Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: Hurricane poslato 30 Januar, 2019, 09:29
pa skini crevce sa èantre i ubaci u kabinu a onda kod menjaèa stavi tri boce sa prskalicama, jednu sa vodom, jednu sa merom, jednu sa axelom i rokaj, samo crevce prebacuje¹
i i jednu za espresso

Taraba

Mora nekako vezice da inkorporira u celu pricu...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: Hurricane poslato 30 Januar, 2019, 09:29
pa skini crevce sa èantre i ubaci u kabinu a onda kod menjaèa stavi tri boce sa prskalicama, jednu sa vodom, jednu sa merom, jednu sa axelom i rokaj, samo crevce prebacuje¹
Kakav crni axel, treba mi izede metlice... :o



@Tarabiæ:
Mora ne¹to da dr¾i sve to na okupu... :)


@Bucko:
To takoðe nije lo¹a ideja... :D Mada koliko mi se sad pije kafa, ujedam...

Hurricane

neæe ako odmah ispere¹ vodom, mora¹ biti brz

ako ne ume¹ ti turi jednu sa petrolejEm za masne fleke umesto axela

Gavrolini

Ili namesti sistem kap po kap pa nek roka stalno :)

Lazic


Kostić

фирма еуро 07 на цераку продаје задње лежајеве точка за пежо по цени од 840 динара за комад ја одма купио два кад је јефтино ај нек се понови ко чоек

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Lazic

Ne prati¹ na èasu... Crevo je ok...

Citat: Ostoja poslato 30 Januar, 2019, 00:05
Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2019, 13:40
Ma jok, skidao sve, nema pritisak iz èantre... Na¹ao sam na netu, isti je motor/pumpa za napred i pozadi, a pozadi radi normalno. Ima neki ventil i sito ¹to se zapu¹e, samo moram da skinem plastiku ispod krila... Kad otopli...
Mali gumeni valjèiæ unutar pumpe, u zavisnosti od smera obrtanja pumpe zatvara jednu ili drugu granu, lako se vadi...
Oèisti¹, pre¹mirgla¹ finom ¹mirglom i vrati¹...
I radi.

mrle

Samopopravila se Multipla. Sinoæ mi izbaci "engine ctrl faulty" "contact service". Jutros sve ok.

Lazic

I ja èekam da doðe do samopopravljenja kontakta za suvozaèki airbag i rotirajuæe gumice na prskalici za prozore... :o ;D Jo¹ kad bi mi neko noæu zavario neki katalizator vi¹e ne bi ni¹ta od gre¹aka svetlelo... :D

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

banevuk

Bli¾i se registracija automobila pa zbog slikanja istog odem do tehnièkog pregleda gde godinama registrujem da se konsultujem zbog auto kuke. Kontam ako skinem sve ¹to se mo¾e skinuti videæe se samo neki klinovi pa kao 'ajde mo¾e da prodje. Medjutim ne mo¾e. Ka¾e èovek da znaju za foru i moram na atest. Zovem Fiat Srbiju preko besplatnog broja i vrlo ljubazan glas se javi. Ka¾e da treba da im po¹aljem oèitanu saobraèajnu i LK inapomenu kakvu "preradu" èinim na vozilu. Naravno na kraju pitam kvante kosta mile baæe i sledi odgovor..................... 85€ u dinarkoj protivvrednosti. [veryangry] :'( [veryangry] :'( [veryangry]. Kad se nekako oporavih od ¹oka zovem Vinèu zarad atesta i oni mi sve lepo objasni¹e da æe to da  ko¹ta 6000.- rsd. Evo jo¹ sam pod lekovima majku im jebem. Godinama se vozim po Srbiji i "preko" ako CG tako mo¾e¹ da nazove¹ nikad me niko nije  pitao za "zdravlje" a sad zbog usranom slikanja 16.000.- ode na jug u toplije krajeve. :'( :'( :'( :'( :'(

Lazic

E sad zamisli da radi¹ za 40-50.000 kako bi se oseæao... :o

jevta


banevuk

Citat: Laziæ poslato 08 Februar, 2019, 13:30
E sad zamisli da radi¹ za 40-50.000 kako bi se oseæao... :o
Jo¹ '93 sam prestao da zami¹ljam i pre¹ao privatno preduzetni¹tvo. Sad mogu samo sam sebe da jeb.m, nikako neko drugi😉

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Citat: mrle poslato 08 Februar, 2019, 10:02
Samopopravila se Multipla. Sinoæ mi izbaci "engine ctrl faulty" "contact service". Jutros sve ok.
meni Idea ili izbaci ili  "check ok" ili "system not" mislim sve normalno radi kad se auto upali,bog bi ga znao koji mu je..,ladno mozda,ne voli auto zimu..,i kako ce kad mu gazda sa mora!!  ;)
jin-jang

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Darko

Ne diraj Fiata !!! Koja se kola jos samopopravljaju ?!!
Na passeratiju mi zapisti da je niska temperatura napolju ( u toku voznje ) , a ja se iscimam ko majmun , i brze bolje gledam sta je 😂

milomir22

Zet prosle godine uzme puntica iz 2009. utegnut boli glava, ne sluzi lose generalno, ali cim krene kisa, sneg i hladnije vreme, instrument tabla krene s praznicnim raspolozenjem, neizostavljivi cek-endzin, nesto za signaliziranje neispravne svetlosne grupe i jos 1 lampica se nekad malo upale, pa ugase, pa opet upale. Sve radi normalno, zet je tip koji to ignorise i ni najmanje mu ne smeta, ja uzeo jedan dan kola i nikad vise, nokte sam izgrickao da nesto ne vrisne dok su kod mene. Slabo greje, slabo ide, potpuno bezlican auto, ili sam ja navikao na toyotu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr