Glavni meni

16. Moto GP - Phillip Island Australian motorcycle grand prix

Započeo sasafilipovic, 21 Oktobar, 2016, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Ja sam instalirao na tablet, radi. Da li se vidi slika ili samo nekakva simulacija !

sasafilipovic

Komentatori na engleskom. Grafika je kao i na slici,  pokazuju trenutno mesto svakog vozaèa na stazi, vremena u svakom krugu po sektorima, sa onim oznakama za prolazno vreme (crveno, narandzasto i sivo)... Moze lepo da se prati ako niste pored tv-a da budete u toku sa desavanjima.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

srbac


grber

Upravo tako. Dok gledam trke, pustim ovu aplikaciju i lepo vidim sva moguæa vremena po krugovima, sektorima... mnogo bolji pregled de¹avanja nego samo gledati TV.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


mi¹ko_kolo

    
Odg: 14. MotoGP - Gran Premio Movistar de Aragón 23/25.09.2016 - ©panija
Odgovor #25 - 25 Septembar, 2016, 15:12 Ocena: -1
   Odgovori sa citatom
Citat: stilgar  25 Septembar, 2016, 14:59
Maestralna voznja mladjanog Markeza, prvi pa peti pa opet prvi i pobeda.Simpaticna izjava na kraju - hteo da prekine Rosijev niz od stipkanja poena, Lorenco mu pomogo jos obilazenjem Rosija i prednost je sad tesko dostiznih 52 poena. Samo pad Markeza ili otkazivanje motora moze da omoguci Rosiju da se vrati u borbu za titulu. Dobra trka.
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...


©to ne pade na pro¹loj!

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Oktobar, 2016, 11:09
   
Odg: 14. MotoGP - Gran Premio Movistar de Aragón 23/25.09.2016 - ©panija
Odgovor #25 - 25 Septembar, 2016, 15:12 Ocena: -1
   Odgovori sa citatom
Citat: stilgar  25 Septembar, 2016, 14:59
Maestralna voznja mladjanog Markeza, prvi pa peti pa opet prvi i pobeda.Simpaticna izjava na kraju - hteo da prekine Rosijev niz od stipkanja poena, Lorenco mu pomogo jos obilazenjem Rosija i prednost je sad tesko dostiznih 52 poena. Samo pad Markeza ili otkazivanje motora moze da omoguci Rosiju da se vrati u borbu za titulu. Dobra trka.
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...


©to ne pade na pro¹loj!
Dobro je I ovako :-)

Biker-Boy

Rossi i Vinjales junaci trke  [clapp]  sa ocajnih startnih pozicija stigli do podijuma, Crutchlow-u takodje svaka cast, dobar start, konstantan, bez greske  [thumb_up] [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

neki torent  ?  nisam gledao prvih 11 krugova ...

i jel se zna , jel pretekao onaj mali sto pade u moto 3 pa prekinuse trku ?

ljilja-pei

Pretekao je, ka¾u samo palac polomljen i mo¾da manja operacija :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

zozon

Gledao sam samo GP trku, za ostalo trebalo ustati u 3   ;D Drago mi je za Cruchlowa ... ustvari drago mi je sto su "male" ekipe uhvatile prikljucak sa fabrickim timovima i ucinile trke mnogo zanimljivijim  [thumb_up] Ne bih voleo nekog "Sumahera" u moto trkama  :D

Gavrolini

Citat: zozon poslato 24 Oktobar, 2016, 09:53
Gledao sam samo GP trku, za ostalo trebalo ustati u 3   ;D Drago mi je za Cruchlowa ... ustvari drago mi je sto su "male" ekipe uhvatile prikljucak sa fabrickim timovima i ucinile trke mnogo zanimljivijim  [thumb_up] Ne bih voleo nekog "Sumahera" u moto trkama  :D
Pa za koga drugo da ti bude drago kad si rosimrzac, a tvoja spanska govna nema ni na vidiku. Jedan otresao a drugi bolje i da nije vozio.

eclipse4

ali svaka cast ovim spancima markez je cak i pao kako bi (u tom momentu) pomogao lorencu da sa 8og mesta spadne na 7o.......sloga medju njima je neizmerljiva,sto kod italijana nije tako.
recimo ianone nije a mogao je prosle godine da otrese markeza ali ipak nije hteo da pomogne rosiju.....

GO VALEEEEEEE

VR 46

Чуо сам да је Хорхе имао задатак да броји публику... [zvizdi]
Twist of wrist!

eclipse4

Citat: VR 46 poslato 24 Oktobar, 2016, 15:23
Чуо сам да је Хорхе имао задатак да броји публику... [zvizdi]

ne verujem...da bi prebrojao samo zute kackete (i to u australiji,ne u italiji) bilo bi mu porebno 926 krugova.....tako da je apsolutno nemoguce prebrojati celu publiku.....e bez zutih kacketa bi izbrojao sve za 4....

:)

VR 46

Twist of wrist!