Glavni meni

Koji je vas prvi Japanac i kako ste do njega dosli?????

Započeo Dzigi Boy, 24 Februar, 2011, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


MotoManijak

Citat: Dzigi Boy poslato 24 Februar, 2011, 23:19
Velikom brzinom saznam da pasu ventili od BollDora 900 samo da se skrate, i istog trenutka sednem u auto i gas za Beograd kod " cuvenog Stankare "
Stignem ja tamo klinc od 18 godina u prljavoj Dainese jakni sa ventilom u dzepu, dobar dan, dobar dan....kazem ja njemu sta mi treba, i on pocne da se proserava ( inace je znao savaki motocikl u zemlji pa i ovaj moj ) sta ti misli mali da to tako moze od BollDora 900 skratis i teras???? To vi tamo u NS mozda tako radite, onaj Denci, Leo i ko jos????? Kazem ja njemu ja sam svoje motocikle popravljam!!!!!!!!
I sta ti mislis da to tako moze?????? Ja se mislim picka ti materina smradino jedna matora sta mi se sada tu proseravas i drzis mi govor???????????
Pitam ja njega cuj jel ti imas da mi prodas ta 2 ventila ili ne??????? Kaze on imam.DAJ I POSTO????? 20DM ja mu izvadim i pomislim teraraj se u PM idem ja kuci dalje da radim idiote nadrkani meni klincu si nasao da prosipas svoje kucevito ponasanje!!!!!!!!!!
[clapp] [clapp] [clapp]

Trebao si sve to i da mu kazes kad si uzeo ventile-nije on jedini takav beogradski majstor

Lazic


Dzigi Boy

Drago mi je da vam se svidja moja prica iz rane mladosti:)))) Idemo dalje.................

I uzmem ja stapove od majstor Locea, sednem na Automatika i nazad u garazu na sklapanje. Ventil deklu sam vratio vec, prestelovao ventile i predihtovao, mada opet nije bilo dobro zadihtovano, ali sobzirom da je bilo vise sjebanih i proklizanih navoja i dalje je tu dosta slinila, ali nije me bilo briga, bitno je da je motocikl izdrzao torturu i nije explodirao i pored mog zadnjacenja.

Po gradu kolaju podle price, kako je opet moja Hondica u kurcu i kako od toga nikada nece biti motocikl. U tome prednjace moji " prijatelji " koji voze Tomose ali za razliku od njih koji nisu ni sanjali da odu sa bilo kakvim motociklom na Jadran, ja vec znam neke od svojih destinacija medju kojima je i odlazak na Evropsko prvenstvo na Grobniku ( MotoGp je bio u junu i na njemu sam bio ) ali ovaj put kako dolikuje ici na trke motociklom:))))))

Mojoj devojci koja je volela da ide na fensi mesta je u tih 2...3  je cesto postavljeno pitanje cujemo da ti je decko unistio motocikl, sta se desilo, blablabla.........ona je prepotentno odgovarala da ona nikada nista o tome nije cula, da ne zna i ne razume sta je pitaju i da mi idemo za koji dan na more. Verovala je u mene i znala je da ja 100% necu odustati od tog puta.

Uglavnom dok se ona fenserirasala po gradu ja sam sastavio vile i mi smo opet za manje od 3 dana ponovo seli na motocikl i otisli na Miseluk naravno......



Na Miseluku oprzim ja par dobrih krugova sa njom koja se ni malo nije plasila ( vec smo 2 godine stalno bili na 2 tocka ),  pri toj voznji sam ozbiljno zalegao u krivine, jer sam se vec jako dobro stopio sa njome i moze se reci da su gume bile odlicne i stvarno se moglo fino zaleci sa njom............

Oprzim ja tako par krugova i konacno stanem, a Tomos ekipa se okupila oko motocikla i gleda u moju Hondicu i vide da osim ogrebotine na blatobranu  koja me je najmanje od svega uzbudjivala sve u savrsenom redu............

E sada je doslo i mojih 5 minuta, pa kazem ja sta je pickeeeeeeee???????? Radovali ste se kada ste videli kada mi je Sipkoni zakucao Hondicu u ogradu???? Ste je smradovi, oce neko mozda neko samnom na more????!!!!!!!!!!

Ovaj moj " prijatelj " sto se najvise radovao pokunjeno stoji i gleda, a ja njemu, sta je Mareeeee, sto nisi otrcao kod svog bogatog tatice i trazio mu da ti kupi motocikl MADE IN JAPAN!!!! Samo si trebao da mu kazes, tata Dzigi ima Hondicu ocu i ja da je imam..............alo breeeeeeeeeee jebite se sise jedne radovali ste se pre neko vece, ajde se i dalje radujte!!!!!!

Naravno nisu se svi radovali tom padu bilo je tu i OK ljudi koji su zeleli da pomognu, ali ja sam se smradovima obracao kojima sam svima zapusio usta svojim ponovnim povratkom na drum:)))))))))))

Medjutim u celoj toj prici postoji jos jedan jako veliki problem koji me koci u mojim namerama, a to je moja MAMA!!!!!!

