Glavni meni

Pozdrav

Započeo Ivan budz junior, 27 Oktobar, 2016, 17:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan budz junior

Veliki pozdrav manijacima  :D
Zovem se Ivan, 28 godina iz Zemuna :D Stariji sam Jugin sin.. Nekolicina vas me zapravo vidjala i zna iz Jugine laboratorije kucnih carolija :D
Svidja mi se titula "budz" i ako je nisam stvarno zasluzio jos uvek, trudicu se da nastavim putem... kojim sere dje ide...odnosno mog oca i ucinim ga ponosnim jednog dana :D haha
Salu na stranu, nemam cime da se pohvalim jos uvek, ali se nadam i ocekujem uskoro prinovu, kojom cu moci da vam se prikljucim u vasim avanturama na putu i van njega :)  [kawasaki_ninja]   [pecanje]   [cheers]

Ovde sam jer znam da je dobro druzenje, preporuka je dosta i ekipa je super, sto znam iz licnog iskustva :D a da, po nesto moze i korisno da se procita :D ;D

Pozdrav za ekipu i ziveli  [cheers] *ne zaboravite pivo kad budete dolazili, da ne pricamo na suvo grlo*  [rofl]


mali_zmaj

jin-jang

UFF


Dragana friz


DebeliZmaj

ahahaha jugo najebo si sad .. haahhahaha
dobro nas nasao junor
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Fala penisu, i tebe da doèekam :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

auuu care kad su juniori vec stigli da se registruju na forum mora da smo realno veæ matoriiii :D :D :D :D
M :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan budz junior

Hvala svima :) bolje vas nasao..

Andreja, kad ces da banes na cokoladno mleko?

DaChaS


DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 28 Oktobar, 2016, 06:25
auuu care kad su juniori vec stigli da se registruju na forum mora da smo realno veæ matoriiii :D :D :D :D
M :D

ti nisi matora ... ti si taman :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Citat: Ivan budz junior poslato 28 Oktobar, 2016, 11:29
Hvala svima :) bolje vas nasao..

Andreja, kad ces da banes na cokoladno mleko?

Eto me od ponedeljka :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Vidi ladno jugin mali :D Nego, reci ti nama umes li da kuvas onaj cuveni gulas? Ako te jos nije naucio izloguj se pa se vrati kad naucis ;D

Inace, veliki velkam, salim se naravno :)

Ivan budz junior

Citat: Milos96 poslato 29 Oktobar, 2016, 07:24
Vidi ladno jugin mali :D Nego, reci ti nama umes li da kuvas onaj cuveni gulas? Ako te jos nije naucio izloguj se pa se vrati kad naucis ;D

Inace, veliki velkam, salim se naravno :)
nisam spremao, al znam recepturu, preneæe se to s kolena na koleno :D al Sam razmi¹ljao I na tu temu, gula¹a. O tome Da zbog gula¹a nisam jos pogodan za "prijavu" na manijacima,mozda Sam I preduhitrio. Al mogu Da razvucem 'armoniku I opletem tamburu dok se kuva napr. Ipak mozda malo Da doprinesem :D Bolje ce se raskuva... :D

Darko

Eee ako umes da razvuces armonuku.....  ;)

Dobrodosao

Lazic


DraganPavlicevic

Jesi li jo¹ uvek pe¹ak ili ti je Juga sastavio onu ma¹inu? Kako god, dobro do¹ao ti nama.

Ivan budz junior

Citat: DraganPavlicevic poslato 29 Oktobar, 2016, 22:05
Jesi li jo¹ uvek pe¹ak ili ti je Juga sastavio onu ma¹inu? Kako god, dobro do¹ao ti nama.
jos uvek pesak, al se nadam uskoro nekih parica pa ce biti neka honda i tako.. nadamo se najboljem :D a svasta je on sastavljao, sirok pojam, ne znam tacno na sta mislis?! :D haha

joka

 Dobro do¹ao!   [cheers]

prpa_zr


Nadalina

Dzukela u podznaku