Glavni meni

©tenci Srpskog odbrambenog Psa na prodaju

Započeo juga.v, 27 Oktobar, 2016, 15:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojan

Citat: nano poslato 30 Novembar, 2016, 23:24
Super su kucici. :) cuo sam ranije za rasu al nisam imao prilike da ih vidim uzivo.

Citat: Bojan poslato 06 Novembar, 2016, 14:47
pojavljuju problemi sa zubalima npr.

Bull terrieri imaju problema sa zubima i danas a postoje od 19tog veka.


Citat: Bojan poslato 06 Novembar, 2016, 14:47
-Vuk i pas nisu srodnici da bi se uspesno ukrstali

2sec googla

CitatWolves and dogs are interfertile, meaning they can breed and produce viable offspring. In other words, wolves can interbreed with any type of dog, and their offspring are capable of producing offspring themselves.

Ti mozda jesi pametan, al nisi nesto narucito dobro obavesten.

Imaju problema i pekinezeri i sa zubima i sa zadnjim nogama, pa ih i dan danas kupuju i odgajaju. Sto ne znaci da kao rasa nisu degenerisani.
Ti upotrebu internete meris po sebi, ja sam od onih ludaka sto citaju knjige i literaturu.
Mislim da je ovde neko postavio video pasa i macke kako se pare, pa to ne znaci da ce se pojaviti pasmac ili macopas. Ako uzmes i procitas neku ozbiljnu knjigu na datu temu shvatit ces o cemu ti pricam (jbg ocekujem da ces uloziti neki trud a ne copy paste).
Probaj da nadjes neki info o prapsima i koje su vrste direktni naslednici prapasa.
Za copy i paste imas gomilu ljudi koji tvrde da je parenje srodnika iz ciscavanje krvi, sto je idiotizam.

Nema potrebe da mi odgovaras u ovoj temi posto kvarimo decku prodaju. Ako te nesto zanima da ti pojasnim ti otvori novu temu.

Izvini @jugo.v necu se vise javljati,  [doh] bez obzira sta napisali.  [neslusam]
Ovaj ili ova siva je prelep-a

juga.v

@bojan hvala ;-)
@svi ;-) ma opusteno,ja svakodnevno vise puta dolazim na forum opustam se uz vase zezanje i informisem ;-)

juga.v

Ostala jo¹ dva ¾enska ¹teneta.
Oèi¹æeni od parazita, vakcinisani i spremni za preuzimanje.
063.75.32.805.    100e



DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga.v


mali_zmaj

Al je zajebavaju ne daju joj kost da ogloðe,sirotica..,jedno pitanje,mo¾da æu ispasti glup!?  Jel im se re¾u repovi,i ako da ,kakvi su sa repovima??
jin-jang

juga.v

@mali_zmaj
Po standardu su bez repa.e sad ja sam po savetu (odgajivaèa gde sam vodio kuju na prarenje) posle par dana starosti se stavlja gumica na rep i za par dana rep odpadne.
To je bolja varjanta od seèenja,nema krvi,rane izbegava se moguæa infakcija...
Ja lièno nisam video sopa sa repom.

juga.v


juga.v


Lazic

#29
Gde je onaj Englez, sve sam èuo ali da vuk i pas nisu srodnici... :o ;D

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 14 Januar, 2017, 21:02
Gde je onaj Englez, sve sam èuo ali da vuk i pas nisu srodnici... :o ;D

Verovao ili ne ali vecina domacih rasa potice od sakala a ne od vuka. Jedan od razloga sto nemozes svakog psa da paris sa vukom. Znam da vuciju genetiku imaju samojed, haski, malamut, akita, sarplaninac, kavkaski ovcar, bosanski tornjak. Ima ih jos al ne znam bas ceo spisak. Vucjak verovali ili ne potice od sakala...
Smrt SVIMA!!!!

juga.v


Lazic

Citat: monsterbnt poslato 14 Januar, 2017, 22:23
Citat: Laziæ poslato 14 Januar, 2017, 21:02
Gde je onaj Englez, sve sam èuo ali da vuk i pas nisu srodnici... :o ;D

Verovao ili ne ali vecina domacih rasa potice od sakala a ne od vuka. Jedan od razloga sto nemozes svakog psa da paris sa vukom. Znam da vuciju genetiku imaju samojed, haski, malamut, akita, sarplaninac, kavkaski ovcar, bosanski tornjak. Ima ih jos al ne znam bas ceo spisak. Vucjak verovali ili ne potice od sakala...
Nisam znao... Verujem... Ula¾em izvinjotinu zbog neznanja... :D

juga.v