Glavni meni

Sprint Pulser2 200ccm 2011g

Započeo viper, 18 Oktobar, 2016, 20:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Fantom dovedi burazera na forum nek se i on pohvali malo

viper

Prednja guma nije kineska, ¹to je jako bitno 😀

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Jefta

#42
.

Gavrolini

Fantom dovedi burazera na forum nek se i on pohvali malo

Jefta

Gavro, slucajno je poslato dva puta. Kucam preko telefona...

Hohštapler

Citat: Jefta poslato 18 Jul, 2017, 15:34
Pita mene Fantom, sta mislis o kinezu za burazera koji je pocetnik. Kaze otisao bi da gleda onog Vajperovog. Moj odgovor: "Uzimaj odma' i ne razmisljaj".
Sjajna kupovina proverenog motora. Takodje i moj prvi motor. Kada god ga vidim osmeh na lice. Jedina mana su kineske gume, ali cim se to zameni onda je vrhunski pocetnicki motor

Potpisujem ovo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    Evo jos jedna sa puta ka Bg. Jebes ga kad zalegnem kuca 120 km/h :D ...  Pa videcu da ga nateram da se registruje :) A jos jedan moj drugar je kupio motor tako da i on treba da se registruje na forum da nas ima sto vise bajkera  [cheers] .


mkt

hehe kolki covek a kolicni motor

FANTOM

    E prvo sam juce doterao i provozao malo po kraju Sprinta :) ubo sam tacno 100 km , onda vozio od drugara ovog sto sam gore napisao,a on pazario Suzuki Bandit 400  :) i sedeo uvece popio jedno 6 piva i trebao da vratim drugaricu kuci i sednem na moj motor kad ne izginuh usput kao da sam seo na raketu  [panic] [rofl]

UFF

auuuuu mora procenat za forum :D

megaidiot

Fantom dovedi burazera na forum nek se i on pohvali malo

Gavrolini

Megaidiot jedini uklavirio :)

Miki Mecava

Evo i mene kao novog vlasnika Sprinta, za sada imam sve pohvale, motorcic odlicno sluzi, uspeo sam da ga nateram na 130, hoce da se raspadne, ali ide.  ;D Nastelovao sam ventile i zamenio zadnje plocice, ostala je jos viljuska da se uradi i da se zameni zadnja guma i sve da bude top   ;D

UFF

kakav bre top na kineskom motoru od 200ccm?

milomir22

Moze akrap, josimura, ili mivv  8) ;D 8).

Prva ljubav zaborava nema, pa nek' je i Kineskinja.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hohštapler

Ja tvrdim da je kinez za prvi motor najbolji. Jo¹ je ovaj delux model od 200cc... ma idiii! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Septembar, 2017, 08:04
Ja tvrdim da je kinez za prvi motor najbolji. Jo¹ je ovaj delux model od 200cc... ma idiii! :D
Mozda za vas sto ste pocinjali da vozite pre dve godine :) ja kad sam pocinjao kinezi nisu ni bicikla pravili :)

Miki Mecava

Lepo ja rekao Fantomu da odma uzmemo nesto od 600cc, al vice da sam lud i da je i ovo previse :D kad malo bolje razmislim mozda je i upravu :D

viper

Samo gas, pozdrav za novog vlasnika 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 08 Septembar, 2017, 08:23
Citat: Ho¹tapler poslato 08 Septembar, 2017, 08:04
Ja tvrdim da je kinez za prvi motor najbolji. Jo¹ je ovaj delux model od 200cc... ma idiii! :D
Mozda za vas sto ste pocinjali da vozite pre dve godine :) ja kad sam pocinjao kinezi nisu ni bicikla pravili :)

...to je zato ¹to si mator. ;)
Govorimo o ovima ¹to danas poèinju.

Kinez je po meni isto ¹to je nekad bio tomos, samo je bolji od tomosa!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.