Glavni meni

T: Datsun

Započeo K0le, 28 Oktobar, 2016, 21:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Vidim da vam ide u tra¾enju minija, pa rekoh da i ja oku¹am svoju sreæu. Treba mi info , da li u ovoj na¹oj dr¾avici mogu da se naðu dve sprave:
Prva, i bitnija, je Datsun (nissan) sunny b210 (1973-1977)
i to èudo izgleda ovako

bitno je da je sa troje vrata, tj coupe, i da ima papire...

A druga sprava, vrlo opasnija je isto Nissan , sunny/pulsar GTi-R. Prgavo stvorenje sa 4x4 i preko 200 konjova.
I to mu doðe 'vako:

Isto je bitno da je u pitanju coupe verzija i da je legalan
E, daklem, bilo kakav info mi treba.. ima li ih kod nas?  [cheers] [cheers] [cheers]

p.s. znam da gledam na internete , znam za mobile.de i autoscout, mene zanimaju primerci u Srbiji

Andreja

#1
Jedan moj poznanik je imao Sunny GTi-R, sad æu da ga pitam pa ti javljam.

Edit, permutovao sam ne¹to, u pitanju je bila Mazda 323 GTX Turbo 1.6 4x4  [doh]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le

Pih, taman se ponad'oo .. Nem' veze, hvala za trud !  [cheers]

Kanarinac

Sunny GTR je imao Boban, vlasnik centra Boban. Zena je vozila taj auto, ali znam da sigurno 10ak godina nije vozen. Ne znam da li bi ga prodavali, ali ako uzmes tako nesto pocni odmah da places jer ces delove jako jako tesko naci. Ja sam na taj auto balavio kao klinac, cak sam u jednom trenutku imao mogucnost da ga kupim, ali je zdrav razum preovladao :)

Andreja

Mislim da se vlasnik centra Boban zove Neboj¹a valjda, sin mu je Boban, sad ¾ivi u Vrèinu, dvori¹te do mog ortaka, isprièasmo se jednom ba¹ lepo.


Jeb'o zdrav razum :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le

Citat: Kanarinac poslato 28 Oktobar, 2016, 22:54
Sunny GTR je imao Boban, vlasnik centra Boban. Zena je vozila taj auto, ali znam da sigurno 10ak godina nije vozen. Ne znam da li bi ga prodavali, ali ako uzmes tako nesto pocni odmah da places jer ces delove jako jako tesko naci. Ja sam na taj auto balavio kao klinac, cak sam u jednom trenutku imao mogucnost da ga kupim, ali je zdrav razum preovladao :)

U ovom sluèaju delovi nisu problem  [thumb_up]. Problem je pronaæi taj auto u tra¾enoj varijanti (troje vrata) i sa papirima. Na kraju i cifra igra ulogu, ali do toga jo¹ ni blizu nismo stigli. Koga god sam zvao da pitam za taj n14, a pogotovo u vezi b210 samo odmahuju glavom i pitaju esam blesav  ;D

Kanarinac

Jes Nebojsa, zaboravih. Ranije sam tamo blejao svaki dan. Siljio karu na ovog gtra i na evo 6 crnu :) Svakako mozes tamo da odes pa da pitas, verujem da ga nisu prodali

eclipse4

vozio gti i mogu reci da je  [djavo] [djavo] [djavo]

sremac

da ne dodje do zabune, samo je jedan GTI :P



naæi hot hatch-a bilo kog  ilole normalnom stanju, a da ne ko¹ta puno je kao tra¾iti kurvu koja se nije puno jeb*la :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Pazi ovako bio jedan bas u mojoj ulici al pre jedno 8 godina :) gde su ga oterali ne znam ali evo okacicu ti slike sto sam tada uslikao slucajno svideo mi se auto :) . I mislim da je bas Datsun u pitanju ne znam da li je bas to godiste koje ti trazis al eto parite oci .  :o






