Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 39 40 41 [42]
Štampaj
Autor Tema: Šta ste danas uradili na vašem automobilu?  (Pročitano 25049 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7515 (18%)
Zahvalnice: 348

Odgovor #820 - 12 Februar, 2019, 00:06 Ocena: 0
Ignoriši

Na gejmobilu mi fali neka plastika dole sa desne strane (to sam otkrio tek letos) pa je donja remenica pk kaiša na izvol'te, kako prođem kroz baru upali kvar alternatora, u stvari prokliza kaiš pa se komp istripuje... Samo kroz dublje bare i nikad duže od par sekundi, ali svaki put se štrecnem...

sremac
Pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +206 (30%)
Zahvalnice: 16

Odgovor #821 - 12 Februar, 2019, 00:13 Ocena: +1
Ignoriši

Jel ima poklopac kutije osigurača? i šuspleh? oće vlaga da se zavuče pa da brljavi.  To što slabo greje je od termostata koji je generalno boljka fijatima. To što slabo ide je vrv 1.2 on se malo teže nosi s šasijom 1050kg.  

edit: Preteče me Laki

budala na leru, mudonja u kontra smeru
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #822 - 12 Februar, 2019, 00:43 Ocena: 0
Ignoriši

1.2 ide sasvim ok za svoju cenu i namenu... Mora jače da se gazi i nema preticanja sa klimom, al' ima i gorih... Jedne godine upoznao na moru lika koji je dovezao do CG ženu, dete i taštu u Matizu od 800cc sa sve klimom... Shocked Nisam verovao da to može... Grin

friziderdzija
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
YAMAHA XT600
Kvalitet: +224 (65%)
Zahvalnice: 23

Odgovor #823 - 12 Februar, 2019, 13:52 Ocena: +1
Ignoriši

išli ljudi u grčku 80-tih sa fićom...žena, deca i puna galerija na krovu...i još pokrivena zelenim šatorskim krilom, pa kad se otkači kanap ono vijoriiiii
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #824 - 12 Februar, 2019, 17:00 Ocena: 0
Ignoriši

Fića nije imao klimu... Cheesy Mi sa Bubom obišli celu Evropu uzduž i popreko... Ni Buba nije imala klimu... Cheesy

milomir22
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
スズキバンディット
Mile voli disko...

Kvalitet: +329 (35%)
Zahvalnice: 21

Odgovor #825 - 12 Februar, 2019, 18:03 Ocena: 0
Ignoriši

Aha, 1.2 60 ks sa plinom.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
viper
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600N
Kvalitet: +369 (14%)
Zahvalnice: 59

Odgovor #826 - 12 Februar, 2019, 20:53 Ocena: 0
Ignoriši

Najeb sa lamda sondom, treba nova.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #827 - 12 Februar, 2019, 21:51 Ocena: 0
Ignoriši

Meni treba katalzator... Grin

Aha, 1.2 60 ks sa plinom.
Dosta sam se navozao raznih Puntića, lagan auto, ide sasvim ok kad si sam a gepek prazan...

Boban_m
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1200C, GS, DRZSM
Kvalitet: +1798 (38%)
Zahvalnice: 104

Odgovor #828 - 12 Februar, 2019, 22:02 Ocena: 0
Ignoriši

...nizbrdo i duva vjetar u ledja...😁
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #829 - 12 Februar, 2019, 22:04 Ocena: 0
Ignoriši

Tad leti k'o d'ima 100 konja... Grin

friziderdzija
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
YAMAHA XT600
Kvalitet: +224 (65%)
Zahvalnice: 23

Odgovor #830 - 13 Februar, 2019, 10:57 Ocena: 0
Ignoriši

nizbrdo se i govna kotrljaju...
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1262 (19%)
Zahvalnice: 84

