Glavni meni

Koji je vas prvi Japanac i kako ste do njega dosli?????

Započeo Dzigi Boy, 24 Februar, 2011, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


castor

It's the ride that matters, not the bike…

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Laziæ poslato 01 Maj, 2018, 10:19
Po¹to je bio nov u Amerikama? :)

U evrima, kostao me (po tadasnjem kursu) 9.500 jevreja.
Kad uzimam motor, kad se smislim koji, uvek trazim god/dve stariji no trenutni ako je negde ostao na lager. To im mnogo ubija cenu, jos i transport skoro dzaba samo da bi ga se otarasili, i prakticno ne moram ni da se cenkam, a Ameri su pacenicki narod. Mora sve novo i mora sve sada. Glupost.

bezveze primer:









milomir22

Ovaj sto ga sada vozim, suzuki bandit s 600 2001. a kupljen je u februaru 2015. Crncio sam kao konobar 3 godine i ustekao kintu za nesto, koliko toliko pouzdano, sto bih vozio na malo duze ture, po Srbiji. Prezalio sam jedno 400-500 evra i ulozio u njega da ga dovedem u ok stanje (nova lamela, sredjeni karbovi, guma, presetelovani ventili, kocnice i kvar koji je imao kada sam ga uzeo-slavina za gorivo). Voleo bih ja i nesto jace/bolje/novije, ali za moju trenutnu finansijsku situaciju, bandit mi je taman po svemu.

Volim sve motore(i vrste i marke), ali sam misljenja da japanci za neke pare ipak daju malo vise muzike od italijana ili nemaca. Isto mislim da se sa japanskom cetvorkom ne moze pogresiti ako se odabere dobar primerak, iako mi volimo da filozofiramo za hondu i yamahu kako su bolje od kawe i suze, verovatno da i jesu, ali je kawa daleko od kante kako joj mnogi tepaju.

Najvise sam mrzeo, a i dan danas je tako, kada mi prodje lep letnji/prolecni/jesenji/zimski dan a da nisam seo na motor. Tako da vozite se i uzivajte sto vise, pa makar to bio i apn-ac, provalio sam da ljudi kupuju neke azdaje, a nemaju vremena do prodavnice da odu s njim, ali za tu prodavnicu namikere full opremu, kofere i obavezno je to neka putna motorcina. Kapiram da su to neke zelje, ali motor je prevshodno pravljen da se vozi.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 18 Maj, 2018, 05:07
Citat: Laziæ poslato 01 Maj, 2018, 10:19
Po¹to je bio nov u Amerikama? :)

U evrima, kostao me (po tadasnjem kursu) 9.500 jevreja.
Kad uzimam motor, kad se smislim koji, uvek trazim god/dve stariji no trenutni ako je negde ostao na lager. To im mnogo ubija cenu, jos i transport skoro dzaba samo da bi ga se otarasili, i prakticno ne moram ni da se cenkam, a Ameri su pacenicki narod. Mora sve novo i mora sve sada. Glupost.

bezveze primer:









Ima Amerika svojih prednosti...