Glavni meni

Honda cr 125 1997

Započeo DARKX88, 09 Novembar, 2016, 15:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DARKX88

Pozdrav svima. Nov sam na ovom sajtu pa se izvinjavam ako negde gresim.
Imam problem sa HONDOM cr 125 97 god,inace bavim se popravkom velikih motora.
Bio sam na voznji i to je trajalo nekih sat do sat ipo vremena i onda kada sam krenuo kuci motor je poceo cudno da se ponasa. nije hteo da primi pun gas kao da ga je neko blokirao na nekih 8000 do 9000 obrtaja. pali sve dobro i radi do tih obrtaja. sumnjam na cdi posto sam karburator proverijo a i sve me vuce da ga struja blokira. menjao sam svecicu ali isto. dali je neko imao slican problem. molim pomoc.

Ivicat

Nisi treba da kreces kuci :D

DARKX88


Gavrolini

Jebeni su ti mali motori sve nekako sitno u odnosu na velike. Ja sam cuo da postoji jedan majstor sto popravlja i velike i male ali ne mogu da tvrdim da je istina.

Bojan

Da nisi potrosio benzin, jbg na malom motoru mali rezervoar.   [neampojma]
@gavro on je mislio na veeeelikeeee motore, nesto kao ovo:  https://www.pinterest.com/pin/302093087477978181/

DARKX88

ma jok pun sam pos sipao i isto

Kostić

ako si proverijo sve a opet neæe da radi, zalij ga vodom da poraste, pa æe gre¹ka sama da ti se prika¾e, a dali je salvador, a mo¾da i nije

DARKX88

e da i kompresiu sam merio i 10 bara

Gavrolini

Mani se ti bara...koliko ti litara kompresije imas? To je ono bitno.

DARKX88


perlx

Litara tecne kompresije bolan ista je i za male i velike motore razlika samo dvate i cetrite.

Gavrolini

Moras kupiti merac kompresije koji zavrce umesto svecice. Stavis klip u donju tacku i izmeris koliko imas kompresije. Ako ti fali imas sad na omv pumpi akciju litra kompresije 850din.

perlx

Nije ta omv za nase gorivo, isteruje semeringe. Bolje amsoil.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DARKX88

kakve veze ovo ima sa mehanikom

Ivicat

Vidim da vozis i cr i ktm. moze malo poredjenje...

mrle

ima¹ na forumu Ga¹para, po¹alji mu pp, nemoj da kupuje¹ neproverenu teènu kompresiju. Ako treba malo da ti se dolije, mo¾da Ga¹a ima neku tek otvorenu, kul je lik, daæe ti najverovatnije d¾abe, ali ne dr¾i me za reè. Po¹alji mu pp.

DARKX88

pa sobzirom da je moj ktm cuvena mc5 masina i 250 kubika tako da za njene godine je napravljena masina koju mozes lagano na gas u 4 brzini da je dignes na zadnji tako da kad sednem na sx 2010 god iygleda kao beba naspram ove sto je 1982 god.  sad bi vec trebalo da se odradi radilica hilzna i klip sve to kosta 300e a ja nemam vremena.

DebeliZmaj

gaston oil inc. ima odlichna ulja i kompresije ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DARKX88

dali slucajno neko zna koje su dimenzije semeringa radilice za hondu cr 125 97