opeljese Audi. Pusti forum, idi, rodjace, dojavi Audiju sta im se sprema, castice te bogato....valorizuj bar to znanje koje imas.

Mik

Citat: petar357 poslato 30 Novembar, 2016, 08:46
Citat: Mik poslato 30 Novembar, 2016, 02:23
@motoklasik

Pise da si pocetnik, pa ces vremenom (k'o i svi nauciti).

Dakle zidovi su nas ubedili da je najvece blago novac, pa se ni sport ne odvaja od toga. (O zidovima citaj negde drugde.)

Janoneove "suze" su placene! (O takvim stvarima je Stoner pricao sta ne treba, pa vise nece...! Ne daju mu!)

Ducati je izvanredna firma samo da se maznu pare, a licno cu uzivati u tome jer ce ovaj put to da se strovali po svapskoj kesi! Lorenco prelazi u Ducati jer tamo ima "Djidji vezu" i opeljesice Audi! Aj' zapitaj se kako se to u poslednjoj trci u sezoni Lorenco seti da ume da vozi?

Rosijev odlazak iz Honde: u Hondi su tripovali, zajebavali Doohana, po istoj strategiji zajebavali Rossija. Rossi ih ostavlja, oni daju izjavu "vozaci su kao sijalice, kad jedna crkne zamenis je drugom", a onda im Rossi jebe mater 10 godina!

Aktuelna bruka je Michelin! Svi su dobro placeni da ne kukaju na to, a onda "dodje u goste" vozac iz superbajka (Hayden) da kaze "ne znam sta sa tim". "Sa Pirelli-jevom prednjom gumom moze da se radi, sa ovom je nemoguce".

Itd.

Ne znam da li je Dorna obesmisljavala, Michelin jeste!

Itd.

Kako mora da je dosadan zivot coveku koji sve zna.

Sta god da vidi ili cuje, on vec zna sta stoji iza toga i zasto se to dogadja. Za njega nema iznenadjenja, zna on sve sta se u kojoj kuhinji kuva...I sta se iza brda valja...I u kom grmu lezi zec...

Zna pouzdano da su Janoneu platili da mu zasuze oci. Verovatno zna i koliko i u kojoj valuti.

Zna i sta se i o cemu Stoner izlanuo, pa ga, eno, oterali da peca i da cuti.

Zna, naravno, koju vezu je Lorenco imao u Dukatiju.
Zna i za njihovu zaveru da opeljese Audi. Pusti forum, idi, rodjace, dojavi Audiju sta im se sprema, castice te bogato....valorizuj bar to znanje koje imas.



Ovo nije bitno.

zozon

Citat: Mik poslato 30 Novembar, 2016, 02:23
@motoklasik

Pise da si pocetnik, pa ces vremenom (k'o i svi nauciti).

Dakle zidovi su nas ubedili da je najvece blago novac, pa se ni sport ne odvaja od toga. (O zidovima citaj negde drugde.)

Janoneove "suze" su placene! (O takvim stvarima je Stoner pricao sta ne treba, pa vise nece...! Ne daju mu!)

Ducati je izvanredna firma samo da se maznu pare, a licno cu uzivati u tome jer ce ovaj put to da se strovali po svapskoj kesi! Lorenco prelazi u Ducati jer tamo ima "Djidji vezu" i opeljesice Audi! Aj' zapitaj se kako se to u poslednjoj trci u sezoni Lorenco seti da ume da vozi?

Rosijev odlazak iz Honde: u Hondi su tripovali, zajebavali Doohana, po istoj strategiji zajebavali Rossija. Rossi ih ostavlja, oni daju izjavu "vozaci su kao sijalice, kad jedna crkne zamenis je drugom", a onda im Rossi jebe mater 10 godina!

Aktuelna bruka je Michelin! Svi su dobro placeni da ne kukaju na to, a onda "dodje u goste" vozac iz superbajka (Hayden) da kaze "ne znam sta sa tim". "Sa Pirelli-jevom prednjom gumom moze da se radi, sa ovom je nemoguce".

Itd.

Ne znam da li je Dorna obesmisljavala, Michelin jeste!

Itd.


Mico, motoklasik je sve samo ne pocetnik, mali broj poruka na forumu ne znaci nista lose, na forumu su cesto najglasniji oni koji nista ne znaju ...

Mik

#85
Izvinjavam se @motoklasik-u!

Svejedno sto nisam nista grdio, aj' sad opet na motore, i psovke po Michelinu!

***
Da izmenim post! (Nesto sam ja tu pogresio!)

@motoklasik je tu dao nesto na cemu sam se zahvalio, (pise i to u temi), pomesao sam nesto.





ЯЭВОЛУТИОН

@mik
sad se uvlacis ko vinjales.....

@mischelin drama

svaki put kad se menja dobavljac gume u prvih par sezona je tragicno...treba vremena dok uskladi komponente i staze a i motore....zato i ulazu u pricu sa moto gp gumama...da razviju komponentu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11