Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ocistio ga od snijega jedno cetiri puta!!  popizditis!!
jin-jang

Kostić

#781
онда нема каменца ал ти пумпа има јачи притисак па се зато дере можда је негде нешто уштинуто мада пумпа може да пропадне кад се залисци поцепају а деси се није да се не деси само од себе па пумпа дрчи и ма слаб проток

ако је потапајућа која стоји у самој посуди за течност можеш да туриш било коју за кућне фонтане ако је оригинал скупа ако је спољна можеш и оне за гориво

Darko

Jebo me otac kad sam ti ikad rekao da postoji ovaj forum !

Kostić


Kostić

ко те јебе кад стајеш по улицама и непознатим људима просипаш те бајкерско колегијалне форе јер си их видео замисли на мотору ко да га је бог само за вас створио. нису сви људи који возе мотор из те ваше приче 'никад нећете да видите моторцикл испред психијатријске ординације'' и сличне модерне будалаштине :)

niki64

Pusti ga Dare, bilo i nam dosadno bez njega.  :-* :-*
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2019, 13:40
Ma jok, skidao sve, nema pritisak iz èantre... Na¹ao sam na netu, isti je motor/pumpa za napred i pozadi, a pozadi radi normalno. Ima neki ventil i sito ¹to se zapu¹e, samo moram da skinem plastiku ispod krila... Kad otopli...
Mali gumeni valjèiæ unutar pumpe, u zavisnosti od smera obrtanja pumpe zatvara jednu ili drugu granu, lako se vadi...
Oèisti¹, pre¹mirgla¹ finom ¹mirglom i vrati¹...
I radi.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Znam, pi¹e na internetu... :-* Nego æe morati da saèeka malo bolje vreme... :)


Kostiæu 'bem mu mi¹a, ista pumpa gura teènost napred i pozadi, pozadi prska normalno, a i napred je do pre par dana, a ni¹ta od èantre do dizni nije zapu¹eno...

Darko

pa cekaj , zar mislis da ce shvatiti ovo sto 3-i put pises ?!?!  tako je bio najpametniji i sa ecu-om

Lazic

Podseæa me Kostiæ na moju majku... Obo¾ava da slu¹a sebe... :o ;D

Kostić

знам ја шта причам ал нико не разуме и реко си да има две пумпе једна напред једна назад а сад има само једна ал како год из искуства кажем да проста пумпа гориво и пумпа за акваристику (фонтане) ради посо за све паре света а што се тиче ецуа ја сам реко да си прчко жице што и јеси да си га ти усмртио и да не може сам од себе да цекне илити причо сам исто што и аља ал на мом језику који ти никад нећеш моћи да разумеш :)

Lazic

Sva¹ta sam prièao al' d'ima dve pumpe nisam... :o

Kao moja majka... :P

Kostić

''pumpa radi do jaja pozadi... Ista koja ne radi napred.''

[neampojma]

®or¾


Darko

Ljudi , ne trudite se , aman ;) ahhahahaha

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 30 Januar, 2019, 00:40
''pumpa radi do jaja pozadi... Ista koja ne radi napred.''

[neampojma]
Aj sad polako... I S T A... ;D

Zvaæu te mama... :o ;D

Kostić

јебисе док ја уклавирим дал је једна или су две а и није важно имаш руски систем који не затајава


а ти што само намигујеш ко нека млада и ахахаћеш па ја не би мењо сво своје глупило за сву твоју памет јер нисам толико богат да могу да спаљујем ствари


хахахахахха

Gavrolini

Lazicu kupi mer sa fajtalicom pa fajtaj kroz prozor i onako je to vise u tvom stilu nego da ti prskalice lepo rade :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Realno... :) Jo¹ d'ugradim da mo¾e da se prska iznutra... :o :D

Hurricane

pa skini crevce sa èantre i ubaci u kabinu a onda kod menjaèa stavi tri boce sa prskalicama, jednu sa vodom, jednu sa merom, jednu sa axelom i rokaj, samo crevce prebacuje¹