Glavni meni

Mini Moris

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Oktobar, 2016, 09:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Kupujem Mini moris  za delove....intresuje me cak i neki austin maxi ili austin alegro.....dakle stanje me ne intresuje samo da je kompletan .....mini me zanima i nekompletan...
Kupio sam jedan primerak iz 1971 pa bi da prikupim delova....nece ici u full restauraciju vec u neki restomod....
Ima dosta da se radi oko mehanike i da pretresem odozdo limariju...ali to u drugoj temi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

sta ce ti? ti u njega ne mozes ni da udjes :D

mrle

imam ortaka u Vraniæu, auto servis Vasiæ, njegov æale se bavio iskljuèivo tim automobilima nekada. imaju jedan Mini, u full stanju 1.3, ide kao zvrk.
imali su ih nekoliko rashodovanih po dvori¹tu, ne znam kakva je sad situacija, raspitaæu se.

clutch&brake

Zasto celavi vozi mini?
pa da bi izbacio oba lakta kroz prozor
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 27 Oktobar, 2016, 10:09
imam ortaka u Vraniæu, auto servis Vasiæ, njegov æale se bavio iskljuèivo tim automobilima nekada. imaju jedan Mini, u full stanju 1.3, ide kao zvrk.
imali su ih nekoliko rashodovanih po dvori¹tu, ne znam kakva je sad situacija, raspitaæu se.
zafaljujem....

a ovo ljubomorni nek crknu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Neos

UUUUUUu Mini!!!!
Prva ljubav zaborava nema!!!
Navozao sam se a i napopravljao, 1000. nekoliko, pa 1,1 pa 1,3
Posle sam celu gara¾u ispraznio pokloniv¹i svu fuurdu nekom tek zaluðenom liku.Morao je iz dva puta da tera delove.

mali_zmaj

jin-jang

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Neos poslato 27 Oktobar, 2016, 17:28
UUUUUUu Mini!!!!
Prva ljubav zaborava nema!!!
Navozao sam se a i napopravljao, 1000. nekoliko, pa 1,1 pa 1,3
Posle sam celu gara¾u ispraznio pokloniv¹i svu fuurdu nekom tek zaluðenom liku.Morao je iz dva puta da tera delove.


nazalost jako je tesko sada naci ceo primerak a da moze da se prevede.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Oktobar, 2016, 21:18
Citat: Neos poslato 27 Oktobar, 2016, 17:28
UUUUUUu Mini!!!!
Prva ljubav zaborava nema!!!
Navozao sam se a i napopravljao, 1000. nekoliko, pa 1,1 pa 1,3
Posle sam celu gara¾u ispraznio pokloniv¹i svu fuurdu nekom tek zaluðenom liku.Morao je iz dva puta da tera delove.


nazalost jako je tesko sada naci ceo primerak a da moze da se prevede.....

Ima delova koliko hoces, manija restauracije minija je pocela pre par godina i sad ima delova, originalnih ali u modernim materijalima.
Mogu i par casopisa da ti prosledim kad se vratim

Andreja

Citat: Neos poslato 27 Oktobar, 2016, 17:28
UUUUUUu Mini!!!!
Prva ljubav zaborava nema!!!
Navozao sam se a i napopravljao, 1000. nekoliko, pa 1,1 pa 1,3
Posle sam celu gara¾u ispraznio pokloniv¹i svu fuurdu nekom tek zaluðenom liku.Morao je iz dva puta da tera delove.


Ti treba da otvori¹ jednu temu sa Jugom gde preprièavate va¹ pustolovine, gre'ota da se ne èuje glas. Èega sam se sve naslu¹ao od vas dvojice :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

juga

Citat: UFF poslato 27 Oktobar, 2016, 09:47
sta ce ti? ti u njega ne mozes ni da udjes :D
@ revolucija, nemoj da dozvoli¹ da te izbace iz takta, treba im objasniti da je Mini ko pièka , veæi unutra nego spolja! :P

ЯЭВОЛУТИОН

ma drugar Gregor iz slovenije je distributer za delove za mini za ceo Balkan....ima i literature....ali su ovde uglavnom zapusteni komadi....ja sam ovaj kupio u Nisu....a na jugu Srbije je poznato kako odrzavaju kola....nije pitanje zelje vec manjakk novca.....
Ali polako...prvo sleduje rasturacija pa nabavka pa sklapanje....

@juga
na nasu srecu inace bi prstale bulje najstrasnije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: juga poslato 28 Oktobar, 2016, 09:30
Citat: UFF poslato 27 Oktobar, 2016, 09:47
sta ce ti? ti u njega ne mozes ni da udjes :D
@ revolucija, nemoj da dozvoli¹ da te izbace iz takta, treba im objasniti da je Mini ko pièka , veæi unutra nego spolja! :P
To se ka¾e kao tardis... ;D

mrle

dopisivao sam se sa drugarom, ka¾e da je veæina minija oti¹la u staro gvo¾ðe, ali ima jo¹ neèega.
0641999933, Mare, auto servis Vasiæ.


Lazic

Jebem ih u pokazivaè za gorivo... :D

Andjelo

ima u Beloj Crkvi   jedan  automehanicar  cini mi se 5 komada sredjeni  i  jedno 3 komada u delovima, ne znam dal bi prodao posto je jedva preziveo infarkt pre godinu dana   .................a u selu  Dubovcu  izmedju Bele Crkve  i Kovina  neki lik imao u delove,  a i celih  ne znam  koiliko komada ali zanam  da mu je zadnje dvoriste i basta bilo puno on je popravljao i prodavao  do skoro 

ЯЭВОЛУТИОН

ima i u paracinu neki lik...ali nikako da dobijem kontakt....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 28 Oktobar, 2016, 12:22
dopisivao sam se sa drugarom, ka¾e da je veæina minija oti¹la u staro gvo¾ðe, ali ima jo¹ neèega.
0641999933, Mare, auto servis Vasiæ.
zvao secka.....imaju jos delova....pokusacu da odem da pogledam i da uporedim cene sa mini parts katalogom....danas i sutra pocinje rasturaciji...onaj momenat kad vadis delove iz njega bez jasnog vremenskog pokazatelja kad ce to nazad..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11