Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

A 2013 uvezem Merivu A 2009 1.7 cdti na satu 145.000km vozim ga povremeno jer ima kuku za vucu ......inace ga koristi cale za pecanje vuce camac do Dunava .Radjena je samo lamela na 185.000km  trenutno na satu 223.000km bez ikakvih problema ..... i alternator sto je mana na Denso alternatore

FANTOM

    Evo Dachmen prodaje svog dzipa Isuzua 2.5 , registrovan na 1.6

mali_zmaj

1,3 MJET i 1,3CDTI su u osnovi isti..,da ovi u Opelu nisu pojeli govno pa ne¹to jo¹ èaèkali i dodavali..,pa se sad svi ¾ale na Opelove CDTI motore,ali na Fiatove MJET niko!!  
jin-jang

Boban_m

Citat: Andjelo poslato 07 Decembar, 2018, 08:58
.....imao sam vektru b 1.7td malo uvezao iz Nemacke za prodaju na satu je bilo 470.000km motor radio kao sat.
Bas o toj kombinaciji i pricam. Kad sam provalio da i Golf 2 dizel obicni ide bolje vrlo ozbiljno sam se isfrustrirao i prodao govno ;D

CBRR1

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2018, 00:45
Citat: CBRR1 poslato 06 Decembar, 2018, 21:02
Citat: viper poslato 06 Decembar, 2018, 18:18
Ajde nemoj da nas palis sad, gde bre Italijan mo¾e da valja, samo Nemac to jest wagen je zakon😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

1.9jtd je bolji od 1.9tdi...1.7 isuzin agregat bolji od oba pomenuta...

koliko si izuzua imao u zivotu?
ili si samo dobar u guglanju i poznajes dosta internet strucnjaka rekla kazala?


Na koji agregat mislis?

Lazic


viper

Popravljam pumpu za benzin, koju je jelte "majstor" popravio i curi, sad æe da radi super lepak i soda bikarbona.
Sad ili sam je popravio ili sam dokrajèio 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Radi jeeeeee 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

MIGE


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

E da kupio sam nov akumulator V POWER  jer je exide crkao posle isteka garancije, probali u radnji da ga oporave ali kaze mi prodavac i posle dva punjenja i desulfatizacije nije se povratio, tako da sam im odneo i stari bosch akumulator, koji je umro isto po isteku garancije. :wtf:
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Nov akumulator  [govance] posle 2 dana stajanja u garazi ni da bekne, sad treba sneg da cistim da mogu da izadjem iz dvorista pa da ga reklamiram, ako upalim alfu  :wtf: [bejzbolka]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF


Lazic


viper

Ma bolje palio sa starim exide, nepunih ga i miran sam, ovaj kao nov a neæe ni da bekne.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

sinoæ ga parkirao u gomilu snega, jutros zaledio menjaè, èekao sam 15 minuta da odmrzne.

Lazic

Kako to misli¹? Ceo ¾ivot parkiram kola u gomile snega, prvi put èujem da zamrzne menjaè... Nije hteo ni u jednu brzinu ili?

mrle

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2018, 12:51
Kako to misli¹? Ceo ¾ivot parkiram kola u gomile snega, prvi put èujem da zamrzne menjaè... Nije hteo ni u jednu brzinu ili?
ni u jednu, bio u leru. Valjda sajle odozdo malo zaledile...
nije se ni meni de¹avalo, ali je ovo sinoæ bio mokar a dubok sneg, juèe ga ceo dan vozao po bljuzgi, a jutros -6...