Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo viper, 14 Oktobar, 2016, 00:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

1000eur


eto ti procena, trazio si je

viper

OK procena 🤔

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Citat: UFF poslato 24 Jul, 2017, 02:03
1000eur


eto ti procena, trazio si je



Nije pitao koliko vredi popravljen vec ovako kako stoji :)

Kostić

ajde vipere, nemoj da se femka¹, nego daj taj motor preprodavcu za neke male pare, ionako nije ni za u poklon, jel vidi¹ da je sav razbijen i da nije lep i oglacan ko picino dupe, a ljudi to vole, ko æe da kupi izlupan motor za normalne pare, pa æe on da ga posle proda nekome za debele pare, treba èovek da kupi novu kacigu od iljadu evra da ima uz èizme od 500. nemoj da si nedrug. preprodavac æe da ga na¹minka i proda posle za lepe pare uz ono domaæe - nikad padano. treba èoek bre da ¾ivi, a tvoj motor ionako sad ne vredi ni¹ta.

Gavrolini

Ma jok bolje ga pokloni kosti.  Da moze da namontira ceger na njega i ide po leba.

viper

Ne treba kosti, on se sad vozi bajsom :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

A da zaboravih da je aad bajs najbolji enduro. Bolji cak i od srada. Do kraja sezone skejt....i na kraju opanci i kartonska kutija

jevta

Moj kom¹ija jedva prodao jednog takvog celog ne lupanog ¹to po malo dimucka za 800

milomir22

Kako je krenulo, viper ce morati da plati nekom da ga otera. Ja ne znam koliko se sad krecu cene ovog sv-a, ali pre 3 godine u ok stanju (sa dobrim ne prolupalim motorom) su kostali 1900 evra pa na vise. Ovom ne znam ni kolika je steta ni u kakvom je stanju, ali ispade da covek ne moze da uzme ni 500 evra za njega. [wtf] [wtf] [wtf]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

krsta63


Hohštapler

Citat: jevta poslato 24 Jul, 2017, 13:09
Moj kom¹ija jedva prodao jednog takvog celog ne lupanog ¹to po malo dimucka za 800

El to onaj crveni?
Nije ba¹ "dimuckao"...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

Pa i ovaj dimucka i jo¹ je olupan

Hurricane

...ko da je to neki problem, eno Milos pravi karike od limenke Carnex pastete, 2 karike 150 kinti..

Kostić

taj viperov motor nije olupan, nego ogreban i ni¹ta mu ne fali. ako mu ba¹ gori za pare da nema deci leba da kupi, pa da ga proda budza¹to. al ni to nije greda- greda je ¹to neki èuèe u mraku  i vrebaju priliku, nebili se ogrebali za male pare, pa posle æe bude - motor ko lutka nikad padano. boki je prodo debelu, dare æe da proda njegov, prodaæe i viper, ako mu ne gori. sv je popularan motor.

Gavrolini

Pozuri viperu zabolese me kolena od cucanja u mraku

Kostić

a ti se ne bi javio za oæe, da ga ovde oglasi za 300 evra? nema motora koji nisi napljuvao kad neko prodaje i kenjo da je skup. a prodo si talibanu olupinu bez pola delova.

Kostić

teo si muda da izgrize¹ kad sam ja teo da kupim drugi gikser, pa svi navaliste na mene da kupim ovo govno sa kurèevim nalepnicama ofarbano èetkom koje si maltretirao na na¹e oèi kad si po¹o kuæi od ufa, a ja kupio k4 pa si i po njemu pi¹o. jel uop¹te ima neki motor na forumu, da se ti na njega nisi posro? ja ne znam, nisam ovde od poèetka, al sve me ne¹to la¾e da nema.

Gavrolini

Da li ti nekad i sam poverujes u gluposti koje pricas? Taliban sa olupinom se vratio sa mora. Brat od momka koji je kupio od mene taj kako kazes mazan cetkom je od kupovine samnom veliki prijatelj. Bio je i decko koji je kupio ali na zalost on vise nije medju nama. Idi sruci neki brion ili slican otrov da ti se razbistre misli. Jer zapravo samo ti imas trip da ja ljudima nesto uvaljujem a ja jos nisam upoznat sa cinjenicom da se bilo ko zalio na bilo sta sto je kupio od mene. Bilo to oprema, auto ili pak motor kojih sam hvala bogu izmenjao mnogo vise nego sto si ti sa svojih 100 godina i video sa ivicnjaka dok si sanjao da budes bajker. A od svega si postao samo jebeni alkoholicar na raspaloj kanti. Jel ti nije cudno sto se viper ne buni?! Ne buni se jer covek konta kad je zajebancija. Niti sam mu ponudio nesto niti me interesuje sv. Svako ko je popricao samnom zadnji put kad sam bio sa sv1000 2010.godiste zna sta sam rekao o tom motoru. Zato bolje ucuti sto se tice mene i moje trgovine. Jer kad se pojavi jedan jedini covek kome sam ja nesto zavalio onda ces imati pravo glasa. Talibanu sam i posle 3 meseca ponudio da vrati motor ako nije zadovoljan, on opet rece da se nikad nije vise navozao.  Trudis se da budes nesto sto nisi. Blebeces nesto o moto svetu kod nas a imas 100 godina i niko nikad nije cuo za tebe. Da nije ovog foruma i nekih dobrih ljudi koji su te prihvatili ne bi ni imao s kim da se druzis. Ali polako te izvaljuju jedan po jedan i kontaju da si samo jedan matori parazit. Pozdrav stara kajlo ne bih vise trosio vreme na tebe.

milomir22

Mislim da je vreme za lava iz indije

! No longer available
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini