Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 17 Decembar, 2018, 12:53
Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2018, 12:51
Kako to misli¹? Ceo ¾ivot parkiram kola u gomile snega, prvi put èujem da zamrzne menjaè... Nije hteo ni u jednu brzinu ili?
ni u jednu, bio u leru. Valjda sajle odozdo malo zaledile...
nije se ni meni de¹avalo, ali je ovo sinoæ bio mokar a dubok sneg, juèe ga ceo dan vozao po bljuzgi, a jutros -6...
To ima smisla... Jebe¹ in¾enjere kad nisu mogli te sajle da spakuju da se to ne de¹ava...

FANTOM

   Jugo upalio jutros u 5 na ovom minusu i to na plin ko mina ...  [yahoo] [cheers] .

sasa ns 1

Citat: viper poslato 09 Decembar, 2018, 12:57
Popravljam pumpu za benzin, koju je jelte "majstor" popravio i curi, sad æe da radi super lepak i soda bikarbona.
Sad ili sam je popravio ili sam dokrajèio 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
nikako da skontam kako se to sadi sa super lepkom i sodom bikarbonom, i za¹to

sasa ns 1

Citat: mrle poslato 17 Decembar, 2018, 12:53
Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2018, 12:51
Kako to misli¹? Ceo ¾ivot parkiram kola u gomile snega, prvi put èujem da zamrzne menjaè... Nije hteo ni u jednu brzinu ili?
ni u jednu, bio u leru. Valjda sajle odozdo malo zaledile...
nije se ni meni de¹avalo, ali je ovo sinoæ bio mokar a dubok sneg, juèe ga ceo dan vozao po bljuzgi, a jutros -6...
uvek ggledaj da ostavi¹ auto u brzini ,prva ili rikverc,Sad sa ovim malo redjim uljima u menjaèu se lako ubaci ali sa 80-90 na  minus 10 i hladnije je bilo kad ubacuje¹ pouci poteni,te¹ko ide.

El Jefe

80-90 у мењачком уљу је отприлике еквивалент 15-45 у моторном. Седи један.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: FANTOM poslato 17 Decembar, 2018, 22:59
   Jugo upalio jutros u 5 na ovom minusu i to na plin ko mina ...  [yahoo] [cheers] .
Sad je Mihalo do¾iveo bla¾i sujetni udar... :o ;D

Hurricane

Jebo on i tebe i Fantoma u raspr¹ivaè


upalio i Pe¾ojac jutros na -5, bez ulja, bez kompresije, bez antifriza a bogami i vode


na benzin!!!

nikad plin!

jebo vas plin da vas jebo  [srednjiprst]

FANTOM

    Ja sam primetio da Mihajlo kad je u trezvenom stanju mnogo je agresivan i psuje , cim popije koje pivce i rakijicu mnogo je gotivniji voli nas sve , ja mislim da posle par rakijica i plin voli , al nece da prizna  [rofl] :-* [ljubav] [cheers] [panic]

Hurricane

ma zato æu i da vas jebem jer vas volim

a posle par rakijica bih jebo èak i biv¹u ¾enu u jugu sa sve plinom...

jevta


Lazic

Mihalo, nemoj da kopam slike iz Vojske 2017... :o :P

Hurricane


Lazic

:P Posle "par" rakija si zaboravio gde si ostavio ¾enu i hteo da jebe¹ Juga bez plina od zVukovog dede... :o :D


Sipao teènost za stakla, pi¹e do -21...

MIGE

ovaj golfic je rupa bez dna..daj boze da moze da se opravi za malo para..imao sam i ja promasene investicije pa zato ne pricam napamet...i naravno da sve ovo pisem zato sto cenim i postujem fantoma i njegovog burazera...da se dovede u top stanje,trebalo bi oko 10000-15000e min..takodje,nisam ni ja za plin  [thumb_up]

Lazic

Dosadni ste bre, plin je do jaja... Evo danas video Tuarega na Aviji kod bogoslovije, picopevac neki pun k'o brod, toèio pored mene, èak i ja sam ga gledao pomalo prezrivo... :D

Gavrolini

Citat: FANTOM poslato 18 Decembar, 2018, 11:58
    Ja sam primetio da Mihajlo kad je u trezvenom stanju mnogo je agresivan i psuje , cim popije koje pivce i rakijicu mnogo je gotivniji voli nas sve , ja mislim da posle par rakijica i plin voli , al nece da prizna  [rofl] :-* [ljubav] [cheers] [panic]
Nije bas da posle par komada voli bas sve. Pricao je on meni posle malo vise od par komada i koga ne voli ;)

UFF


Hattrick

Citat: FANTOM poslato 18 Decembar, 2018, 11:58
    Ja sam primetio da Mihajlo kad je u trezvenom stanju mnogo je agresivan i psuje

Dobar k'o panja, al malo nezgodan kad je trezan.  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2018, 23:07
Nije bas da posle par komada voli bas sve. Pricao je on meni posle malo vise od par komada i koga ne voli ;)
Ne znam da li to bilo na Tari, ali kakva luda noæ be¹e... :o ;D Ostaæe upamæena po tome da je Fri¾iderd¾ija u snu pretesterisao pola Tare... :o ;D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2018, 10:10
Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2018, 23:07
Nije bas da posle par komada voli bas sve. Pricao je on meni posle malo vise od par komada i koga ne voli ;)
Ne znam da li to bilo na Tari, ali kakva luda noæ be¹e... :o ;D Ostaæe upamæena po tome da je Fri¾iderd¾ija u snu pretesterisao pola Tare... :o ;D
malko se i popilo taj dan  [thumb_up] :-*