Glavni meni

Kawasaki KLX250R enduro

Započeo abarth, 22 Oktobar, 2016, 16:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

abarth

Na prodaju KLX250R, proletos (pre 30 sati) uraðena generalna (svi le¾ajevi i semerinzi, lanac razvoda, PROX klipnjaèa, wossner klip na 300 kubika, cilindar), lanac i lanèanici skoro novi, TKC Conti gume, nove ploèice i prednji disk, WP vile USD sa pode¹avanjem, promenjeni semerinizi vila, repariran zadnji amortizer i stavljena jaèa opruga, PBR hidraulièno kvaèilo, Zard auspuh, Stage6 sat sa obrtajima, temperaturom i radnim satima, fatbar korman, presvuèeno sedi¹te, ima svetla i registrovan do marta 2017. Vo¾en vikendom lak¹i offroad po fru¹koj gori. Odlièan motor za poèetnike i manje zahtevne enduro zaljubljenike.
Cena 1900€
0641254846




















srbac


lord_oblivion

Al' bih ja ovo... posedovao  [balavi]
I oprostio bih mu ¹to ne pali i na dugme  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

A kad sam ti pre neki dan pominjao XR400, ¾estoko si bio protiv jer nema dugme? :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

250 je jeftinija registracija i lak¹i je koje kilo :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Nekad mi je za kineza bila oko 6000, sad to verovatno nije preko n8...

Andreja

Citat: lord_oblivion poslato 24 Oktobar, 2016, 02:26
250 je jeftinija registracija i lak¹i je koje kilo :P


Nja¹ke :P

XR400R je lak¹i motor i ima desetak konja vi¹e. Registracija je skuplja tri hiljade dinara maksimum. 3000/365=8,21.

Svaki dan odvoji¹ devet dinara vi¹e za registraciju i vozi¹ duplo bolesniji motor.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

abarth

Xr400 je te¾i 10kg...

Andreja

Gledao sam na vi¹e sajtova, na velikoj veæini pi¹e da je XR lak¹i.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

abarth

Ovaj moj ima 118kg sa punim rezervoarom, izmereno. Postoji puno verzija klx250...

Gavrolini

Koliko bi trebalo sad da ima konja?

abarth

Fabrièki klx300 ima 33ks.  Jedina razlika izmeðu 250 i 300 je u preèniku klipa.

Kostić

jel nije ovo malo para za motor 93 godi¹te.... il ima zlatan klip. kad pogleda¹ cenovnu razliku u kavinom katalogu, ove barake ispadnu kao da su zlatne posle iks godina izrabljivanja..... ja bi tra¾io pet soma zbog te razlike u kubika¾i.

abarth

Gde si ti video 93.godiste ? 99. godi¹te je...

Lazic

Da jebe rak raka, nigde ne pi¹e ni da je '99-to... ;D

Kostić

#16
jes vala, al opet, za te pare kupi¹ ¹esticu a za 200 e plus desetku isto godi¹te : ) u cenovnom rangu klx je jeftin nov. desetka ko¹ta ko èetri klxa. ja ne kapiram da æe neko da proda 100 do 140 konja i te pare da da za bajs : )

Lazic


Gavrolini

Ja bih bez razmisljanja dao tri srada u perfrktnom stanju za ovo. Mada da se ne lazemo srad u perfektnom stanju ne postoji. Bio je dres i kad je bio nov.

Lazic