UFF


K0le

Jeb'ga ima neko ko i to voli , bolest ne bira  :P. FantomE, dobar je i taj, tj prolazi samo kad bi se znalo gde je sad.. ? :(
Znam da su svi raznjakani :D, a koji nisu ili se ne prodaju ili su sulude cifre u pitanju. Onda kupi¹ lom, pa bubne¹ gomilu novaca da ga sredi¹ , i onda kad ga prodaje¹ i ti tra¾i¹ suludu cifru.. C'est la vie

Master Z-ed

Citat: Andreja poslato 28 Oktobar, 2016, 22:57
Mislim da se vlasnik centra Boban zove Neboj¹a valjda, sin mu je Boban, sad ¾ivi u Vrèinu, dvori¹te do mog ortaka, isprièasmo se jednom ba¹ lepo.


Jeb'o zdrav razum :D

Neboj¹a je Boban, a sin je Vlada. Pitaæu ga sutra ¹ta je bilo sa tim vozilom, ako ne zaboravim, ako pak zaboravim pitaæu kad se setim pa æu javiti.

K0le

#13
Citat: Master Z-ed poslato 30 Oktobar, 2016, 19:18
Citat: Andreja poslato 28 Oktobar, 2016, 22:57
Mislim da se vlasnik centra Boban zove Neboj¹a valjda, sin mu je Boban, sad ¾ivi u Vrèinu, dvori¹te do mog ortaka, isprièasmo se jednom ba¹ lepo.


Jeb'o zdrav razum :D


Neboj¹a je Boban, a sin je Vlada. Pitaæu ga sutra ¹ta je bilo sa tim vozilom, ako ne zaboravim, ako pak zaboravim pitaæu kad se setim pa æu javiti.

Ajd' 'leba ti nemoj zaboraviti, ja sam veæ uposlio Andreju, al' ako mo¾e¹ veæ sutra da vidi¹ to bi bilo sjajno bajno :D
Za nedelju-dve sam opet u BG (a mo¾da i pre ako treba) pa bih sigurno i¹ao da ga vidim , ako je ikako moguæe  [panic]

Èisto informativno, zna li se koje boje je taj GTiR ?

[cheers] [cheers] [cheers]

DebeliZmaj

vidis sa zeljkampom da li moze ti dotera taki crni ..

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac


Andreja

Citat: K0le poslato 30 Oktobar, 2016, 19:21
Citat: Master Z-ed poslato 30 Oktobar, 2016, 19:18
Citat: Andreja poslato 28 Oktobar, 2016, 22:57
Mislim da se vlasnik centra Boban zove Neboj¹a valjda, sin mu je Boban, sad ¾ivi u Vrèinu, dvori¹te do mog ortaka, isprièasmo se jednom ba¹ lepo.


Jeb'o zdrav razum :D


Neboj¹a je Boban, a sin je Vlada. Pitaæu ga sutra ¹ta je bilo sa tim vozilom, ako ne zaboravim, ako pak zaboravim pitaæu kad se setim pa æu javiti.

Ajd' 'leba ti nemoj zaboraviti, ja sam veæ uposlio Andreju, al' ako mo¾e¹ veæ sutra da vidi¹ to bi bilo sjajno bajno :D
Za nedelju-dve sam opet u BG (a mo¾da i pre ako treba) pa bih sigurno i¹ao da ga vidim , ako je ikako moguæe  [panic]

Èisto informativno, zna li se koje boje je taj GTiR ?

[cheers] [cheers] [cheers]

I ja se zagubih u informacijama :) Èekamo da se Z-ed javi, neæu ja skoro u taj kraj sela...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Master Z-ed

Prodat je pre par godina, ali poku¹aæe Vlada da naðe broj telefona od lika koji ga je kupio.
Ako uspe da naðe javiæe mi.

Lazza

Secam se tog Nisana imao je moj bivsi sef pre 10 god, lezi na putu po krivinama a ubrzanje je imao neverovatno.. secam se da je trosio kao nenormalan.
Opasan auto...
I may be dumb, but I'm not stupid.

K0le

Taj tvoj ¹ef je isti lik o kome se veæ govorilo, ili je to on imao drugog GTiR-a u Srbiji ?  Ajmo ljudi, bilo kakav info je od koristi :D