Treba reci da je ona zakleti protivnik motociklizma, i nije joj se dopala moja Hondica ali ni malo. Inace ona mi je celi zivot branila da sednem na motocikl, pa sam svoj prvi motorcic Tomos Automatik sklapao sa 13...14 godina kod prijatelja u garazi i to tako sto sam za pocetak kupio ram sa blokovima, naravno potpuno ilegalno i moja porodica nije znala za moje tajne radove. Ali im je jako bilo cudno sto njihov sin ima stalno prljave ruke ( ali to je druga prica )

Uglavnom ja sam bio potpuno finasiski iscrpljen, sto kupovinom motocikla, popravkom itd.......inace sam se sam finansirao i svake nedelje sam kupovao, preprodavao delove mahom Tomos motora na Najlon pijaci, jer moja porodica nije htela da mi da niti jedan jedini dinar koji bi se potrosio na motociklizam i toga sam bio jako svestan.


I sada kada je trebalo ici na more moja mama kaze da doteram motor na 15. sprat pa ce mi ona dati pare za more!!!!????
U to vreme je normalno bilo da ti mama i tata daju pare za more, zimovanje ili sta vec, ali moja mama ovaj put ima zajebane uslove koje ja ne mogu da ispunim cak ni ne razmisljam da popnem motocikl na 15. sprat, jer ja vec putujem po Jadranu u svojim mislima..............

Uglavnom ja napravim kompromis i kazem da necu voziti do mora nego da cu poslati motocikl vozom do Splita a da cu ga tamo dici i da idem na Hvar i da eto kao necu putovati sa njime nego idem vozom hehehhehe koja laz!!!!!!!!!!

I videla ona da nema kud i pristane na takve uslove. Ja odem na Z stanicu raspitam se kako se motocikl salje do splita, naoruzam se informacijama jer sam spreman da ce moji to proveriti i da ce u slucaju da motocikl ne ide vozom ostati bez finasija..........

Uglavnom odem ja kod glavnog za taj transport, objasnim mu moju zajebanu situaciju i kazem mu da ce moj matori doci 99% da to proveri da li je Hondica poslata za Split i objasnim mu da on mora da slaze mog matorog i da samo kaze da je " neka Hondica " otisla za Split. Pri tome sam mu doneo bocu Stocka i cilcu je to bilo jako simpaticno i kaze sinko samo ti pici a ja cu se pobrinuti za tvog caleta ako dodje. Ja mu se do neba zahvalim i odem Hondicom sa velikim smeskom na licu nazad u  " KARANTIN "

Zasto u karantin??? pa vise se nisam smeo pojaviti na ulici sa Hondicom jer je ona otisla za Split a i ja putujem vozom sa curom ahahahhahahahhahahah

Karantin je bila naravno garaza od caleta od moje cure, a nas dvoje smo bili u gajbi. I sada krece pakovanje. Treba reci da nije bilo kofera, zatezajucih traka, ma nikakve savremene opreme koju mi danas koristimo, a tek da sam imao jednu mrezu????????aaaaaaaaaaaaa ali nisam imao nista od toga.

Imao sam samo jako lep i velik paktreger na koga su se kacile bisage, i to je mnooogo znacilo.

E sada tu pocinje ozbiljna borba, moja razmazena cura je napakovala toliko stvari bez kojih ona ne moze, da ja to kada sam video mi je pozlilo, pa to ne bi stalo na Afriku sa 3 kofera sta je ona spremila.

I sada krece svadja i cenkanje da se stvari smanje, ja kaze ovo ti ne treba, ona kaze da treba...blablabla.....ovo je bilo teze nego resiti situaciju sa kevom.........

Uglavnom motocikl je na kraju pretovaren stojao u garazi, a taj isti dan je moj matori odvezao mene i moju devojku na Z stanicu, iako ja nisam zeleo da nas on vozi, ali je njemu bilo cudno sto nismo kupili karte za voz ( ja sam rekao da cemo kupiti u vozu ) pa je on hteo da nas isprati........sa njim je na stanici bio i moj prijatelj koji je pao sa Hondice a njegov zadatak je bio da dotera mog Automatika kojim bi se nas dvoje vratili nazad kod moje devojke, i da odjebe mog caleta od voza a da mi iskocimo na drugu stranu....ako ne bismo iskocili bio je i plan B da nas on autom pokupi na sledecoj stanici posle Novog Sada.

Uglavnom stigli mi na stanicu, nosimo kacige i nesto stvari u rukama, usli u kupe i masemo mom caleti i njemu...a on lukavo potera mog caleta i oni odu pre nego sto je voz krenuo.

Mi brze bolje izletesmo iz voza, odemo u kafanu na cugu, da me cale slucajno ne bi video.....uglavnom izadjemo mi sa stanice a tamo nas ceka Automatik sa kojim smo se vratili nazad u karantin, tu  sada vec skacemo nas dvoje od srece........secam se da sam vistao i govorio LJUBAVI SVE SMO IH ZAJEBALI I IDEMO NA MOREEEE!!!!!!!!!!!!