Odgovor #831 - 13 Februar, 2019, 20:00 Ocena: 0
Ignoriši

@milomir, s tim onda nesto def nije u redu... dodji da te provozam u kevinom sa 43.000, posle 300m pocinje da duva mlako, posle kilometra skidam jaknu... jel drzi taj radnu uvek zakucanu na sredini bez obzira na temperaturu i uslove? I bravu i brava kad sam kupio termostati bili u kurcu... koliko god da predjem nisam mogao da se ugrejem uopste, ali bukvalno ni ruke koje drzim na izduvu... promenim to i banja... na slupanom pokojniku bio i zapusen mali hladnjak, promenio za 2500 to i termostat 1200... mozes u gacama da vozis i na -15... inace punto 1.2 8V kupljen nov a ti sa sjebanim termostatima bili sa istim motorima(jedan pokojnik i drugi koji se sad vozi) 1.2 16V... u srednjoj redovno isli po gotovu klopu do idee sa mojim, svi odusevljeni kako brzo ugreje... ugrejem auto bukvalno dok skoknemo za vreme velikog odmora koji je 20min a voznja trajala... pa od toga oduzmi i kupovinu i red na kasi... to su mali motori i bas zato greju brzo kao nenormalni, nema prevelike mase koja treba da se ugreje(jedan od razloga sto ne volim dizelase npr je sto se duplo duze greju od benzinca bez obzira na stanje auta)... ali to pod uslovom da je sve do malog i kroz mali hladnjak prohodno i da je termostat u dobrom stanju... ako vodu tera i kroz veliki dok ne postigne 90 stepeni dzabe mu sve... sa neispravnim termostatom i na temperaturama oko nule ga cak i pustim u leru da dodje do radne i on greje solidno, bukvalno kako krenem on spsuti na crtu ispod minimuma i prekida grejanje...

Inace za gradsku voznju nije sve u konjima posto vidim da se pricalo i o snazi, 8V npr bolje vuce od 16V u niskim obrtajima tako da je puntic po gradu sasvim solidan mali zvrk pa bolje ide i sa svojih 20ks manje, lakse krene uzbrdo itd... ali kad se 16V zavrti oseti se onih 20ks vise(merio ubrzanja, razlika do stotke 12 naspram 16s cak)... mada to nije tema al cisto da napisem onako posto vidim da snage po gradu uporedjujete cisto po konjima Cheesy
milomir22
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
スズキバンディット
Mile voli disko...

Kvalitet: +329 (35%)
Zahvalnice: 21

Odgovor #832 - 13 Februar, 2019, 21:46 Ocena: 0
Ignoriši

Drzi negde temp na 1/3, verovatno je termostat zveknuo.

Sto se tice snage, za grad je dovoljno, ali u medjuubrzanjima u preticanju je trom za npr. yaris 1.0, koji isto nije jak auto, ali ide kada se potera u obrtaje i u 4. i 5. sa puntom mozes samo da nisanis ispred i ponekad da se pomolis.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #833 - 13 Februar, 2019, 21:54 Ocena: 0
Ignoriši

Tu i treba da stoji kazaljka kad je zagrejan... Onda je verovatno poluzapušen mali hladnjak...

FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +287 (17%)
Zahvalnice: 22

Odgovor #834 - 14 Februar, 2019, 00:49 Ocena: 0
Ignoriši

Tako dje sam imao iskustva sa ovim kolima Punto dva u pitanju . Ovaj od 8v jako slabo ide u odnosu na 16v moje neko misljenje. A imao sam priliku da vozim i sa robotizovanim onim menjacem puntica i iskreno po meni vrhunska stvar nema ih puno al jako interesantno i lagano za voznju sa tim menjacem .
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1751 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #835 - 14 Februar, 2019, 05:33 Ocena: 0
Ignoriši

išli ljudi u grčku 80-tih sa fićom...žena, deca i puna galerija na krovu...i još pokrivena zelenim šatorskim krilom, pa kad se otkači kanap ono vijoriiiii

са почетка седамдесетих неко слико у сред минхена белог фићу са бг таблицама поред бемвеа а са петровог врха јеадан лудак враћао деветоро у фићи и двоје на крову (покварио се опел лимузина...) ишо на јадран сваке године ... Smiley

лако је плитку бару замутити и будалу наљутити
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #836 - 14 Februar, 2019, 09:38 Ocena: 0
Ignoriši

Svojim očima video 1990-te belog Fiću sa dobojskim tablicama na autobanu na domak Minhena, u LEVOJ traci... Shocked Grin Deda sa sve šeširom na glavi 80 lagano, a iza samo škripe gume... Shocked Cheesy

Stranice: 1 ... 39 40 41 [42]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Šta ste danas uradili na vašem automobilu?