Ostalo je samo da se saceka ponoc i da se krene konacno na put. Naravno ceo Miseluk je znao da tacno u ponoc Dzigi ide na more..........

I konacno nesto pre ponoci konacno sednemo mi na Hondicu odemo na benzinsku pumpu, sipamo do cepa ( 14 litara bitan podatak videcete kasnije zasto ) i dolazimo na Miseluk a na Miseluku jako puno ljudi, ali jako........mnogi su dosli da nam pozele srecan put, medzu njima i dosta iskusnih bajkera sa velikim masinama.....

Meni srce puno od radosti, ljudi me tapsu, care, svaka ti cast, zele mi srecan put...itd..itd......

Uglavnom konacno bacim ja kurblu mi sednemo a ovi moji ludaci urlicu od srece i radosti, mozete tek zamisliti koliko sam se ja radovao??????????????

I otisnemo se mi oko 01h preko Fruske Gore na svoj put.............)))))))))))))

U nastavku cete videti, kako neiskusni bajker i njegova devojka  najebavaju na putu i kakva im se sve sranja i maleri mogu desiti, pogotovo sa tako sumnjivim motociklom.....

Bice spavanja pored motocikla, guranja, popravki, pa cak i pozar koji umalo nije napravio katastrofu.......

rboban

Ride It Like You Stole It

jager


s.i.m.a


UFF


Dzigi Boy

Nista ne brini, bice 45 dana na moru, sa ludom zenom i motociklom u plamenu hahahhaha......mora se priznati da 45 dana na moru moze da udje u knjige o turizmu, ali i to sam nadmasio ove godine sa 65 dana.......:)))

jager

Ovo bi neko trebao da sve pretoèi u scenario za seriju! Ili makar film od sat ipo :D

Dzigi Boy

Ajme moj Jageru moja glava puna takvih dogodovstina, ne sa motociklima, vec recimo 2 godine zivota na Kelebiji i profi sverc, 4 bitange u velikoj kuci+ tocioc goriva a ja sam vozio Zastavu 101 na kojoj je bio rezervoar zapremine 330L i sve se sipalo na regularnu rupu........te price da cujes, mito, korupcija, bezobrazluk, bahacenje i trosenje love...juuuuuuu

Inace ja ti jako volim Suboticu i emotivno sam vezan za nju jos iz tog vremena.....a bogami ima i sada jedna fina med. sestra koja me stalno zove da navratim, ali se ne dam:)))))

jager

PA NAVRATI, JEBOTE! ;D

A o ¹vercu mi ne mo¾e¹ ni¹ta isprièati ¹to veæ ne znam ;D Meni je Kelebija na 5 km, pa ti vidi... ;D

Dzigi Boy

Ziveo sam u kuci pored crkve, to je jedna jedina i ima dva ulaza, tako da je mogao autobus da udje a na drugu stranu izadje.

U dobrom secanju mi je ostao i onaj Inter Spedov restoran na samoj granici, tamo smo isli na rucak skoro svaki dan, i to po sistemu bacimo partiju karata kratku i ko izgubi placa rucak..........naravno svi imaju love....


A ako navratim bojim se da cu i do med. sestre navratiti a to me plasi hehheheheh

Dzigi Boy


misa-pei

Au, kakvi kriminalci se ovde skupljaju.... C,c,c,c,c...

D¾igi, ti umesto na more, pali za HoLJivud, tamo mo¾e¹ da se obogati¹, a ne da nam oni serviraju neke reciklirane ideje u filmovima :D
Država je najveći neprijatelj naroda

jager

Majur, dobro te slu¾i pamæenje...

CitatA ako navratim bojim se da cu i do med. sestre navratiti a to me plasi

A Vandica? C,c,c,c.... ©valerèino stara ;D

UFF

A jel ima neka fina u su (ne mora med sestra da bude) i za mene da ja navratim? :)  (ne mora ni fina da bude ;) )

jager

Za ribe i sliène ¹valerske usluge u Subotici se obrati èlanu Svetac. On ti je poznati subotièki sva¹tojeb ;D ;D ;D ;D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy

CitatA ako navratim bojim se da cu i do med. sestre navratiti a to me plasi

A Vandica? C,c,c,c.... ©valerèino stara ;D
[/quote]

Pa kazem ti da me bas to plasi????!!!! Sestrica bi ladno bi mogla u domaci but & guz, vecina bi i odigrala na sestricu, ali????? Ipak ne bih da cackam mecku i drzim se ja moje ribice:)))))) Vredi!!!!!!

Nego mi zao, sto sam nepismeni slepac, i sto ne znam da pisem, puna mi je glava neverovatnih prica, i Holjiivud bi bio zainteresovan samo da zna, sto Misa rece.........

Moja stara cura ( ona sa onog foruma prica o smaranju i KTM ) je profesorica knjizevnosti, i ona me je terala i hrabrila da pocnem da pisem kratke price jer me manje vise dobro poznaje i cula je dosta tih prica.........mislim da bi stvarno trebao ali ne umem jebi ga.....